Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:D

De szegényke valamit félreértett, mert én nem mondtam, hogy nekem jó, vagy rossz e a kabrió fíling!

Tudod, mi a durva? Hogy otthon letettük a kocsit, és reggel nézem, hogy teljesen friss víz folyik a manta alól :lol: álló helyben elhagyta magát a hűtő is... :lol:

Szóval tökre örülünk, hogy az ablak és a hűtő nem útközben ment pába... Azért bárki bármit mond, hiába vannak ilyenek, de a Sólyom akkor is hazavitt minig, és csak otthon hagyta el magát, ha elhagyta magát... Amikor cspágyas volt, akkor is hazavonszolta magát, és onnantól senki nem merte beindítani többé, egyből ki lett véve a motor. De mindig hazavitt :D mert ezek a manták márcsak ilyenek :D

Egyebek mellett úgy döntöttem, hogy befejezem a bejáratást. Szerintem elég volt neki. Ezt kb. olyan 1500 kilóméter óta érzem. Most is szerintem így jelzett, hogy elég volt, mert sétfeszíti a száguldozás után vágy :D

Szép dolog Gelko, hogy elismered a döntetlen állást, de én azért még szeretnélek nyilvánosan is megalázni - ha szabad :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: a mantások nincsenek itt :lol: hmm... :D

JELEN!!!!itten vagyok, csak sok az elfoglaltság, meg a meló :D . most voltam gumisnál. leszedtük a gummákat, és holnap kicsit felújíttatom a felniket, azért legalább az nézzen már ki valahogy :D . pénteken futóműszétverés samu kalapáccsal, csakhogy a várva várt szilentjeimet belerakhassák, és tudjak kanyarodni a géppel :lol: .remélhetőleg keddre kész is az egész, +hétvégén az utsó 2 réteg lakk is rámegy, meg a motortérre is. nameg a motortér világítást ledesítem, és átvariálom a csomitartót is ha lesz idő rá. igazi hajtás lesz ez a 2 hét :D . máris érzem,hogy meg fogom érdemelni a pihenést a Balcsin.

Link to comment
Megosztás:

:D

De szegényke valamit félreértett, mert én nem mondtam, hogy nekem jó, vagy rossz e a kabrió fíling!

Tudod, mi a durva? Hogy otthon letettük a kocsit, és reggel nézem, hogy teljesen friss víz folyik a manta alól :lol: álló helyben elhagyta magát a hűtő is... :lol:

Szóval tökre örülünk, hogy az ablak és a hűtő nem útközben ment pába... Azért bárki bármit mond, hiába vannak ilyenek, de a Sólyom akkor is hazavitt minig, és csak otthon hagyta el magát, ha elhagyta magát... Amikor cspágyas volt, akkor is hazavonszolta magát, és onnantól senki nem merte beindítani többé, egyből ki lett véve a motor. De mindig hazavitt :D mert ezek a manták márcsak ilyenek :D

Egyebek mellett úgy döntöttem, hogy befejezem a bejáratást. Szerintem elég volt neki. Ezt kb. olyan 1500 kilóméter óta érzem. Most is szerintem így jelzett, hogy elég volt, mert sétfeszíti a száguldozás után vágy :D

Szép dolog Gelko, hogy elismered a döntetlen állást, de én azért még szeretnélek nyilvánosan is megalázni - ha szabad :lol:

Ugye megmondtam,hogy leleke van neki?

Dezső is ilyen. :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak emebrek, akik pihenésnek szánják asz ilyen opel talikat.

És vannak, akik tudják, hogy ez nem arról szól. Az ilyenek a talik után pihennek (kb. kétszer annyi időt, mint amennyit a talin töltöttek) (de lehet, hogy ezt csak az örgeség mondatja velem)

Még ha csak 24órás maratoni buli lenne... de ez lesz vagy 48, ha nem több... :lol:

Melinda! Polírozzuk fel a talicskádat Blitzen, ha addig nem sikerülne! Annyi ember lesz ott, hogy senki nem fáradhat el, mert váltanánk egymást :lol:

Egyébként hűtő- és ablakcsere kész. Bejáratás befejezve. Még nem pörgettem így se 5ezer fölé, de veszedelmes a szerkezet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vannak emebrek, akik pihenésnek szánják asz ilyen opel talikat.

És vannak, akik tudják, hogy ez nem arról szól. Az ilyenek a talik után pihennek (kb. kétszer annyi időt, mint amennyit a talin töltöttek) (de lehet, hogy ezt csak az örgeség mondatja velem)

Még ha csak 24órás maratoni buli lenne... de ez lesz vagy 48, ha nem több... :D

Melinda! Polírozzuk fel a talicskádat Blitzen, ha addig nem sikerülne! Annyi ember lesz ott, hogy senki nem fáradhat el, mert váltanánk egymást :D

Egyébként hűtő- és ablakcsere kész. Bejáratás befejezve. Még nem pörgettem így se 5ezer fölé, de veszedelmes a szerkezet :D

És Hajni ti pihenni szeretnétek vagy maratoni dologra szavaztok??? :lol: Én mondjuk sejtem ,hogy az alvás mint fogalom és tevékenység nem nagyon lessz részemről. Na jó pár óra kell nekem is azért :D A Vasra meg tesség vigyuzolni hamár új a lelke a bajáratás nem kellemes de hasznos , bár épp nektek mondom mikor éjjel nappal mantáztok furtok faragtok :lol: :lol: Tudom elég szar betartani mert én is jártam ilyen cipőben , de fogcsikorgatva azért sikerül! :P

Jelszó: HALÁL A MÁJRA! :D :D

Link to comment
Megosztás:

És Hajni ti pihenni szeretnétek vagy maratoni dologra szavaztok??? :lol: Én mondjuk sejtem ,hogy az alvás mint fogalom és tevékenység nem nagyon lessz részemről. Na jó pár óra kell nekem is azért :D A Vasra meg tesség vigyuzolni hamár új a lelke a bajáratás nem kellemes de hasznos , bár épp nektek mondom mikor éjjel nappal mantáztok furtok faragtok :lol: :D Tudom elég szar betartani mert én is jártam ilyen cipőben , de fogcsikorgatva azért sikerül! :D

Jelszó: HALÁL A MÁJRA! :D :D

Na jó!!! benne vagyok a maratoni buliban. csak ha délelőtt a sátorból kikászálódva, megint lefotóz valaki akkor azt a fotót jól el kell rejteni, mert a tavalyi kép igen durva volt. :D sajnos nem kaptam belőle egy példányt sem :lol: de ha el tudjátok viselni 2 reggelen(vagy 3) keresztül a zilált fejemet akkor hajrá :P

Link to comment
Megosztás:

Nos mi épp most állunk be monával a garázsba és kezdődik a futóművetlenítés :lol: . Végre kapja a szilenteket a hétvégén. REmélem minden simán megy. kiegészítésképpen kerékcsapágycsere ja és új gömbcsukló, hogy ne csipogjon annyira :lol: . hátha Blitz-ig kész lesz. De erre nem is akarok gondolni, ha kell trailerrel viszem el a kocsit!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.