Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Melinda! Én most ittam az egészségedre! :lol: Csak,hogy tudd ;) ezentúl Élő Példának foglak hívni! :lol:

mit ne mondjak.... elég helyes gyerek (remélem nem a lányom szűzességére pályázik ;) ).

Hanem? :rolleyes: Miben reménykedsz? :lol: B) :D

Link to comment
Megosztás:

Most jót kuncogunk rajta, és teljes támogatásunkkal biztatjuk őket, de tedd a szívedre a kezed! Te hogy is gondolkodtál, és miket csináltál 14-15 évesen? ;)

Én is támogatom a felelősségteljes gondolkodást és szívesen felajánlok egy doboz óvszert... ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Maci Laci! Fiaid hogy állnak a csajozással? X Laci elméletéből kiindulva Lackó lehet a befutó Maketnál a korkülömbség miatt. ;) (Ennyi Lacit... :rolleyes:)

Az első "szerelmen" már túl van. Most szétváltak útjaik, mert a lány már iskolába fog járni, ő meg még marad 1 évet. Amúgy egyidősek.

Mondjuk jobban örülnék, ha a vele hasonló korú csajokat hajtaná mindig(vagy a fiatalabbakat, akikért már nem büntet a törvény)

Link to comment
Megosztás:

Ma meg már törzsvendég vagy a Zserbóban? :P :D :lol:

A fiatal csibéknek mesélni kell hogy meg...du..sd,,,

Az idősebb "tyukok"-nál nincs mese du..ni kell! :rolleyes: ;)

bár lehet igazad van , azért jó a fiatal mert az legalább még őszintén sikít! :lol: ;) :lol:

Na jó ennyi a téma , nemszeretném ha Hajni kikészülne miattunk idegilek, szegények elég volt a villamos meg a metró! B)

Link to comment
Megosztás:

Xray:

:lol:

Az idősebb "tyukok"-nál nincs mese ...
;) idősebb tyúk vagyok! :lol:

Az óvszerest nem reagálom le, mert sírtam miatta :rolleyes:

Gondolkoztam Sándorom szavain.... és arra jöttem rá, hogy legalább egy biztos döntés van az ember életében: amit 15-16 évesen akar, azt akarja majd 25-26, 35-36 stb. évesen is. ;)

Beszéljünk inkább másról! Mindenkinek meg van még a tinikori potenciája? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Xray:

:lol: idősebb tyúk vagyok! B)

Az óvszerest nem reagálom le, mert sírtam miatta ;)

Beszéljünk inkább másról! Mindenkinek meg van még a tinikori potenciája? :D

Hú az a zene tiszta Broadway tetszik! Gigolo :P Ugye nem rám vonatkozik??? :rolleyes:

Neeeeem vagy az én nem így értettem Ms Manta :P

Stefan ért ám , a siratáshoz fene a pofiját de majd ha neki lessz lánya meglátom hogy egyvonalba vág e a szája! ;) :lol:

Beszéljünk másról a Zenéről.......... Na kicsinálta már zongorán??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.