Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Egy lényeges mondat van benne, ami nektek is fontos lehet:

"A „manta borotválás” úttörője, A. Sándor reméli, hogy példamutató bátorságával másoknak is kedvet ad a művelethez. "

de:

"Először a kiválasztott férfi mellkasán filccel körberajzolják a rája sablonját."

:D

Link to comment
Megosztás:

Ma kivittem Makettet orvoshoz, mert ortopéd, vagy mi baja B) és megláttam egy boltban A VALAMIT!!!!! ;) Ott volt előttem!!!! És néztem, mint hülye gyerek a karácsonyfát.... és Makett azt mondta: anya! Vedd csak meg magadnak! B) de nem mertem... mégis mit szólt volna MrManta, ha a gépmunka kifizetése helyett egy Millenium Falconal sétálok haza a hónom alatt :D így csak a fingszagú spray-t vettünk... arra még futja.... :D

de nekem most olyan rossz, hogy lehetett volna, és ott volt előttem, és mégsem vihettem haza... :P

Link to comment
Megosztás:

Ma kivittem Makettet orvoshoz, mert ortopéd, vagy mi baja B) és megláttam egy boltban A VALAMIT!!!!! ;) Ott volt előttem!!!! És néztem, mint hülye gyerek a karácsonyfát.... és Makett azt mondta: anya! Vedd csak meg magadnak! B) de nem mertem... mégis mit szólt volna MrManta, ha a gépmunka kifizetése helyett egy Millenium Falconal sétálok haza a hónom alatt :D így csak a fingszagú spray-t vettünk... arra még futja.... :D

de nekem most olyan rossz, hogy lehetett volna, és ott volt előttem, és mégsem vihettem haza... :P

Hehehee... te nem vetted észre évekig, hogy kiáll 2 bordám... :D

Amúgy nem mondhatod, hogy rossz gyerek vagyok...megengedtem volna hogy megvedd... :D

Link to comment
Megosztás:

Észervettem én, csak hozzászoktam, hogy gnóm vagy B)

Kis gerincferdült! Nyolcadikba mehetsz hátizsákkal a hátadon suliba! :D Kapsz valami Hello Kitty-set!

Óóó persze persze... te meg gonosz. :D

Dehogy megyek én hátizsákkal...az utoljára ööö...jó rég volt... :P Hello Kitty-t meg meg ne merd mert megbukok mindenből!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért úszni nem engedem el veled, ha nem baj ;)

Vasárnap kapott egy bikinit. Tök jól áll neki, ezért nem hordhatja nyilvánosan :D szabad hordani, és fejben strandolni a nappaliban :P vagy úszni a kövön, mint Pííísta B) de azt is csak családi körben!!!

Egyébként nem vertem soha (ma már bánom, de nem tudom, hogy kell, így már nem kezdek bele), de egyesek szerint, ha már földre került, nem kellett volna még bele is rúgni :D

Link to comment
Megosztás:

a hátitáskád

A szobád új arculata

Az új mobilod, mert ezt is tönkretetted

A majdani mantád kinézete

Saját laptopod is lesz

Nem mondhatod, hogy nem törődöm veled... :D

borond1.jpg ez kell ha reggel melóba mész, mert lekésed a villamost

szobára nem találtam jót...

1983_motorola.jpg lassan már csak erre lesz pénz

20050520smart3.jpg úgyis közeleg a szülinapod...

0526100laptop6.jpg jó kis cikkek írásához.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért úszni nem engedem el veled, ha nem baj :D

Ne féltsd már tőlem annyira a makettet, ilyen zűrös családba úgysem akarok kerülni ;) :D

Küldd csak el úszni valahova (nem ajánlkozom :P ), és különben is, blitzen úgysem tudod visszatartani a balatontól, ahova biztosan

nem nagykabátban fog bemenni B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.