Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Fú, másnaposan vigyázzatok a reggeli fogmosással! Azt olvastam a fogkrém tubusán, hogy manta ízű, aztán amikor jobban kicsipáztam magamat, akkor rájöttem, hogy menta. Szóval nem a rája, hanem gyógynövény ;)

Vannak dolgok nálunk, amit tudatossan a következőképpen kell kimondani:

- mantarin

- Manta Hari

- "ő meg manta előre"

;) most nem jut több az eszembe.... megviselt a húsvét.. fáradt vagyok... ;)

Link to comment
Megosztás:

:D ja, sokkot kaptam vazze :D

apukám véletlenül beletolatott a mantámba húsvét hétfőn ;) én hallottam, hogy rendezi a gépparkot, hogy manta arréb, skorpió beindít és dirrdurrcsittcsatt, de csak forgattam a szemem az ágyban, hogy csak nem a mantát tolatta le. De aztán kinéztem az ablakon, és azt láttam, hogy anyukámmal állnak a manta előtt a rendszámommal a kezükben, és nagyon csöndben vannak ;) mondom, mi a pék van már, csak neeem...? -_-

és csak de... de komolyan mondom, a saját szüleim olyan ijedten néztek,hogy szerintem utoljára három éves korukban vághattak ilyen arcot, szóval még sajnáltam is őket. A fenti ablakból sikerült ráfókuszálnom tűélesen a lökösre, amin 10 méterről felfeeztem a festékleverődést. Erősen rövidlátó vagyok, tehát biztos az agyam egy olyan része kapcsolt be, ami amúgy már rég döglött, de esküszöm, láttam, honnan hiányzik a festék. A vicc az egészben, hogy amikor megnéztem a kocsit közelről, nem láttam semmi veszélyeset, de ha már ott volt a csap mellett, akkor lemostam, Mosás közben felfedeztem a kiszúrt festékdarabot, ami kb. 7mm hosszú és 1,5mm széles volt. Na vazze, én azt messziről kiszúrtam reggel! hordoztam is, mint a véres kardot, hogy ezután a kocsin lévő minden sérülés az apám bűne, és igeis, ezt terjeszteni is fogom! :P

Egyébként nem lett baja... a rendszámot kellett visszaegyengetni, a festék onnan ugrott le, ahonnan már rég le kellett volna, mert be volt pókhálósodva már évek óta. Meg mintha a spojler közepén is megrepedt volna a gitt, de úgyis fényezni kéne, mert kisebb javításra szorult így is.

Érdekes, hogy elég nyugodtan reagáltam (a szüleim nagy örömére :P), bár ebbe belejátszik némi aljasság is, mert egyből zsarolni kezdtem az aput, hogy most ezt bizony fényezni kell - ő meg szépen fényez, és a bűntudata miatt egyből fel is ajánlotta, hogy lefényezi :P csak ő még nem tudja, hogy lakatoltatni is akarok vele, mert aki lehajtogatta lemezből a toyota sárvédőt, az bizony csodkra képes ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez volt olyan mint februárban , amikor az utcán a ház előtt álló mantámba tolatott bele a szomszéd kicccsaj ;) (azt hiszem már beírtam ide a sztorit) , de én nem kértem lóvét a fényezésért, merthát nem mondhatnám,hogy mestermunkát csináltunk vele, de mindegy. szóval rendes voltam.

Ámbár rá két hétre, mikor már mi külföldön voltunk vala. A kiccsaj férjének a kocsiját állítólag összekarmolta a kutyánk ;) . És szigorúan behajtotta az 5000 pézt apóstól. Asszem hazamegyek és én is kiszedem belőle a spoiler rendbehozatalának az árát. A szemét!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az A-val kezdődik, bár, ha jól bele gondolok O-val (OPEL). :P

Na igen....erre szokták mondani F betűs autót ne végy (ford, fiat, francia). ;)

Szó nem volt róla, hogy F-el kell kezdődnie, csak hogy ne legyen F betűs. Mantában, Asconában, Senatorban, Omegában nincs F. ;)

Ráadásul akkor a Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Fusion, Fiat Fiorino halmozottan hátrányos helyzetű? ;)

Link to comment
Megosztás:

Szó nem volt róla, hogy F-el kell kezdődnie, csak hogy ne legyen F betűs. Mantában, Asconában, Senatorban, Omegában nincs F. ;)

Ráadásul akkor a Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Fusion, Fiat Fiorino halmozottan hátrányos helyzetű? :P

Akkor ha netán egy Ferrari f40-et vennék..... ;) érezzem magam hátrányos helyzetű autó tulajának?

