Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Egyébként örülök, hogy ilyen jól szórakoztok a lányomon :D csak nehogy beregisztráljon ő is, mert akkor lenne itt ész-osztás! B)

A lányos apukáknak üzenem: TI IS ÍGY JÁRTOK MAJD!!!!

A gyerekteleneknek meg: NEKTEK IS LESZ KÖLYKÖTÖK!!! (remélem lány!!!!) oszt majd jön a nemulass!!! B)

Vajon miért tartok attól, hogy az én lányom rám fog hasonlítani? ;) már előre sajnálom Sanyit, mikor 2 nő ossza a feladatot: légyszi a váltót szedjük már le!- a futóművet be kellene lőni naaaaa!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem akarod kipróbálni,milyen morcos B) vagyok reggel ;)

Engem sem láttál még,amikor valaki felébreszt valami hülyeség miatt! ;)

Ez ipari tanuló ahoz képest amit a Petra fog kapni :D

Az "A" Manta akkor is szebb! :P

Aztán rúgna seggbe. Hiányosak az információid! Én ezért tettem le Petrártól! B)

És hol marad a kihívás? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ómájgád! :lol: micsoda csivi-csevegés megy itten... nem is tudtam, hogy MrManta ilyen kis beszédes :P

Tegnap nem akartam inni... de olyan akartam lenni, mint Keleti Andrea az Activia reklámban! Én is el akartam magamról mondani, hogy "két hete minden nap iszom" B) most már elmondhatom :P de asszem ma sem marad ki...

->

MrManta! Jó lenne, ha az eldurrant bojlerünk körül sertepertélnél, mert nem nagyon tetszett reggel a nappali, hogy vízben állt a Jamo, meg a földre rakott tévé, megakurvaanyja! B)

Gondoltam, nyitok egy forradalmian új topikot "Virtuális családregény a cyber térben" címmel. Nem blog lenne, hanem debil családok élnék az életüket a neten. Ilyen még gyse volt :D Mondjuk üzengetnének egymásnak, ezzel is segítve a közvetlen kommunikáció eltünését, a beszélgetések elsorvasztását.

Felvezettem a családnak...

Aztán beregisztrált a gyerek...

És én megijedtem....

;)

Képes lenne kidumálni itt minden családi titkot ;)

Link to comment
Megosztás:

Á dehogy "csak egy kicsit" morcos.

Hazudsz kutya!!!! ;) Popdarálót nézek és obégatok a tévé előtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Ő még csak 14, nevét sem tudom még, csak azt tudom, hogy ő még csak most14. laalalalllallalalllalallalalllaaaaaaaa

neonreklám lalalalalallaaaaaaaaa

mindenki lássa, hogy velem van, ez a szédítő bomba nő........

hejjeejjjeeeeeeeeejjeeeeeejejejeeeeeeeeeee B) B)

egyik hétfő délelőtt...

mentem kornyikálni!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Hazudsz kutya!!!! :lol: Popdarálót nézek és obégatok a tévé előtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Ő még csak 14, nevét sem tudom még, csak azt tudom, hogy ő még csak most14. laalalalllallalalllalallalalllaaaaaaaa

neonreklám lalalalalallaaaaaaaaa

mindenki lássa, hogy velem van, ez a szédítő bomba nő........

hejjeejjjeeeeeeeeejjeeeeeejejejeeeeeeeeeee B) B)

egyik hétfő délelőtt...

mentem kornyikálni!!! :D

Ez így igaz,de most szakított időt arra,hogy hozzon nekem egy sört a nagy kornyika party közben ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.