Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Aztán majd kicsit átülhetsz hozzám is. :D (Cinikusok nem röhögnek, időpontot direkt nem írok! :D)

Hát még jóhogy, meglessük a tiéd is mondanám hogy én is majd viszlek a GSI-vel de neked az már nem nagy fíííling sztem már tudod hogy megy egy GSI sőtt a jobbak hogy mennek! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az csak tötymörgés volt. Megy az jobban is. :D :D

Én meg a debreceni talin Monával mentem. Olyan lehellet finoman még Mantával nem mentem, egyszer le is fulladtam vele. A legjobb az volt, amikor a tök üres úton egy buszöbölnél meg akartam vele fordulni. Ránéztem Melindára, és kb a következő párbeszéd zajlott:

-Na?

-Mi na?

-Na?

-Na ne!!!!

:D

És ezután egy lendületes megfordulás helyett inkább ipszilonoztam. :D

Link to comment
Megosztás:

Az csak tötymörgés volt. Megy az jobban is. :P :lol:

Én meg a debreceni talin Monával mentem. Olyan lehellet finoman még Mantával nem mentem, egyszer le is fulladtam vele. A legjobb az volt, amikor a tök üres úton egy buszöbölnél meg akartam vele fordulni. Ránéztem Melindára, és kb a következő párbeszéd zajlott:

-Na?

-Mi na?

-Na?

-Na ne!!!!

:D

És ezután egy lendületes megfordulás helyett inkább ipszilonoztam. :D

Sanya majd vihetsz engem is :D Nemszívesen szoktam más autólyát vezetni, mert énsem szívesen adom oda hacsaknem :D Nade majd meglássuk :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.