Mondjuk akkor már nem igen érdekelne ;)

Link to comment
Megosztás:

Nesztek, új sztori a feszültséglevezetős topikból :P

Ma egy becstelen, erőszakos, szemtelen öreg ######i tolatásra kényszerített a saját sávomban, és látva győzelmét még csókot is dobott :D Nem fejtem ki, hogy hogyan volt, de ez kimeríti a közvetett károkozást és veszélyhelyzet teremtését. ;) Miután utánna futottam, még el is küldött a picsbe, és arra sem hatódott meg, hogy feljelentem. Szóval ma reggel a rendőrségen kezdtem, udvariasan köszöntem, hogy SÜN ;) (ez vicc volt), és felvették a feljelentést ismeretlen tettes ellen.

Azt mondták, hogy mivel tanúm is van, meg rendszám is, vetessek fel egy szívességi kárfelmérést (18ezer :P -de akkor mitől szívességi???), és majd ha megtörik, vagy bebizonyítjuk, hogy ő volt, akkor kifizet mindent a bitosító.

A letoletott suzukinak semmi baja nem lett, a skodás aljasul távozott, a manta lököséről meg levált egy tenyérnyi fényezés, és megkarcolódott a lámpám. Önmagában nem nagy a kár, meg úgy is fényezni akartam, de nem ilyen áron. Bármennyire jelentéktelen első ránézésre, azért egy pár tízezernyi kárt bekaptam :P és még nem is néztem a hátfalat, hogy elment e... egyszer réggebben belémjöttek, és akkor is azt hittem, hogy semmi baj, majd kiderült, hogy 5-8 centivel beljebb ugrott a hátfal. Na, ezt otthon majd megnézem.

Az egészben csak az bosszant, hogy hogyan lehet valaki ekkora szemét??? Nem is érdekelte, hogy mit okozott! Ilyen erővel egy iskolást is otthagyott volna a zebrán, ha átment rajta??? -_- Nem értem az ilyen tisztességtelen marhákat :D

A sors fintora, hogy egy hete kb. pont ebben az időben tolatott apukám a manta elejébe... egy héttel később én a hátulját intézem el, még akkor is, ha nem volt más választásom (vagy ha volt, akkor már úgyis mindegy). Szerintem az Ezeréves Sólymom akar valamit tőlem... ;) mondjuk egy fényezést.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Bennem is él még az élmény: a tavalyi vóóószwágen ventos kocsog aki Szeged legnagyobb kereszteződésében rámtolatott a dugóban úgy ,hogy nekem is tolatnom kellett,hogy le ne gyalázza a manta elejét és még be is ordibált és dudált. Sőt a kereszteződés után még be is állt egy kis üres helyre, hogy bevárjon engem és még bemutasson ;) egy csúnya középső ujat. Juj még visszagondolni is rossz. Mázija,hogy siettem, de ha megálltam volna kötözködni vele, asszem évekig nem mertem volna parkolni a városban sehol. mert ha meglátta volna a kocsimat, tuti szétveri, vagy körbekarcolja az állat. ;) ;) .

MEg a szomszéd néni 30 méter széles úton történő rámtolatása....az már csak vicc volt, és a szelepsapka lopkodások, minden éjjel az ablak alatt parkoló kocsimról.

VAnnak még hülye emberek, akik nem tudnak viselkedni. Csak dúl az aggresszió.

Link to comment
Megosztás:

Na hello mi ;) toljad le az arcod Soltvadkertre, mert megyünk fagyizni is ;) igaz, szerintem a büdös életben nem találsz olyan embert, aki meghívna fagyizni ;)

Szia kedves Mantás sporttárs:)

Azzal még nincs is bajom,hogy senki nem hiv meg fagyizni,mert nincsen felesleges 5000Ftja arra,hogy elnyaljam neki:)

A gondom csak az,hogy nem tudom hol és hogyan kell jeleznem azt,hogy én is szeretnék csatlakozni a társasághoz PIROSKÁMMAL:)

Mármint ujdonsült Opel Kadett E sufni tuning járművemmel!

Ha ebben tudnál nekem segiteni ,azt megköszönném,mert annyira nem vágyok sátorozásra,bár ha már csak az a megoldás van,akkor az is megfelel:)

Link to comment
Megosztás:

Szia kedves Mantás sporttárs:)

Azzal még nincs is bajom,hogy senki nem hiv meg fagyizni,mert nincsen felesleges 5000Ftja arra,hogy elnyaljam neki:)

A gondom csak az,hogy nem tudom hol és hogyan kell jeleznem azt,hogy én is szeretnék csatlakozni a társasághoz PIROSKÁMMAL:)

Mármint ujdonsült Opel Kadett E sufni tuning járművemmel!

Ha ebben tudnál nekem segiteni ,azt megköszönném,mert annyira nem vágyok sátorozásra,bár ha már csak az a megoldás van,akkor az is megfelel:)

Mindig van hely!! ;) És fagyira is összedobunk neked valamennyit. De előtte jóllakatunk valami ócsóbbal, hogy ne bírjál annyit nyalni ;) mert a végére elzsibbad a nyelved!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.