Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

húbazdmeg erre nem is gondoltam :D lehet, hogy nem jön a Makett Blitzre :D

hubammeg :P ez nagyon durva ;) nem is tudom lereagálni...

Én nem tudom mit parázol.

Ha ne adj isten valamelyikünk viszi el a lányod a málnásba,legalább tudod kivel van,de ha majd egy sudri kis paraszt viszi el... B)

Pár éve nem győztem a hugom összeszedni hajnalban,mert a kanok ellepték,volt olyan hogy 5 hungarista várt a "könyvtár" előtt,hogy hova vittem a csajt.Aztán felvilágosítottam a pelyhespöcsűeket,hogy én a bratyója vagyok,rögtön nem volt akkora pofájuk. :D Na meg a fél kocsma kijött 10mp múlva,hogy van-e valami baj,mert segítenek! :D

A másik meg az,hogy láttunk mi már jó csajt bikiniben(lásd: Manta Hajni...hú ez mekkora nyalás már :P ),szal nem fogunk csorgó nyállal szaladni utána egész nap.Max majd hajnalban,amikor a rókabőr csorog a szánk széléről,egy kiadós okádás után. ;) Vagy amikor Sanyi barátom maszekolni kezd,órákat javít fusiban. B)

Link to comment
Megosztás:

1. Ha ne adj isten valamelyikünk viszi el a lányod a málnásba,legalább tudod kivel van,de ha majd egy sudri kis paraszt viszi el... B)

2. A másik meg az,hogy láttunk mi már jó csajt bikiniben

1. pont ettől félek. Jobb a tudatlanság... ahogy a Biblia is mondja: boldogok a lelki szegények (más fordításban - ami nekem szimpibb - a tudatlanok) B)

2. ez nyalás a javából! :D igazi udvarias nyalizás ;)

3. (bár nem ide tartozik) ilyenek nyomják ma az Eb-t: Lüke Tóni, Kukorica, Mutu, meg Picurka :D tiszta Futrinka utca.... :D meg van valami Derosszígy is, meg Mutuccsi...

Ha jobban belegondolok, mégiscsak érdekes ez a foci :P csak meg kell találni benne a számunkra érdekeset...

Link to comment
Megosztás:

"boldog olasz szurkolók... Kupé elvégzi a szabadrúgást..." :D

Elfelejtettem mondani, hogy ma nagy életbölcsességet fogalmaztam meg: úgy rohan az idő, hogy utól sem érem vazze....

Ma megint eladtam a lelkem... :D a hazafuvarért cserébe újabb kollega munkáját végzem el... :P azt hiszem (bármilyen szörnyű kimondani, de) az autó hiánya miatt elkurvultam... ;) B)

Link to comment
Megosztás:

1. pont ettől félek. Jobb a tudatlanság... ahogy a Biblia is mondja: boldogok a lelki szegények (más fordításban - ami nekem szimpibb - a tudatlanok) ;)

2. ez nyalás a javából! B) igazi udvarias nyalizás :P

1.Amiről nem tudok az nem fáj! B)

2.Egyszer volt budán kutyavásár,jól becsüld meg! :D

Ha véletlen bejön az új melóhely pesten,az első utam tuti a manta családhoz vezet majd,látnom kell a mantaparadicsomot! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha véletlen bejön az új melóhely pesten,az első utam tuti a manta családhoz vezet majd,látnom kell a mantaparadicsomot!

Pöstre gyüssz dógozni? :D örökre, vagy csak alkalmi? :P

Egyébként szívesen látunk, gyere csak! Bár a mantaparadicsom mostanra már nem annyira édeni... alig van már mantánk (szám szerint kettő), abból is az egyik motortalan, a másik meg vizsgátlan... ;)

Ma durva esőzésre ébredtünk, valószínüleg az időjárásnak is köszönhető, hogy nagyon elaludtunk. Szomorú dolog, amikor az ember reggel felébred, és az első gondolata az, hogy 'ma fogok meghalni'. Nekem ez ötlött először az eszembe. Láttam magam megalázottan ázni a villamos megállóban, ahol minden második autó teli küld sárral és vízzel... B) ennek fényében nem is igyekeztem elindulni. Komótosan öltöztem, mint aki a koporsóba készül az utolsó útjára. Magamban elbúcsúztam a élettől, a szeretteimtől...

Szerintem MrManta érezhetett valamit, mert soha eddig fel nem ajánlotta, hogy bevinne. (ennek az is lehet az oka, hogy ő korábban indul, és messzebre megy, ráadásul a másik irányba - de nekem mára már akkor is azt jelenti, hogy nem szeret. Ez is a villamos miatt van.) Szóval ma behozott dolgozni (vagy minek nevezik ezt itt...) Vegyes érzelmek törtek bennem fel: egyrészt örültem, hogy kocsi van a seggem alatt, másrészt szomorú voltam, mert nem a sajátom, és nem is a jó oldalon ültem.

De azt hiszem, valami megváltozott bennem! Igen! Isten megtört engem! Már meg sem fordult a fejemben, hogy direkt belehajtanék egy pocsolyába, hogy a nekem nem szimpatikus emereket beverjem sárral B) sőt! Külön szánakozva néztem, ahogy ugrándoznak a járdán, és ahogy a bokrok közé bújva várják a buszt, mert tudják, hogy a megállóban állni ilyenkor veszélyes a nyomvájúkban felgyűlt víz miatt.

