Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Meghalt Dezső, ráadásul Fekete Pákóból Kiszel Tünde lett! Aki ezt megfejti, az egy liter pálinka boldog tulajdonosa! :huh:

Örülök, hogy itt voltatok! Az eljegyzési ebéd most is folyik. Szar ügy, de a fiús család rájött. Ez ám a baki...

Ezt remélem azokkal is megbeszélted, akik ott voltak, mert nekem ez így semmit nem mond. <_<

Link to comment
Megosztás:

Meghalt Dezső, ráadásul Fekete Pákóból Kiszel Tünde lett! Aki ezt megfejti, az egy liter pálinka boldog tulajdonosa! <_<

Örülök, hogy itt voltatok! Az eljegyzési ebéd most is folyik. Szar ügy, de a fiús család rájött. Ez ám a baki...

Nem tudtam menni tesó,de csinálunk ilyet még télen és akkor úgy szerevezzük,hogy ok legyen mindenkinek. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meghalt Dezső, ráadásul Fekete Pákóból Kiszel Tünde lett! Aki ezt megfejti, az egy liter pálinka boldog tulajdonosa! :D

Örülök, hogy itt voltatok! Az eljegyzési ebéd most is folyik. Szar ügy, de a fiús család rájött. Ez ám a baki...

Meghalt a diisznó és perzselés után, mikor lekapartátok, csak a szemöldöke maradt. <_< :huh: :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

GYEREKEK! EZ A DISZNÓVÁGÁS dolgozó lány JÓ VOLT!

Sándorom! Nagyon szépen köszönjük (de nagyon-nagyon ám!), hogy átejtettél életem első disznóvágásán :huh:

A családod egyszerűen imádni való! :D

Azt mondták hazafelé nekem, hogy a te anyukádban engem látnak pár év múlva :D Apukád meg aztán el sem akart minket engedni! :D

Hát apukádnak külön köszönet, hogy úgy bepálinkáztatott, ahogy az életben még soha senki!

a pálinkával úgy vagyok, mint a whiskey-vel: az illatáról megmondom, hogy milyen, jó e vagy rossz, de soha nem iszom. Na most aztán nem volt mese, inni kellet, így készült is elég sok érdekes kép, amiben akkor művészi témát láttam, mára már inkább meglepő... (disznóbél kifordulva stb. stb.)

Olyan filmszakadásom volt, ami eddig soha sem! Van olyan kép, amiről a Makett mondta el, mire föl ragaszkodtam a megörökítéséhez :P

Kicsit úgy éreztem magam, mint Albert Györgyi a Hal a tortánban <_< Sok dolgot például ma MrManta mesélt el :lol: Ilyen velem még nem történt, de az tény, hogy ez a házi szilva pálesz kifejezetten király volt!

Hát mindenki sirathatja, aki nem tudott jönni!

Mantababy-ék sajnos kicsit későn érkeztek, és nem is maradtak sokáig, pedig biztos jót mulattak volna rajtam ahogy tápos pestiként pislogtam a történéseken :D

Mindjárt rakok fel képeket is, és folytatom a beszámolót.

Sanyi! Te vagy a király! igazi király szülők leszármazottja! Köszönjük! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is köszönöm, Sanyi.

Neked, és a szüleidnek is.

Sajnos mivel vezető beosztásban voltam, nem nagyon izlelhettem a házipáleszt. Amit aztán Hajniékhoz hazatérve,

Laci vezényletével hamar bepotoltam <_< :huh:

Hát igen :D Tiv! Neked is köszönjük a fuvart, senki nem irigyelt téged, hogy vezetned kell. Annak külön örülök, hogy bár mindannyian elaludtunk hazafelé a kocsiban, te makacsul kitartottál, és ébren vezettél :D

Gonodolom ######a dizsnóhús szag lengte körbe az utastered :lol: Én most végeztem a takarítással, korrekt vérszagot éreztem végig, amíg rá nem jöttem, hogy a felmosóból jön :D

