Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Mindig van hely!! ;) És fagyira is összedobunk neked valamennyit. De előtte jóllakatunk valami ócsóbbal, hogy ne bírjál annyit nyalni ;) mert a végére elzsibbad a nyelved!

Vigyázz mert szavadon foglak és megeszek minden finomat amit elém tesztek!!! De szerintem egy jó adag gulyásleves után sem lenne akadály egy jó NYALÁS ;)

Link to comment
Megosztás:

IceMan: itt vannak a részletek

Emitt meg beírtalak ;)

Köszönöm szépen!! Nem is tudom mire mennék néha nélküled:)

Várom már,tuti nagyot bulizunk!

Ja ha véletlenül nem mondtam volna!!!: Piroska=Opel Kadett E 1.4s (piros) ;)

Igen igen!!! életem első elsőkerék hajtású autója.

Erre vetemedtem sajnos,de muszáj volt mert munkába kell járnom valamivel,amig a Mantám épülget.

Link to comment
Megosztás:

Na, a tegnapi napot megkoronázandó, elmentünk az ósenbe. Uncsiöcsi gördeszkát kért a szülinapjára, így vadásztunk egyet a Makettal.

Sport osztályon meg is találtuk a megfelelő sárkányos darabot. Mondom a Makettnek, próbáljuk már ki, de ő ezt nem tartotta jó ötletnek, mert úgyis letaknyolnék a magassarkúban (ez nem azt jelenti, hogy reggel óta nem vettem volna le a cipőmet). Belekapaszkodtam a gyerekbe, hogy ha esünk, akkor magammal rántsam, de nem estem el! :D Ő is kipróbálta, ő sem esett el! :D

Aztán lementünk a földszintre, ahol MrManta várt, és nagy vigyorogva mutattam neki, mit szereztünk. Sőt, még a használatát is bemutattam. Ő is mondta, hogy magas sarokkal ezt nem kéne, de biztosítottam, hogy ez a mondat már elhangzott, és rá is cáfoltam, mert nekem ez így is megy.

És ebben a pillanatban, amikor szinte még fel sem léptem rá, már le is estem ;) de nem akárhogy! Bejárattal szemben, legalább három biztonsági kamera kereszttüzében, a tömeg közepén, fél lábammal az ég felé rúgva, táskámat az egyik karomon lóbálva, a másikkal MrManta pólóját szaggatva! ;) Úgy ráestem a seggcsontomra, mint a szar...

Természetesen a Makett röhögött, mint a veszett ló - MrManta nem mert annyira egyből, de aztán jelezte, hogy ő elmegy a biztonságiakhoz, és megveszi tőlük a felvételt, de ha nem adják el, akkor sírva könyörög majd, hogy legalább egyszer láthassa még -_-

Na, mondom ######a... reggel a manta, este meg a másik manta :P

Aztán kérdeztem a Makettet, hogy egyébként mit szólt a reggeli sprintemhez a piros kocsi után. Reakció: "nem volt semmi anya... azt néztem, mikor esel el" :P mondtam neki, most vazze, most.. kis fázis késéssel az ósenban ;)

Link to comment
Megosztás:

És ebben a pillanatban, amikor szinte még fel sem léptem rá, már le is estem ;) de nem akárhogy! Bejárattal szemben, legalább három biztonsági kamera kereszttüzében, a tömeg közepén, fél lábammal az ég felé rúgva, táskámat az egyik karomon lóbálva, a másikkal MrManta pólóját szaggatva! ;) Úgy ráestem a seggcsontomra, mint a szar...

Természetesen a Makett röhögött, mint a veszett ló - MrManta nem mert annyira egyből, de aztán jelezte, hogy ő elmegy a biztonságiakhoz, és megveszi tőlük a felvételt, de ha nem adják el, akkor sírva könyörög majd, hogy legalább egyszer láthassa még -_-

Én már ezen is sírva röhögtem,mi lett volna ha ott vagyok! ;)

:P
Link to comment
Megosztás:

Ami késik nem múlik!!!:P

Ice man Haliho ;)

Teged is utol lehet erni ;)

Kellene az az c30 se vezerles Tudod -_-

Va :D dkert elött jövök pestre jolenne talizni

Amugy kitagadlak a nagy csalädbol mert csak butulsz a beväsärlo kocsival ;)

Amugy melyik manta szeria tartozeka ez a kicsi kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

;) Úgy ráestem a seggcsontomra, mint a szar...

Azért a "tésztaszűrődre" vigyázz :P Volt egy ismim annak el is tört , szörnyű kínok közt gyógyult neki meg! -_- A strandon az ugrókövön megcsuszott ;) Először piszok vicces volt mert a seggén megpattant azt pofával ugrotta a seggest (pedíg nemvolt seggfej);) aztán meg "beszartunk" az ilyedségtől mert alig tudott kimászni a vízből.

Link to comment
Megosztás:

Volt. De ezt majd ő elmeséli ha akarja...

leestem egy sörpadról a farokcsontomra, ami letört a helyéről és másnap nem mozgott a lábam ;) a balesetiben meg 8szor el kellett mesélnem, mert senki nem hitte el, hogy ezt így is lehet produkálni, és persze qrva viccesnek találták ;) 6 hétig a legjobb barátom egy úszógumi volt... de kilyukadt és elhagyott a szemét... ;) pedig ilyen taxi formájú volt kerekekkel, meg minden -_- 1-2 mm-en múlt, hogy most nem vagyok tolókocsis, mert annyira a gerincem tövébe törtem le. Azóta jobb vagyok, mint a komplett meteorológiai intézet: előre tudok mindent az időjárásról :P

Link to comment
Megosztás:

leestem egy sörpadról a farokcsontomra, ami letört a helyéről és másnap nem mozgott a lábam ;) a balesetiben meg 8szor el kellett mesélnem, mert senki nem hitte el, hogy ezt így is lehet produkálni, és persze qrva viccesnek találták ;) 6 hétig a legjobb barátom egy úszógumi volt... de kilyukadt és elhagyott a szemét... ;) pedig ilyen taxi formájú volt kerekekkel, meg minden :P 1-2 mm-en múlt, hogy most nem vagyok tolókocsis, mert annyira a gerincem tövébe törtem le. Azóta jobb vagyok, mint a komplett meteorológiai intézet: előre tudok mindent az időjárásról -_-

Ez kemény! :P nekema legnagyobb balasetem azvolt mikor egy nő miatt verekedttem azt levágtam félig a jobb gyürüs ujjam, mert a barom gyerek sörös üveggel akart verekedni azt szétütöttem a kezében és az arcába landolt a kezem :D Aztán bevitteka balesetire és nemadttak érzéstelenítőt mert televoltam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.