Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Igaz, húgomat nem viszem benne, mert félreqrt a sógorjelölt, de azért öcsémék lagzija még betonbiztos. ;)

:P nebassz! Aztakurva! És ezt úgy sikerült neki,hogy le is bukjon egyből?? -_- szegény húgod.... ;) pedig még az eljegyzésén is majdnem ott maradtunk ;)

Link to comment
Megosztás:

:P nebassz! Aztakurva! És ezt úgy sikerült neki,hogy le is bukjon egyből?? -_- szegény húgod.... ;) pedig még az eljegyzésén is majdnem ott maradtunk ;)

Csupa csalódás az élet. Ha J0hnnyról tudnátok, amit én tudtam meg róla tegnap, szerintem be sem engednétek többet magatokhoz ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem, nem állhatsz közterületen lejárt műszakis, vagy rendszám nélküli autóval.

A közteresek először matricát kell, hogy tegyenek a szélvédőre figyelmeztetésként, és x napon belül elszállítják, ha te nem viszed odébb.

A vicc az egészben, hogyha leponyvázva tárolod a parkolóban, akkor elvileg nem nyúlhat hozzá a közteres, mert magántulajdon háborgatásnak, vagy minek minősül. Szóval ponyvázottan nem vihetik el. Persze mindig vannak jóindulatú szomszédok, akik akkor is leadják az infot, é,s elintézik, hogy elvigyék.

Egyszer, amikor 7-8-9 mantánk volt, és már a szomszédnál is béreltünk helyet nekik (olyan alkesz volt, hogy fél évre 5rongyot kért, hogy a két mantát a kertje végébe tároljuk. Szegény azóta meghalt, pedig 50körüli volt. És a mantákat vinni is kellett onnan) - szóval egy manta kiszorult a küszöbre, mint Sün Balázs. Vagyis kint állt a szomszédunkkal szembeni placcon műszaki nélkül. És a szomszédunkat ez úgy zavarta, hogy pénzt és időt nem kímélve kihívta a köztereseket. Azok felmatricázták, amit én észrevettem, és sírós hangon felhívtam őket, hogy az a mocskos volt pasim csak ezt a romot hagyta rám, és még ez is, meg jaj, meg mittomén, és akkor mondták, hogy kapok még három napot, addig tüntessem el. Végülis rendesek volttak akkor. El is tettük máshová, és azóta nem állunk úgy, hogy a szomszéd az ablakából mantát lásson, mert az nagyon irritálja.

Egyszer meg is kérdeztem tőle, hogy azért balhézik e, mert nem tetszik neki az autóm formája, vagy csak azért mert rossz érzés neki, hogy nekem autóból több van, mint neki lovaskocsiból ;) ... pár évvel később derült ki, hogy az egyik mantás barátunk asszonyának a rokonai ... ;)

Link to comment
Megosztás:

A mai meccs végeredménye: Közterület felügyelet - S.S. 1:1

A Senatort elvitték, keddig azt se tudom, hova, de a Mantát még megcsíptem az orruk elől, és elálltam vele egy telekre.

Nem elég, hogy nyakig ér a szar, még ez is...

Most várom a tréler, őrzés, büntetés számlákat, és vagy azt mondom, hogy ennyiért tartsák meg, vagy nem megyek Soltvadkertre, vagy nem tudom.

Más: Hajni, less az aláírásomra. Bár Ady írta, de arany minden szava. Bár ő még bizakodott egy kicsit.

Nekem kb 14e volt. De még elcsíptük amikor emelni akarták.

Ha kivitték volna lett volna 25e kb.

Mondjuk én tilosban álltam.

Link to comment
Megosztás:

Fú, másnaposan vigyázzatok a reggeli fogmosással! Azt olvastam a fogkrém tubusán, hogy manta ízű, aztán amikor jobban kicsipáztam magamat, akkor rájöttem, hogy menta. Szóval nem a rája, hanem gyógynövény ;)

Az még hagggggyán,hogy te reggel csípásan vagy/és másnaposan manta ízűnek olvasod :P , de mikor a 47-es úton a dugóban csücsülve írtam sms-t a szegedi rádióba, hogy miért van a fennakadás az úton......akkor a nevemet MEntabébinek olvasták be ;) . Azóta felvilágosítottam őket, nyomatékosítva két szombati autósnyereményjáték teljes díjjánnak bezsebelésével ;) .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.