Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Réges régen,még a múlt században TCS fan voltam.

Emiatt kaptam a becenevem. ;)

Azóta mindenki így hív,még a családon belül is.

Óóó TCS B) :D

Nem hiszed el, de mikor meg tudtam hogy hívnak eszembe jutott az a szám. :lol:

"Szegény Johnny a mocsokban rohad" Azt a számot is de imádom. :P

És anyám biztos nem hívhat Jánoskának?? Itt sír a kanapén... nem tudok vele mit csinálni... egy kisebb állam zsepi tartalékát fogyasztotta már el... annyira szeretnééé B) ;)

Link to comment
Megosztás:

Te féééééééééééltééééééééééééél? B) Nem egy őrült gyilkos voltál? ;) :lol:

Bohóccal kezdte őrült ámokfutását... :P csak aztán jöttek a többiek :P

Vezeklek: B)

J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny J0hnny

100+5 ráadásnak :D remélem örülsz ;)

egyébként minden házas férfi hímnős: hím + még nője is van, tehát hím+nős=hímnős.

Link to comment
Megosztás:

áh, dehogy B) csak nagyon bántott a dolog, hogy nem tudom helyesen leírni ezt a szép magyar nevet B) Egyébként tényleg soha nem tudtam megjegyezni, hogy hogyan kell... :D vannak dolgok, amit egyszerűen képtelen vagyok megtanulni... (például soha nem fogom megtanulni angolul lebetűzni a nevem, nem tudok hátranézve tolatni, csak tükörből - és csak akkor tudok két autó közé betolatni, ha nagyon muszáj, nem tudok szépen vasalni, és szar borsófőzeléket csinálok stb. ...)

Link to comment
Megosztás:

Inkább kontrollvé gyárban ;) ,de gyanúsak vagytok nekem... :P ;) ;)

lemásolni és leszámolni sem volt egyszerű nekem ám! B)

Me mé má? :D

Egyébként vad kép jelent meg előttem, miközben néztem a TCS klippjét, mely közben megállapítottam, hogy Lukácson is meglátszanak az évek :P

Szóval:

Vadkerten ott volt Mocsok is, aki töltötte belém a Jégert B) többet ne itasson senki! Iszok én magamtól is, ha akarok :lol: Ha megy ez a TCS szám, és azt mondom, hogy J0hnny (ezt most vagy öt másodpercig írtam, nagyon figyeltem) a Mocsokban - > akkor szerintem más előtt is érdekes kép jelenik meg :P

Link to comment
Megosztás:

J0hnny (ezt most vagy öt másodpercig írtam, nagyon figyeltem) a Mocsokban - > akkor szerintem más előtt is érdekes kép jelenik meg :D

Álljunk már meg egy szóra Szőke Istennő! B) Én nem az Anti vagyok ám! B)

Kérdezd csak meg SSanyit,hogy hogyan faragtam belőle óráskisiparost,aztán pedig supermant! ;)

Link to comment
Megosztás:

;) most miért? Micsoda kép! :lol:

(A Szőke Istennő remélem bók volt, és nem gúny B) Mindegy ;) Tegnap előtt egy meleg szuzukis lekurvázott, mert nem engettem be magam elé - amúgy jogosan. Lehúztam az ablakot, mondtam is neki: milyen igazad van, vén férfinemiszerv. :P Eztcsak úgy közbeszúrtam. Én így asszociálok B) )

Sanyi! Hogy történt ez a dolog, amit J0hnny (ez megin belement egy kis időbe.. folyamatosan néznek kell, hogy jól írom e... nagyon szorongok emiatt... ) mondott? :D

Link to comment
Megosztás:

Te féééééééééééltééééééééééééél? B) Nem egy őrült gyilkos voltál? :D ;)

Hé..egy gyilkos is félhet valamitől nem igaz?? Ha bohóctól, akkor bohóctól... B) Még a régi osztályfőnökömnek is olyan haja volt mint egy bohócnak...vagy mint a MC-s Ronaldnak...azzal se voltam jóba... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát befosok rajtad te gyanús kis közepes! ;) el lesz vitatva a jogod teeeeeeeee! :D Az msn-ről letiltottál, hogy ne lássam, mikor kapcsolod be a gépet, ide meg firkálsz és azt hiszed, hogy nem jövök rá, hogy ha fél négykor már írogatsz, akkor az azt jelenti, hogy másfél órája vagy otthon, vagyis; hazaértél, megkajáltál, és még le sem nyelted a falatot, de már netezel! B)

Komolyan beszarok!!! ;) úgy seggberúglak, ha hazaérek, hogy letörik a lábam tőből! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.