Link to comment
Megosztás:

Nem mondanám össznépinek. Inkább hírtelen felindulásból elkövetett összeRÖFFenésnek. <_<

Kösz a szép szavakat. :huh: Nem gondoltam Hajni, hogy ennyire megártott neked a házi bólé. :D Az a bibi, hogy én is kóstolgattam rendesen, és így már nem igazán akartam bevállalni a kabrióztatást. Pedig hidd el, nagy élmény fedél nélkül száguldozni Túrkeve utcáin! :D

Link to comment
Megosztás:

Az I. Opeles összeRÖFFenés - tőr a torokra tor képei

Rövidnek szánt élménybeszámolóm közben (aztán ki tudja, mi lesz belőle) azért néhány képet kiemelnék :lol:

Tiv a pénteki esti kultúrális elfoglaltsága miatt éjfél felé érkezett, s mivel nem nagyon volt kedvünk aludni, így a szombat hajnali ébredés kissé megviselt minket, de így is sikerült reggel hétre leérnünk.

Természetesen Dezső halála jófajta szilvapálinka elfogyasztásával indult, amikor én még nem kívántam a társasággal tartani az italozás tekintetében.

De Dezső meghalt, és ez megviselt.

Így aztán elindultam a lejtőn... ezután már sok ilyen kép készült, ahol iszom, mint a gödény - és hát ennek ugye meg is lett az eredménye...

Például jókat szórakoztam a disznó ólban az ilyen és ehhez hasonló képek elkészítésével.

Ezt a képet például mindenképpen el akartam adni egy húsfeldolgozói lapnak nagyon drágáért. :huh: Erre még viszonylag tisztán emlékszem.

Makett otthonosan érezte magát, nem zavarta semmi, elfoglalta magát.

Én egy idő után fantasztikusan szépnek láttam már mindent:

36303045.jpg

Most már kicsit hihetetlen, hogy mit nem műveltem... még Makettet is rávettem, hogy a belsőség szép, és ezért mindenképpen le kell fényképeznem vele őt is. A tekintetében ma már azt látom: anya, te nem vagy normális.

Egyébként a böllér annyira profi volt, hogy nekünk szinte (sőt nem szinte, egyáltalán) nem kellett semmit sem csinálnunk - Makett mégis úgy nézett ki, mintha ő fogta volna le a disznót.

Sanyi apukája engem is rávett egy kis huncutságra, amit egy pajzán kis korsóval vittünk véghez :D

Imádtam kolbászt tölteni, szerintem elég jól ment. Erről van is egy erotikával túlfűtött videó is, de azt nem teszem közzé :D Tiv pedig hátulról dirigálta a folyamatot.

MrManta megszopatta a világ legnagyobb tacskóját, állítólag megharapta a fülét, és a farkát is (már MrManta a Csoki kutyának), amin én állítólag kiakadtam - de erre nem emlékszem :D

Majd Sanyi bevitt minket a kukoricásba, ahol én fotóztam, mint a barom, és itthon Makettet kellett megkérdeznem, hogy ez a kép mivégre készült:

36304862.jpg

Állítólag kitaláltam, hogy minket az ufók dobtak le ide, és csináljunk úgy, mintha ezen mi nagyon megijednénk... állítólag erőszakkal harcoltam ki ezt a fotót... :D erre sem emlékeztem, pálinkás befolyásoltság alatt álltam... no comment...

Egyébként Csoki túlzottan rá volt gerjedve Makettra, még meg is akarta izélni <_<

Arra, hogy este hazatérés után hogy a fenébe került az a sok hús a mélyhűtőbe - szintén nem emlékszem teljesen.

Az viszont biztos, hogy elég tudatlannak éreztem magam a disznódarabok láttán...

Mindent összevetve, ez volt a legkirályabb összejövetel, ami mostanában megesett :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.