Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nesztek nektek dicsőségfal! :D

Mi sírtunk a gyönyörűségtől, no meg az öntömjénezés füstjétől :) és ha valaki ezek után azt mondja, hogy nagyképűek vagyunk, akkor igazat is adunk neki :lol:

http://img8.tar.hu/manta/size2/39125577.jpg

http://img8.tar.hu/manta/size2/39125578.jpg

Vagy nagyon masszívan oda lehetnek rögzítve, vagy az a hangfal csak dísznek van, de el tudom képzelni mit össze sétálhatnak azok a kupák, amikor rázendítetek egy kis Kárpátiát :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: eddig a hangfalakon voltak, és érdekes módon még nem estek le, csak kicsit mozogtak B) bár most, hogy mondod, valszeg ezért lehet megütve itt-ott :) Tök röhej, mert miután kigyönyörködtük magunkat, kiszámoltuk, hogy a plexi, a tartó, és a ledes megvilágítás összesen 8 rongyba került :D azért ez nem kevés összeg két szaros polcra... :) dehátm aki hülye, annak mantája van ;) (még két kiskupa elfér, aztán leállunk mindennel :P)

*

A 2004es opeltalin még szervezők voltunk, és ott értettük meg, hogy az annyira nem mókás dolog, mintha csak résztvevőnek megyünk :lol: már reggel hatkor a budit sikáltam, és még egy wc kefét is hagyományoztam Fót önkormányzatának. Délután kettőkor meg már hányni sem mentem volna a sloziba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah, Lacibácsi eltörte a kerékcsavart, potom 3-4 órát pöcsölt, mire leoperálta, majd megállapította, hogy a tőcsavar elforgott, így történhetett a hiba :) lehet, hogy genya vagyok, de néha lementem vigyorogni. De csak azért, mert az én kocsim volt, és oldani akartam a feszültséget. :)

Link to comment
Megosztás:

Jah, Lacibácsi eltörte a kerékcsavart, potom 3-4 órát pöcsölt, mire leoperálta, majd megállapította, hogy a tőcsavar elforgott, így történhetett a hiba :D lehet, hogy genya vagyok, de néha lementem vigyorogni. De csak azért, mert az én kocsim volt, és oldani akartam a feszültséget. :)

Ezen besírtam. :)

Link to comment
Megosztás:

Mik vannak... vajon sokan lehetünk még aktívak a fórumon azok közül akik már azon a talin is ott voltak?

(Nekem a második MOTE-s talim volt a 2004-es fóti, aznap vettem a Calibrámat... Úristen, már több mint 5 éve volt? :) )

És manapság egy raktáros srác használja a cégünknél. Ő láthatólag vigyáz rá.

Szal végre jó kezekben van megint. :)

Hajni! a polc fain. Sanyiról nincs valakinek híre?

Link to comment
Megosztás:

És manapság egy raktáros srác használja a cégünknél. Ő láthatólag vigyáz rá.

Szal végre jó kezekben van megint. :)

OFF

Van esetleg róla újabb kép? Ja azt mondod hogy nincs nagyon lepukkanva akkor kíváncsi lennék rá. Jöhet PÜ-ben is.

Ő már talán a harmadik tulaj énutánam?

ON

Link to comment
Megosztás:

Jah, Lacibácsi eltörte a kerékcsavart, potom 3-4 órát pöcsölt, mire leoperálta, majd megállapította, hogy a tőcsavar elforgott, így történhetett a hiba :D lehet, hogy genya vagyok, de néha lementem vigyorogni. De csak azért, mert az én kocsim volt, és oldani akartam a feszültséget. :)

Lacibácsi...férjem uram vagy valami,na de bácsi?! :)

Link to comment
Megosztás:

Meg van a Sörös Sanyi! :D

Végre visszacsörrentett, tudtunk beszélni, szóval megnyugodtam :)

Szóval eggyel arrébb költözött, nincs nete, de melója még igen, és még gyarapodott is párkapcsolatilag :lol: szóval jól van és mindenkit üdvözöl :)

Link to comment
Megosztás:

Lacibácsi...férjem uram vagy valami,na de bácsi?! :)

hát... változatosan becézzük egymást :D (ami azt jelenti,hogy golyóstollal C betűket rajzolgatunk egymásra ide-oda :lol:)

J0hnny! nem kérdeztél egyszer valami disznóvágásról, amire nem válaszoltam? :)

Link to comment
Megosztás:

Meg van a Sörös Sanyi! :D

Végre visszacsörrentett, tudtunk beszélni, szóval megnyugodtam :)

Szóval eggyel arrébb költözött, nincs nete, de melója még igen, és még gyarapodott is párkapcsolatilag :lol: szóval jól van és mindenkit üdvözöl :)

Na ennek örülök. :lol:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny! nem kérdeztél egyszer valami disznóvágásról, amire nem válaszoltam? :)

De lehet! :) De az is,hogy kb annyira vagyok ketyós,mint Te,szal ha lesz,akkor úgyis hívlak telón! :lol: Összekapod Tiv-et,meg még egy-két jó arcot magad mellé és jöttök lefele hozzánk,mer biza valakivel meg kell innom reggel a fogópálinkát! :D Aztán ha akarod elviszem a jányod a kukoricásba,mint Mel Gibson abban az ufós filmeben,alumeneummal a fején! :lol:

Link to comment
Megosztás:

De lehet! :) De az is,hogy kb annyira vagyok ketyós,mint Te,szal ha lesz,akkor úgyis hívlak telón! :lol: Összekapod Tiv-et,meg még egy-két jó arcot magad mellé és jöttök lefele hozzánk,mer biza valakivel meg kell innom reggel a fogópálinkát! :) Aztán ha akarod elviszem a jányod a kukoricásba,mint Mel Gibson abban az ufós filmeben,alumeneummal a fején! :D

Mejjen caládiasz is vóna... Csak J0hnnynak még gyúrnia kell, hogy hozza a Gibi formát :lol:

Signs-movie-02.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.