Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ha nagyon hiányzok, akkor lehet átdöccenek valamelyik szombaton. ;)

Ja és a nevem Sándor!!! B) (De ha a kebledre szorítasz, akkor csak neked maradok Ibolya. :D)

Sádorom! Te bármikor jöhetsz B) úgyis ittragadsz, és éjszaka kiosonunk a Lacival, és akkor majd találgathatsz, hogy kihova szorított ;)

Link to comment
Megosztás:

ahogy elnézem ma nem sok embernek van kedve dolgozni:)

pedig nekem is lenne mit csinálni a manták világában!!

Mindjárt jön Mr manta és hoz nekem alkatrészt:)

HOgy az én autóm mikor lesz kész??

az jó kérdés

Most az uj szerzeményemre koncentrálok Kadettkára a vadállatra:)

Link to comment
Megosztás:

Asztali gépet lehet, hogy össze tudnék kaparni, laptopot is talán, de az inkább esetleges lehetőség.

Ok, majd beszélünk erről! De szabad asztalunk már nincs (ahogy ebédlő asztalunk sincs, így mindenki ölben eszik, meg ilyen kőkori stílusban. Na azért evőeszköz meg tányér még akad :D ), szóval csak laptop kéne. Talán akkor nem lenne mindig verekedés, hogy ki ül a gépnél ;) Tiszta röhej, de a szakdolgozatomat is úgy tudtam megírni, hogy ki kellett vennem két nap szabit. És a Petra nem is szégyelte magát emiatt, sőt tök természetesnek tartotta, majd közölte, hogyha nem tetszik a dolog, akkor haladjak el beruházni egy laptopra B) Valamit elronthattunk a nevelésénél B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.