Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Milyen elvetemült hülye az, aki lelop egy nelásskirácsot... B)

hát nem is tudom. B) kb olyan, mint aki lelop egy db szelepsapkát a mantáról. Tavaly 2-t loptak le akkor lestem a motorokat, meg a bringákat,hogy vajon ki tette, de most bohócos monociklit kell keresnem? na mindegy ,már kicseréltem :D

Link to comment
Megosztás:

B) volt egy bohóc a mantádon, vagy mi? B) nem értem... mit cseréltél ki? :D

Most csak egy darab szelepsapkát loptak le. nem tudom kinek kellett egy db ;) . van ötlet mire használnak csak ennyi szelepsapkát? minek van egy kereke? nekem csak a bohócbicikli jutott eszembe. akkor egy bohóc lophatta el? ;)

Link to comment
Megosztás:

Most csak egy darab szelepsapkát loptak le. nem tudom kinek kellett egy db B) . van ötlet mire használnak csak ennyi szelepsapkát? minek van egy kereke? nekem csak a bohócbicikli jutott eszembe. akkor egy bohóc lophatta el? :D

Köszönjük Miss Watson... B)

Link to comment
Megosztás:

Most csak egy darab szelepsapkát loptak le. nem tudom kinek kellett egy db :D . van ötlet mire használnak csak ennyi szelepsapkát? minek van egy kereke? nekem csak a bohócbicikli jutott eszembe. akkor egy bohóc lophatta el? :lol:

:P ;) ja! Így már értem! ;) Tuti, hogy egy rohadt bohóc volt! B) utálom a bohócokat... B)

Link to comment
Megosztás:

Ezért mondom. Fogjuk össze!!! ha valaki lát egy egykerekű bohócbicajt kék szelepsapkával akkor légyszi keverjetek már le a tulajának egy füles B) !

Vasárnap úgy is gyereknap. Elképzelem, hogy az újságok tele lesznek, hogy Opelosok bohócokat támadtak meg gyereknapi rendezvényeken. B)

Link to comment
Megosztás:

Pláne, hogy Hajni írta. :D ;)

Amúgy pedig: Grétsy László

www.nyasgem.hu ;)

Amúgy a McLoad is MacLeod helyesen! :P

Jhonny! Le vagy bunkózva! :lol:

Nekem ez még nem is fáj,alacsonyabb rendűtől nem fogadok el kritikát ;) ,de hogy te nem tudod leírni a nevem normálisan,mindennél jobban bántja pici,cizellált,érzékeny lelkivilágom. B) :P

j0hnny és nem jhonny

Mer' mondjuk az is hüyén nézne ki,hogy Hanji nem? B) :P

Link to comment
Megosztás:

;) :P bohhohhhooohcsáháhásssssssss meheheheggg B) ;) soha nem tudtam leírni a JOhnny nevet rendesen... ;) Had' hívjalak inkább Jánoskának... B) légysziiiii :D

Ezzel óvatosan, Macisajt már Jancsikázta többször is, azóta halálos fenyegetéseket kap érte. :lol:

Amúgy a J0hnny nevet Nagybetűvel, és 0-val (nullával) írja J0hnny.

Nyelvtanóra vége. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.