Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tiu és Tiuné! :lol:

Fellelkesülve Zsuzsi önfeláldozásán, gondoltam én is összeszedek a régi topikokból ezt-azt... hát vazze... hihetetlen, hogy 2003-ban is már mennyi hülye volt ezen a fórumon, és az is hihetetlen, hogy ez szinte semmit nem változott... :(

Ezen még én is elcsodálkoztam... :D

Szerencsére van mit találni. Nem semmi. :lol: :D Azért az utolsó oldal már nem az igazi.

Lassan osztozni kell majd, ki melyik topicot nézi át, -tól -ig. :D

Link to comment
Megosztás:

Na mi van mán? Sehol senki?

Lehet, hogy sutyiban leszoktam a cigiről :( nem tudom, hogyan történt, de vasárnap óta nem igazán gyújtottam rá, mert valahogy nem kell, és nem értem, hogy miért, nem is kívánom... :D egyszer csak ez lett... :lol: na, azért egy nap csak elszívok már egy szálat, mert az mégsem járja hogy hirtelenül, csak úgy, uk-muk-fuck egyszer csak 17 év dohányzás után abbahagyod, mint Forest Gump a futást...

Na, majd meglátjuk... lehet, hogy csak átmeneti állapot ez. Telítődtem vagy valami... :D

Na de! Nincs többé verekedés a gépért! Beruháztam egy pici tiptop laptopra, így többé nincs akadály a könyvírás előtt. Ha nem lesz könyv öt éven belül (:D) akkor az kizárólag a lustaságom, és nem egyéb.

Tegnap megálmodtam az elejét is, amolyan in medias res módjára. Ha senki nem beszél le róla (már a kezdésről), akkor azt hiszem olyan durván belecsapok a lecsóba, hogy abból már mindenki tudni fogja, hogy ez bizony fájni fog :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na de! Nincs többé verekedés a gépért! Beruháztam egy pici tiptop laptopra, így többé nincs akadály a könyvírás előtt. Ha nem lesz könyv öt éven belül (:() akkor az kizárólag a lustaságom, és nem egyéb.

Tegnap megálmodtam az elejét is, amolyan in medias res módjára. Ha senki nem beszél le róla (már a kezdésről), akkor azt hiszem olyan durván belecsapok a lecsóba, hogy abból már mindenki tudni fogja, hogy ez bizony fájni fog :lol:

Karácsonyra a fa alatt akarom látni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gabika! De úgy, hogy egyszer csak arra ébredtél, hogy ez ennyi volt, innentől nem gyújtasz rá? :lol:

J0hnny! Berosálsz, de kész az első fejezet. Én ugyan jókat mulattam, de nem biztos, hogy lesz kiadó a földön, aki díjjazza az indításom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mi van mán? Sehol senki?

Lehet, hogy sutyiban leszoktam a cigiről :D nem tudom, hogyan történt, de vasárnap óta nem igazán gyújtottam rá, mert valahogy nem kell, és nem értem, hogy miért, nem is kívánom... :D egyszer csak ez lett... :lol: na, azért egy nap csak elszívok már egy szálat, mert az mégsem járja hogy hirtelenül, csak úgy, uk-muk-fuck egyszer csak 17 év dohányzás után abbahagyod, mint Forest Gump a futást...

Na, majd meglátjuk... lehet, hogy csak átmeneti állapot ez. Telítődtem vagy valami... :D

...

Remegve várjuk a folytatást (könyvet), és nem akartunk megzavarni. (a sok olvasás még elveszi az idődet :D :D )

Vagyunk már páran akik elhagyták a cigit, én is vagy 25 év után két évvel ezelőtt. Még amikor két éve Soltvadkerten kajáltunk a IV.osztályú kricsmiben, Makett gombásmelegszendója :lol: :( :lol: után én is elszívtam párat.

Ja, és egyik napról a másikra történt a dolog, és azóta sem bánom.

Link to comment
Megosztás:

...

Na de! Nincs többé verekedés a gépért! Beruháztam egy pici tiptop laptopra, így többé nincs akadály a könyvírás előtt. Ha nem lesz könyv öt éven belül (:() akkor az kizárólag a lustaságom, és nem egyéb.

