Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Komolyan mondom, hogy rá fogunk jönni a szines gumi parasztváltozatára B) ha az megvan, akkor kitaláljuk a kényesek számára mondjuk az eperillatú füstöt is B)

Egyébként MrManta megpörkölte a farkat a cigivel, amit adtál... ;) de legalább nem gyulladt fel... képzeld milyen lett volna, ha egy lángoló farokkal a kezében ugrik ki az omiból a forgalom közepén, aminek a végén lóg a visszapillantó, mert az ijedtében letépte volna :lol:

Mindig mondom neki: a farokra vigyázni kell! ;)

(Főleg, hogy jó sokáig a helyén maradjon még :D )

Link to comment
Megosztás:

...

Örülök, hogy nem lett komolyabb baj :D ,kár lett volna a farokért, na jó, meg az Omiért is. Benneteket csak azért nem említelek, mert az tök evidens, hogy értetek is kár lett volna B)

Amúgy a mindenféle szagú gumi nem is akkora hülyeség, hamár epres óvszer van, akkor szerintem autógumból is meg lehetne csinálni. Vagy az autógumira ráhúzni, legalább jobban csúszna a síkosítótól, könnyebb lenne driftelni is vele B)

Link to comment
Megosztás:

intézni kell valami klubtag elérést...ha van oldalborda rész is akkor lehetne makett is B)

nem akarsz nevetváltoztatni ? Petra helyett Béla....

na jó a Makettmanta nekem jobban tetszik mint a Little manta

Na jó.... a makett mantába benne vagyok, de a Béla az nem kell... B)

De azt te nem tudod megcsinálni, hogy ne az legyen a nevem alatt hogy érdeklődő, hanem az, hogy pl.: Makett, Kicsi manta...stb... ?

Link to comment
Megosztás:

van szagosított autogumi, rendelhetö,

csak abe nincs rá egyik országban sem,

direkte pörgésre gyártva,

ez mán spanyolviasz

vanilia, málna, banán....

vazze... B) Berlinának egyszerűen nem lehet olyat mondani, amit nem tud B) ez beszarás :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó.... a makett mantába benne vagyok, de a Béla az nem kell... B)

De azt te nem tudod megcsinálni, hogy ne az legyen a nevem alatt hogy érdeklődő, hanem az, hogy pl.: Makett, Kicsi manta...stb... ?

mk76 megoldja én ehhez kicsi vagyok... B)

Link to comment
Megosztás:

Ma szegény kicsi Makett jött haza nyakig sárosan B) becsúszott egy pocsolyába B) pedig állítólag küzdött, mint disznó a jégen :D

mi??? ezt hogy ? ;)

bár egyszer át akartam ugrani egy pocsolyát és a szélén megcsúszva pont beleestem....

na meg olyan is volt h csak mentem és egyszer a földön találtam magam a sárban...de akkor be voltam ivva... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem. Nem kövezlek meg. B) ezért konkrétan meghalsz. B)

de azt azért nem engedem meg, hogy te magyarázd el a gyereknek, hogy mire való... ha egyáltalán kell még magyarázni... :D

ööö..öö...ööö.... szerintem én egy szót nem szólok inkább.... ;)

Link to comment
Megosztás:

A Bélát pedig levennííííííííííííííííííí... B) B)

Gelko te mit szólnál ha le Patríciáznának? :D

biztos megvonnám a vállam...de a Béla már rajtad marad mint Sanyin az Ibolya...

ööö nem maradt a Sanyin semmilyen nő, meg te ehhez úgyis kicsi vagy ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.