Igen, bevallom: sajnáltam őket. És arra gondoltam, hogy én is ott lehetnék most köztük; egy lehetnék a vízzel bevert emberek közül.... :D félek, hogy én már soha nem leszek olyan, mint régen... engem tönkretett a villamosozás... lehet, hogy már soha nem lesznek a gyalogosok kárára irányuló gonosz gondolataim autózás közben... MI LESZ ENNEK A VÉGE???? Még a bicikliseket is megszeretem, vagy mi???? :D

A benzin vásárlás 2%-kal csökkent az utóbbi időben. Ez a 2%-nyi visszaesés az én fogyasztó társadalomban elfoglalt piacmeghatározó szerepem ideiglenes hiányát tükrözi! Amióta nem járok mantával (hanem szaros villamossal), azóta ennyit romlott a helyzet!!!! Mégis, hova vezet ez???? Mi lesz itt?????

Link to comment
Megosztás:

A benzin vásárlás 2%-kal csökkent az utóbbi időben. Ez a 2%-nyi visszaesés az én fogyasztó társadalomban elfoglalt piacmeghatározó szerepem ideiglenes hiányát tükrözi! Amióta nem járok mantával (hanem szaros villamossal), azóta ennyit romlott a helyzet!!!! Mégis, hova vezet ez???? Mi lesz itt?????

Én megmondom.

Szeretett vezéreink az üzemanyagból származó adóbevétel szinten tartása végett tovább fogják emelni az üzemenyagok árát, mindennek pedig te leszel az oka amiért nem vezetsz. Sőt, ha jobban belegondolok, világszerte más súlyos, egész népeket fenyegető problémákat is vissza tudnék vezetni erre a tényre, úgyhogy végkövetkeztetésként arra jutottam, hogy ha mielőbb nem lesz kész az autód, az az emberiség végső pusztulását fogja okozni egy világméretű katasztrófa képében. Szép kilátások... de remélem legalább kellő mennyiségű ösztönzést kaptál ezáltal a probléma mielőbbi rendezése ügyében.

Francba a békávéval, ha az emberiség az utolsókat rúgja egy Manta miatt! Itt sürgősen tenni kell valamit!

Link to comment
Megosztás:

Pöstre gyüssz dógozni? :D örökre, vagy csak alkalmi? :D

Egyébként szívesen látunk, gyere csak! Bár a mantaparadicsom mostanra már nem annyira édeni... alig van már mantánk (szám szerint kettő), abból is az egyik motortalan, a másik meg vizsgátlan... :P

Hát ha az égiek is úgy akarják,akkor igen.Meglátjuk mit hoz a jövő.Holnap próba napra megyek.

Link to comment
Megosztás:

Laktam már fent 2 évet,tudom milyen kb,de ez most más lesz. :rolleyes:

Mááás??? Miért, hova jössz te melózni? Transzvesztita bárba? :lol:

B)

Ma reggel a villamoson megint ott volt az óbégatós ;) nem tudtam elbújni... de ma nem óbégatottt, mert megkérdezte milyen lett a gyerek bizije, én meg megmondtam, és ettől elhalkult. Utánna kultúráltan társalogtunk, mert én hiába vagyok gondatlan, rossz anya, hogy a Makettnak nincs beadva az összes létező védőoltás - de attól még jobban tanul, mint az ő gyereke :D alig vártam már, hogy leszállhassak... nem szeretnem én az ilyen társalgásokat...

Szerintem a nők zöme alapjában véve csak hülye témákról tud beszélni. Engem fáraszt. Nem is járok se fodrászhoz, se kozmetikushoz ezért. Ott aztán igazán meg lehet őrülni! ;) Az a durva, hogy a villamosozás miatt még jobban meg lehet őrülni!!! Én például meg is őrültem...

Nagyon izgulok ám! Ha minden igaz, akkor ma lesz kész a motorom :lol: Egész nap egy mondat jár a fejemben, valami asszociációs dolog miatt: mikor lesz, kész, kész lesz e valaha? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én megmondom.

Szeretett vezéreink az üzemanyagból származó adóbevétel szinten tartása végett tovább fogják emelni az üzemenyagok árát, mindennek pedig te leszel az oka amiért nem vezetsz. Sőt, ha jobban belegondolok, világszerte más súlyos, egész népeket fenyegető problémákat is vissza tudnék vezetni erre a tényre, úgyhogy végkövetkeztetésként arra jutottam, hogy ha mielőbb nem lesz kész az autód, az az emberiség végső pusztulását fogja okozni egy világméretű katasztrófa képében. Szép kilátások... de remélem legalább kellő mennyiségű ösztönzést kaptál ezáltal a probléma mielőbbi rendezése ügyében.

Francba a békávéval, ha az emberiség az utolsókat rúgja egy Manta miatt! Itt sürgősen tenni kell valamit!

Akkor én is bocsánatkéréssel tartozom az autóstársadalom felé(szerintem Sörös Sanyi is) mivel mi sem tudjuk a benzinfaló gépeinket használni és így az állam adóbevételét növelni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egész nap egy mondat jár a fejemben, valami asszociációs dolog miatt: mikor lesz kész, kész lesz e valaha? :rolleyes:

Ezt már olvastam én is valakitől. ;) :lol: :lol:

Csúnya, rossz állampolgárok vagyunk... ;)

Csak Mantások. :lol: Node hamarosan nekünk lesznek a leggyorsabb (és legszebb) ócskavasaink az egész galaxisban! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.