Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Áhh nem tudjátok mi a durvaaa... B)

Ice man megmutatott valakit az iwiwen... én meg erre...

-Milyen Bence is vagy?...Ööö...ja bocs... te Laci vagy...

Azért amikor az embert ennyire összezavarják ilyen nevekkel..."Laci vagy Bence?? Bence vagy Laci??"

kezdek én is a végső stádiumba jutni..először az anyám aztán én... mi lesz itt te jó ég?? B)

Link to comment
Megosztás:

Hát befosok rajtad te gyanús kis közepes! :lol: el lesz vitatva a jogod teeeeeeeee! ;) Az msn-ről letiltottál, hogy ne lássam, mikor kapcsolod be a gépet, ide meg firkálsz és azt hiszed, hogy nem jövök rá, hogy ha fél négykor már írogatsz, akkor az azt jelenti, hogy másfél órája vagy otthon, vagyis; hazaértél, megkajáltál, és még le sem nyelted a falatot, de már netezel! :D

Komolyan beszarok!!! ;) úgy seggberúglak, ha hazaérek, hogy letörik a lábam tőből! B)

Azért ez sem akármi.

Munkahelyen msn fórum, és gyereknevelés fizikai fenyegetéssel. És még ő panaszkodik. :P :P

Pedig csak példamutató anyuka. B) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Hogy történt ez a dolog, amit J0hnny (ez megin belement egy kis időbe.. folyamatosan néznek kell, hogy jól írom e... nagyon szorongok emiatt... ) mondott? B)

Semmi különös, a szokásos, megspékelve egy hűtőtáskányi (azthiszem) Tuborggal. ;) Meg volt ott még valami extraerős zseblámpa is, amivel kb félidőben pár embernek kiégettem a retináját, de itt már az emlékek homályosak, úgymond ködbevesztek az azóta eltelt idővel együtt. ;)

Azt még biztos nem tudja rólam, hogy kedvenc énekesnőm Lugosi Dóri :lol: :D B) :P

Éééénekes? Nőőőőő? Beteg vagy? :P

Link to comment
Megosztás:

(A Szőke Istennő remélem bók volt, és nem gúny B) Mindegy :D

Totális bóknak szántam,de látom te is rendelkezel a tipikus női hibák egyikével: rögtön a rosszat keresed mindenben! ;)

Semmi különös, a szokásos, megspékelve egy hűtőtáskányi (azthiszem) Tuborggal. ;) Meg volt ott még valami extraerős zseblámpa is, amivel kb félidőben pár embernek kiégettem a retináját, de itt már az emlékek homályosak, úgymond ködbevesztek az azóta eltelt idővel együtt. :lol:

Semmi különös mi? :P

A lényeg az,hogy Sanyi szesztestvérrel nekiálltunk elpusztítani egy hűtőtáskányi Carlsberget és Becks-et,mert kezdett megromlani a nagy melegben,jobbnak láttuk meginni.Csak Sanyi óraszerelő lett,aztán meg azt hitte ő a Superman! B)

Ha eltolja az arcát az idei Blitzre,akkor megismételjük a kisérletet! :P

Link to comment
Megosztás:

Totális bóknak szántam,de látom te is rendelkezel a tipikus női hibák egyikével: rögtön a rosszat keresed mindenben! :P

:D neeeem... csak nem szoktak nekem bókolni B) köszönöm ;) ezentúl elvárom ezt a megszólítást :P

de egyébként ez tényleg tipikus női dolog...

Pasi: - húúúú, de jó segged van!

Nő: - persze, de nem olyan jó, mint azoké a csajoké, akiket a tévében bámulsz!

Pasi: - dehogynem! De megfogdosnám!

Nő: - Ja persze! Csak azért, mert a tévébe nem tudsz benyúlni, mi?

Pasi: - Te hülye vagy.

Nő: - Te vagy a hülye, te kéjsóvár sörhasú disznó! Azt hiszed, olyan könnyű egy nőnek jól kinézni??? Nem tetszik a seggem???? Akkor nézzél már tükörbe te barom! Én a helyedben örülnék, hogy egyáltalán ilyen jut neked! stb. stb. stb. stb...

Mondd azt, hogy nem így van... ;) Na. Szerintem ezért nem bókolnak nekem sem :lol: többek között...

hehehe B)

Sándorunk ezt a Blizen nyomta??? És én hol voltam akkor???

Link to comment
Megosztás:

Golyók? ;)

Nekem eszembe jutott valami erről,remélem Manta Anyu nem kövez meg érte! ;)

Nem. Nem kövezlek meg. B) ezért konkrétan meghalsz. B)

de azt azért nem engedem meg, hogy te magyarázd el a gyereknek, hogy mire való... ha egyáltalán kell még magyarázni... :D

Link to comment
Megosztás:

Már rajta vagyunk a projekten.

Xray készíti a nevek alá tehető logót.

B) hogy ti milyen cukik vagytok B) (Opel16v kedvence ;))

Nem lehetne egyből olyat, hogy a 18as karikás részeket ne lássák a kiskorúak? Gondolok itt J0hnny (huh, egyre jobban megy! Már magamtól tudtam a betűk sorrendjét :D ) hozzászólásaira, amit automatikusan tiltana a rendszer ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem. Nem kövezlek meg. B) ezért konkrétan meghalsz. B)

de azt azért nem engedem meg, hogy te magyarázd el a gyereknek, hogy mire való... ha egyáltalán kell még magyarázni... :D

Azért csak kiderül, hogy tőlem kell legkevésbé félteni a lányodat a társaságban... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.