Tegnap megálmodtam az elejét is, amolyan in medias res módjára. Ha senki nem beszél le róla (már a kezdésről), akkor azt hiszem olyan durván belecsapok a lecsóba, hogy abból már mindenki tudni fogja, hogy ez bizony fájni fog :lol:

Már vak is vagyok. Kerestem, hol olvastam az öt évet, és itt csak kitöröltem.

Azért látom elvonási tüneteid is vannak, mert kevered az időhatározókat: az öt év helyett biztos 5 hónapot, vagy 5 hetet ? akartál írni. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Gabika! De úgy, hogy egyszer csak arra ébredtél, hogy ez ennyi volt, innentől nem gyújtasz rá? :lol:

Jah. Kábé. Csak nem úgy ébredtem, hanem egy délután hajtogattam bele a még nálam levő fél doboz cigit a kanálisba. Már túl sokan voltak akik kételkedtek benne hogy meg tudom tenni, úgyhogy muszáj volt megmutatnom.

Ez tavaly márciusban volt, de hozzáteszem hogy nem fogadtam teljes absztinenciát, a rendszeres cigizésről szoktam le, de néha ha olyan kedvem van, egy jó szivart azért még elszívok. Utoljára szilveszterkor volt ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Tiu és Gabika! Ha ez így van, akkor jó úton haladok :lol: Lehet, hogy tényleg van a szervezetnek egy telítődése, egy maximális szint, amit ha elérsz (mindegy hány év alatt), akkor nem fér több, és kész :(

Mondjuk az nagy könnyebbség, hogy senki nem kényszerít semmire, ha van kedvem rágyújtok, ha nincs, akkor nem. Átlagban nincs kedvem... hmmm.... viszont kitiltottam a lakásból a dohányzást. Ez tegnap történt. MrManta azt hitte, hogy viccelek. Aztán rájött, hogy nem. Szerintem neki is jót teszek, mert nem szívesen mászik ki a hidegbe rágyújtani, így kevesebbet is fog szívni. És még így is rendes vagyok, hogy nem -20foknál találtam ezt ki. Hatványozottabban jobb úgy aludni, hogy nem érzed magad hamutartóban. Kíváncsi leszek, meddig tartjuk ezt az állapotot. Talán az első buliig :D

A döbbenet azonban az volt, hogy tudok úgy is írni marhaságokat, hogy nem lóg cigi a számból :D

Mondtam,hogy van ismerősöm egy kisebb kiadónál! :D

Ezt lehet, hogy ki is fogom használni, mert nem biztos, hogy lesz kiadó, aki felvállal lényeges változtatás nélkül. :D de majd szólok, hogyha 80%ban már meg vagyok vele. Még egy két olyan este, mint tegnap, akkor Tiu öt hét múlva lehet kéziratot olvasni. Bár azt hülyeség közzé tenni, mert akkor senki nem veszi meg a könyvet :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát nem tudom gyerekek... ma belemerültem a dolgozó lány nagy ihletbe, amit állítom, hogy a magyar bor adott, és lehet, hogy csalódás okozok majd.

Jelenleg egy keserédes iromány van folyamatban, amin visszaolvasás után is bekönnyeztem

De baszod, bármennyire hihetetlen, kvantunfizikát olvastam a napokban, és ha van időhurok, akkor azt hiszem,norvégmintát köttem le belőlük :lol: kemény az élet...

Link to comment
Megosztás:

hát nem tudom gyerekek... ma belemerültem a dolgozó lány nagy ihletbe, amit állítom, hogy a magyar bor adott, és lehet, hogy csalódás okozok majd.

Jelenleg egy keserédes iromány van folyamatban, amin visszaolvasás után is bekönnyeztem

De baszod, bármennyire hihetetlen, kvantunfizikát olvastam a napokban, és ha van időhurok, akkor azt hiszem,norvégmintát köttem le belőlük :lol: kemény az élet...

Nembaj csak kitartäs

Kis nosztalgia:

:) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.