Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Kék szemhez jóláll a fekete karika ;) :lol: :P

Amúgy...lovon?? Ez sértés. MANTÁN! Majd egy egy lovas szőke herceg persze...inkább egy V8-as barna ;) :D

Nehogymá 1 azaz egy darab lovon jöjjön má, milyen snassz az. Minimum egy kisebb ménes! B)

javít: ja, látom te is erről beszéltél "...egy egy lovas...", csak lassú a felfogásom... B)

Link to comment
Megosztás:

Másnapi lapok : "Botrányba fulladt az EDDA koncert !" B) :D

Nem hiszed el,de egyik haverom egy kórházi látleletet őriz otthon bekeretezve,mert az áll rajta:

"Elmondása szerint,az EDDA művek zenekar koncertjén lökésből származó sérülést szenvedett."

B)

Link to comment
Megosztás:

...én voltam Ló Szerafin, a kék csodaló B)

Ha egyszer megkérsz szépen, akkor előadom a műsorszámom B)

Azon gondolkodom, hogy a BW-n kellene előadni.

Csak arra nem jöttem még rá, hogy melyik műsorszám legyen, az előzenekar, vagy a tömegoszlató. ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

1. Komoly monológom volt, és egyszemélyben voltam egy teljes ló, nem pedig csak a lósegg B)

2. Tábortűznek lenni piros szocreál mackófölsőben szerintem sokkal cikibb. Annak még szövege sincs ;)

3. A Kis Makett három évig volt tigris a farsangon, mert az volt a kedvence. Mikor megalkottam neki a Boldogság Kék Madara jelmezt, akkor mindenki Láperdő Szellemének nézte :lol:

4. A fentiek miatt nem mi vagyunk a Dougles család

5. A lósegg, amire emlékszik, az nem lósegg volt, hanem a Süsü segge. És nem én voltam, hanem a Keresztapja. Szegénykének csak egy kép maradt fent az ovis farsangról: egy Süsü aminek a seggéből kilóg két láb. Ezt majd büszként mutogathatja, hogy az a két láb ő volt. ;)

6. MrManta medve is volt, és valami sérült rókát kellett cipelnie a színdarabban. Szerintem alegdagadtabb kölyköt sózták rá :D

LACI!!!!!!!!!!! Bocsáss meg, de muszáj volt... :P

B)

Link to comment
Megosztás:

elzavartak aludni... ;) mindenki haragszik rám ;) sziasztok... :P

ÉS A LACI NEM EGYEDÜL VOLT TÁBORTŰŰŰŰŰŰŰŰZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mert a korrekcióba sokan voltak! B) B) :D )

:P Pussz család! Adjatok lelencbe! :P ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

elzavartak aludni... :lol: mindenki haragszik rám B) sziasztok... ;)

ÉS A LACI NEM EGYEDÜL VOLT TÁBORTŰŰŰŰŰŰŰŰZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mert a korrekcióba sokan voltak!

:P Pussz család! Adjatok lelencbe! ;) B) :D

Na adok én majd neked korrekciót :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.