Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ez kemény! ;) nekema legnagyobb balasetem azvolt mikor egy nő miatt verekedttem azt levágtam félig a jobb gyürüs ujjam, mert a barom gyerek sörös üveggel akart verekedni azt szétütöttem a kezében és az arcába landolt a kezem ;) Aztán bevitteka balesetire és nemadttak érzéstelenítőt mert televoltam ;)

Ezt a hülyeséget! :P nő miatt verekedni! -_-

Link to comment
Megosztás:

Most már mindenki vigyázzon velem ;) kemény lettem, mint a bakaszar :P már nem csak a szemöldököm tetovált -_- kicsit bántott a dolog, hogy "az vagy, amit a tetoválásod" - nem akartam egész életemre két szemöldök lenni ;)

Hoppá !!! akkor én egy sárkány vagyok? Ráadásul házi??? :D Bár ezt inkább Sanyitól kell megtudakolnom ;)

Link to comment
Megosztás:

Ice man Haliho ;)

Teged is utol lehet erni ;)

Kellene az az c30 se vezerles Tudod :P

Va -_- dkert elött jövök pestre jolenne talizni

Amugy kitagadlak a nagy csalädbol mert csak butulsz a beväsärlo kocsival ;)

Amugy melyik manta szeria tartozeka ez a kicsi kocsi :D

Szia!

sajna megváltozott a számom és nem volt még kedvem a 200ismerősömnek sms ben elküldeni:)

Persze megvan a vezérlés,lehet gyártani a vasat!

Ezt a szép bevásárlókocsit a KINDER tojásban találtam:)

Viszont ócsó és kevés zab kell neki:)

Link to comment
Megosztás:

Vannak jó sárkányok is ám! :P Ott van például az egyfejű Süsü! ;)

Szerintem a tetoválósrácon kívül még évente kb 3000 ember meglepődne rajtam, ha a süsüt tetováltattam volna magamra. ;) Akkor tuti feltűnő egyéniség lennék, így csak egy tetovált mantás liba(ezt csak magamra értettem, még mielőtt valaki máshogy gondolnáááá!) aki eltéved reptérkeresés közben. ;)

Link to comment
Megosztás:

szerintem normális, ha valaki olyasmit tetováltat magára, ami fontos neki. Nekem a következő Yoda mester lesz jedikarddal a kezében ;)

Az a baj,hogy az embernek lehet olyan, ami csak épp az adott szituban fontos az életében, de akkor nagyon fontosnak érzi. És ha abban a pillanatban épp egy tetkóstúdió előtt sétál még magáravarratja gyenge állapotában. ;) Szóval mivel 3 hónapja nem ettem normális otthoni kaját és még közbe Húsvét is volt, ami ugye Magyarba SONKA evéssel társul.....nagyon ki vagyok éhezve rá és a jelenlegi helyzetünkben lelkileg nem vagyok valami megrendíthetetlenül stabil, a végén még egy jó nagy csülköt tetováltatnék magamra. Ezzel is fittyet hányva a divatnak és jelezve az angol konyhaművészet felé,hogy van még mit csiszolniuk e-téren! Persze otthon a sonkaevés után tükörbenézve azon töprengenék,hogy most már a sárkány mellett nincs elég hely az unikornisnak amit terveztem ;)

Link to comment
Megosztás:

Ménincs?

A sonkája már meglenne.

Tetováltass magadra lóhúst. Félig kaja, félig unikornis. ;)

Tú in ván? ;) De hol találok olyan tetoválóst aki egy 25 deka (mivel válság van többre nem futja) hússzeletről olyan élethű rajzot készít,hogy könnyen felismerhető legyen,hogy az egy lóból való? ;)

Bár gyerekkoromban apám hozott haza lókolbászt,hogy majd megeteti velem és én döbbent arccal közöltem vele,hogy nem eszem meg a barátaimat!!! Asszem a lótulaj főnökeim, akiknél a lovakat oktatom otthon, nem szívesen alkalmaznának miután lóhús van a hátamra festve? :P

Link to comment
Megosztás:

Na lóhúst én sem bírnék megenni semmilyen formában. ;)

1 hete néztük a tv-ben az Overdose futamot, itt ugráltam a széken, mint egy őrült, Tomikát is át kellett passzolnom Apára, mert rácuppantam a tv-re! ;)

Amúgy nekem egy Pegazus van a lapockámon, amit nem bántam meg.

Link to comment
Megosztás:

Na lóhúst én sem bírnék megenni semmilyen formában. ;)

1 hete néztük a tv-ben az Overdose futamot, itt ugráltam a széken, mint egy őrült, Tomikát is át kellett passzolnom Apára, mert rácuppantam a tv-re! ;)

Amúgy nekem egy Pegazus van a lapockámon, amit nem bántam meg.

Hát én sajnos nem láttam az Overdose futamot, de biztos voltam benne ,hogy nyer! Lóhúst meg elvből nem eszek. Még azt is sajnálom,hogy a lószerszámok többsége lóbőrből készül, dehát ez van. A tetkót meg én is megcsináltatom, de mindig valami másra kell a pénz. A sárkányt mikor csináltattam, megbeszéltem a srácokkal, hogy a paci is odamegy mellé majd, de azóta más a tetoválós gyerek és dupla áron dolgozik. Igaz jobban is mint az előző, mert az a sárkányom szárnyát is elrontotta. Így még a javítást is meg kell csináltatnom. De ha így haladok akkor annyira megöregszek, mire a ló odakerül a hátamra, hogy a sárkány már denevérnek fog látszani. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát én sajnos nem láttam az Overdose futamot, de biztos voltam benne ,hogy nyer! Lóhúst meg elvből nem eszek. Még azt is sajnálom,hogy a lószerszámok többsége lóbőrből készül, dehát ez van. A tetkót meg én is megcsináltatom, de mindig valami másra kell a pénz. A sárkányt mikor csináltattam, megbeszéltem a srácokkal, hogy a paci is odamegy mellé majd, de azóta más a tetoválós gyerek és dupla áron dolgozik. Igaz jobban is mint az előző, mert az a sárkányom szárnyát is elrontotta. Így még a javítást is meg kell csináltatnom. De ha így haladok akkor annyira megöregszek, mire a ló odakerül a hátamra, hogy a sárkány már denevérnek fog látszani. ;)

Pedig az előző avatarodon pont olyan volt a hajad mint Süsünek. ;)

susu.jpg

Link to comment
Megosztás:

De ha így haladok akkor annyira megöregszek, mire a ló odakerül a hátamra, hogy a sárkány már denevérnek fog látszani. ;)

;) Melinda biztos bohócot evett, hogy így dől belőle a hülyeség ;) :P -_-

Nekem csak felirat van rovásírással. Csupa szép, és tartalmas szó :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.