Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Most megprobáltam. Kb. 10 perc van rajta. :huh:

Jaja nembírtam kikodolni rendesen mert vlemaradt a menüs rész de most letöltöttem mégegyszer azóta.

Akkor majd elküldöm megint.

(furcsáltam is,hogy hamar kész lett)

Jaa MANTA topic.

Nemsokára szert teszünk egyigazi Mantás kuriózumra de majd csak akkor árulom el mijaz,ha már meglesz a cucc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja nembírtam kikodolni rendesen mert vlemaradt a menüs rész de most letöltöttem mégegyszer azóta.

Akkor majd elküldöm megint.

(furcsáltam is,hogy hamar kész lett)

Jaa MANTA topic.

Nemsokára szert teszünk egyigazi Mantás kuriózumra de majd csak akkor árulom el mijaz,ha már meglesz a cucc. :huh:

CSAK NEM! CSAK NEM! ÁÁÁáá! Klausi csizmája, amibe belehugyozott?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Kérdésem a következő nagy móka a kinyomó csapágy cseréje? Úgy értem ha már lent van a váltó akkor arról lehúzni az bonyolult -e? és kell e valami speckó szerszám hozzá? Előre is köszi

Üdv

DAni

Egyáltalán nem bonyolult,

ha a válto lent van akkor már magadtol is rájössz,hogy is jön le. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A mantában az a jó, hogy egyáltalán nem kell speckó szerszám hozzá, mert egyszerű, mint a faék :) nekünk a legspeckóbb cuccunk az elektromos motorkiemelő :D

Na látod ezért jobb az A Corsa!

Abból Losi alulra eresztette le és adddig emelte amíg nem tudta kihúzni alulról! :lol:

Persze a tökei a bokájánál voltak,mert ugye szólni nem szólt,hogy menjek segíteni! :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

A mantában az a jó, hogy egyáltalán nem kell speckó szerszám hozzá, mert egyszerű, mint a faék :lol: nekünk a legspeckóbb cuccunk az elektromos motorkiemelő :)

Azért emlékszem még arra a pillanatra, amikor a féltengely csapágylehúzó késziszerszámot az udvaron található vasakból heggesztettük össze. Nagyon szarul nézett ki, de sikerült kiszedni a féltengelyt. Kellett nekem sperr bele. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.