Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

ez még a vacsora elött volt és nem voltam berugva csak úgy nézek ki ;) jah és azért izzadok mert dolgozó lány meleg volt :D
Nem kell magyarázkodni! :huh:

nézzétek meg hogy parkol egy mantás :D hát nem felháborító ? :lol:

:) Jaj, de aljas! ;) Megjegyzem, be volt zárva a tatabányai Interspar.

Emlékszel még a Daewoosra? "Önök a nyitásra várnak?" :)

Különben is, hogy parkolna? Minden vonalra merőlegesen és párhuzamosan! :D

Link to comment
Megosztás:

Elkezdtem szélesített Mantákról képeket nézegetni. És azt hiszem, kezdek elbizonytalanodni. Mert ugye 400 replikában Toncsié a király, olyat nemigen tudnék összehozni. Megabrutálban ott van Laci. Verhetetlen. Valami egyedi kellene, így először a gyári kitteket sasolom. Vannak jó ötletek. :lol:

Irmscher (az igazi klasszikus):

manta400.jpg

Mattig:

MattigMantaExtrem1.jpg

Ezt is Mattignak hozza a Google:

klost01b0id.jpg

Mantzel: (szerintem ez a legszebb):

mantzel%20kit.jpg

No, évek kérdése és kiderül, hogy mi lesz a vége! :huh:

Link to comment
Megosztás:

én az elsőre szavazok. :huh:

Azt már Toncsi lestipistopizta, és nem ér a duplastipistopi. :lol:

Amúgy ezeket inkább csak ötlethalmaznak dobtam fel ide, legalább egyben látom a kitteket. Ezektől ezerféle képpen el lehet térni, és lehet őket keverni. Pl a sirályszárnyas aranyszínű, elől hat lámpával. Nem szép, de egyedi. (és nem találok róla képet)

Link to comment
Megosztás:

Mi van Sanyi? Belerokkantál a tankolásba?

:) Akkora találkozó volt, hogy a sok Opeles az összes normális helyet elfoglalta, és csak ez maradt. :)

De jó kis tali volt. Akkor már haldoklott az 1.6, és minden megállásnál az egész csapat rám várt, hogy végre beinduljon a szekér. :huh: Hiába, ha más nem is, de az akkumulátorom ereje teljében volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:) Akkora találkozó volt, hogy a sok Opeles az összes normális helyet elfoglalta, és csak ez maradt. :D

De jó kis tali volt. Akkor már haldoklott az 1.6, és minden megállásnál az egész csapat rám várt, hogy végre beinduljon a szekér. :lol: Hiába, ha más nem is, de az akkumulátorom ereje teljében volt! :)

tényleg jó volt :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni mert eléggé morcos vagyok. A helyzet az ,hogy melegen nagyon nehezen indul be a motor ha beindul mert az is megesik ,hogy nem megy. Olyan mintha lemerült volna az akksi alig teker és azt is nehézkesen, hidegen meg pöcc röff. Először állítólag az volt a gond, hogy elszállt az egyik hőgombám ,majd ki lett cserélve de még mindig semmi ,aztán azt mondták szar a kábele akkor ma kimértem az összes kábelt a kötegen és mindegyik jó de változás nem történt és rohadtul bosszantó a dolog. Van valakinek ötlete javaslata ,egyebek?

előre is köszi

Üdv

dani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni mert eléggé morcos vagyok. A helyzet az ,hogy melegen nagyon nehezen indul be a motor ha beindul mert az is megesik ,hogy nem megy. Olyan mintha lemerült volna az akksi alig teker és azt is nehézkesen, hidegen meg pöcc röff. Először állítólag az volt a gond, hogy elszállt az egyik hőgombám ,majd ki lett cserélve de még mindig semmi ,aztán azt mondták szar a kábele akkor ma kimértem az összes kábelt a kötegen és mindegyik jó de változás nem történt és rohadtul bosszantó a dolog. Van valakinek ötlete javaslata ,egyebek?

előre is köszi

Üdv

dani

Önindító!!!

Felujítás vagy csere. :huh:

Boogie Mantájának is ez volt a baja és a Rekordomnak is kezdeti tünetei vannak.

Már leadtam egy önindítót egy villanyász haveromnak,hogy márciusra legyen kész mire előhozom a kocsit.

Link to comment
Megosztás:

Köszi RTomi

De egyébként az önindítónak mi a köze ahhoz ,hogy melegszik a motor? bár gondolom hőtágulás stb előfurdulhat.De mégis mi az összefüggés a kettő között ?

Üdv

Dani

Tomi vagyok de Boogie van bejelentkezve.

Szóval igen a melegedés a gond. Asszem a behuzótekercsel szokott baj lenni meg a szénkefével.

Majd megkérdezem az autóóvillamosság szerelő (mester) barátomat.

Na tényleg Tomi voltam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.