Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Most az jutott eszembe, hogy milyen genya dolog lenne behazudni, hogy egy hónap múlva meg a Füge újjakban leszünk benne a Laci új, norvégmintás pulóverével - amit én kötöttem - , melynek különlegessége, hogy manták vannak szerkesztett szisztéma szerint elhelyezve benne :sowwy:

és akkor menne a Gelko ismét a benzinkútra... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:sowwy: Azért elképzeltem Hajnit Szulák helyében:

Hajni: -És mondd, nehéz volt szerezni 3.0 24V Dual Ram mocit?

Vendég: -Igen, nagyon nehéz.

Hajni: -A motort sikerült legálisan beépíteni?

Vendég (könnyeivel küszödik): -Nem, a KPM nem engedte. Teljesítményben túllépte a 15%-ot.

Közönség: -Húúúúúúú!!!!!!

Hajni: -Akkor most a gyári 2.0 használod a 3.0 helyett?

Vendég (sírva): -Ez túl fájó pont nekem, had ne válaszoljak!

Hajni (szomorú arccal): -Sírj nyugodtan, én megértelek!

haha.gif

Link to comment
Megosztás:

:sowwy: Azért elképzeltem Hajnit Szulák helyében:

Hajni: -És mondd, nehéz volt szerezni 3.0 24V Dual Ram mocit?

Vendég: -Igen, nagyon nehéz.

Hajni: -A motort sikerült legálisan beépíteni?

Vendég (könnyeivel küszödik): -Nem, a KPM nem engedte. Teljesítményben túllépte a 15%-ot.

Közönség: -Húúúúúúú!!!!!!

Hajni: -Akkor most a gyári 2.0 használod a 3.0 helyett?

Vendég (sírva): -Ez túl fájó pont nekem, had ne válaszoljak!

Hajni (szomorú arccal): -Sírj nyugodtan, én megértelek!

haha.gif

:lol: :lol: :lol: mekora már! :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Esetleg Fábri?

Hajni: -Mai első vendégünk Sörös Sándor!

Közönség: hatalmas ováció, mert a táblás bácsi azt mutatja nekik, egyébként fingjuk sincs, ki jön most. ( :lol:)

Hajni: -Üdvözöllek Sándor!

S.S.: -Szia Hajni!

Hajni: -Vágjunk a közepébe! Mikor lesz kész, melyik lesz kész, kész lesz-e valaha?

S.S.: -Nos Haj...

Hajni: -Bocsáss meg, erről eszembe jutott az, amikor a Párduc... (kb 10 perc monológ, közben mindenki lefordul a röhögéstől a székéről) Ezt csak úgy miheztartás végett megjegyeztem. Szóval hol is tartottunk? Ja igen, folytasd kérlek!

:sowwy:

Milyen sók vannak még? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg Moúnika só?

- Mai vendégünk Sanyi, aki most itt nálunk tesz fogadalmat, hogy kész lesz.

Sándor! Mióta készülsz erre a lépésre?

- Hát, amióta megláttam, már tudtam, hogy egyszer kész lesz, de az élet mindíg elsodort tőle,

de ma megkérem a kezét és megígérem, hogy megcsinálom.

- Sándor! Ez azért egy nehéz döntés ám, biztos, hogy be fogod tudni váltani, hiszen évekig nem is foglalkoztál vele?

- Igen, de most nagyon elhatároztam magamat és tudom, hogy ő érzi ezt...

- Hát akkor most jöjjön Sándor álma, köszöntsük a stúdióban a jelenleg félkész narancssárga Mantát!

(taps, mert szintén táblás rendezés van)

- Na Sándor, most, hogy ő is itt van, hajlandó lennél a szemébe nézni és megmondani neki, hogy megcsinálod?

(Sándor feláll, virág-helyett 10W40 és egy Krowa a kezében, odasétál, letérdel elé)

- Tudom, hogy eddíg mindíg az udvaron álltál és mindíg elhanyagoltalak, de most megígérem neked, hogy kész leszel. Még a talikra sem megyek el és a kedvedért és, hogy megmutassam mennyire szeretlek, egy felújított 3.0 dual ram-ot is beszerzek.

- Akkor most következzen valaki, aki szintén arra vár, hogy Sanyi megcsinálja. Következő vendégünk a másik autó.

(a két ótó "Te ribanc" kiáltással összeverekszik, a közönség tombol, a biztonsági őrök nem tudják szétszedni őket) :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Vészhelyzet, részlet a Mantás verzióból.

Sürgősségi osztály

ügyeletes orvos: -Úr Isten? Mi történt?

mentős: -Fekete Opel Manta, kb 25 éves. Súlyos ember baleset. Majdnem az összes hűtővíz elfolyt, sokkos állapotba került, a motorja majdnem megszorult. Az elvesztett vizet ioncserélt vízzel pótoltuk, de a folyást nem sikerült elállítanunk. Továbbá az olajnyomás vészesen esik, de az olajszint nem változik.

ügyeletes orvos: -A pumpa már nem bírja soká. Vigyék azonnal a műtőbe!

Műtő

sebész1: -Azonnal hozzanak két egység Metabond 10W40-et, és kössék be az infúzióba, továbbá kapjon 95-ös benzint, 2 ml ólompótló adalékkal!

nővér: -Doktor úr! Vészesen esik a fordulatszám!!!

sebész1: -Mi történhetett, még el sem kezdtük a műtétet! Úr Isten! Ki cserélte el az üzemanyagot? Ez gázolaj! Gyorsan, talán még megmenthetjük! Csőszorítót, benzinszűrőt, bikakábelt! Üssük ki! Töltsön 12V -ra! Hátra! Semmi. Töltsön 14V-ra! Hátra! Ezaz, alapjárat! Kössék rá marmonkannára, amíg az kiürül, addig egy team mossa ki a tankot.

sebész2: -A váz, felfüggesztés, fékek menthetők, de félek a szív már menthetetlen.

sebész1: -Szörnyű. Túl fiatal még a roncstelephez! Nővérke nézzen át a kettes műtőbe, ha jól emlékszem, akkor ott egy fejreállt Omegával küzdenek a kollégák. Ha menthetetlen lenne, akkor a családtagjait kérdezze meg, beleegyeznek abba, hogy szerettük szervei más autókban éljenek tovább?

nővér: -Természetesen doktor úr!

nővér: -Doktor úr! Az Omega menthetetlen. Teljesen elcsavarodott a padlólemez és megrogytak az oszlopok, de a szív fiatalos, erős. A család azt mondta, hogy véleményük szerint a biztosító nem jól fog fizetni, ezért beleegyeztek a szervek átültetéséhez.

sebész1: -Jó. Vércsoport?

nővér: -Benzin, elektronikával etanol, plusz tartállyal és kommutátorral gáz.

sebész1: -Nagyszerű. A szív mérete?

nővér: -3.0. 24 billentyűvel.

sebész1: -Hmmm... Nagyobb szív, mint ami a betegünkben van. De még pont belefér. Legfeljebb spórolunk a tüdő méretén. Kérem hozzanak direktszűrőt!

Maradjanak velünk, reklám után folytatjuk!

Link to comment
Megosztás:

Ti is hiányoztok nekem, de majdcsak összefutunk valahol, valamikor. :sowwy:

Sajna ez a tegnapi villámtalink nem jött össze, Pestre kellett menni sógorért, és még így is lerobbant a kocsijuk amivel németből jöttek haza. A blogomban említett Szejat típusú gépkocsival jöttek idáig. CSoda ,hogy pestig bírta. nade majd legközelebb talizunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.