Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

mire gondolsz ? annyira azért nem voltunk berugva :huh: :lol: :)

Beszélj a magad nevében! Bár te is kész lehettél! Én olyan részeg voltam, hogy elütöttelek, te meg olyan részeg voltál, hogy már nem is emlékszel rá? :) :D ;)

De tényleg nagy buli volt. Gondoltam már rá, hogy vagy a csapatból évente kellene valakinek házasodni, vagy Hajniéknak kellene télen elválni, és nyáron újraesküdni. Nekem a második jobban tetszik, így nem kerül rám a sor. :D

Link to comment
Megosztás:

Ne. Még viccből se váljon el senki.;)

Amugy az évszázad lagzija volt. Gelko is túlélte, te is kijózanodtál, és 5 hordó sör fogyott el:)

házasodni én sem szeretnék még, válás se legyen inkább csak bulizzunk :huh:

ami felejthetetlen volt amikor Hajni lebukott a násznép elött hogy van egy Zolija is meg amikor reggel Tas megkapta a fingópárnát :lol: azt a fejet nem felejtem :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne. Még viccből se váljon el senki.:)

Akkor nincs más lehetőség. Gelko, ez az év a tied! :huh:

Amugy az évszázad lagzija volt. Gelko is túlélte, te is kijózanodtál, és 5 hordó sör fogyott el:)

Ej, amikor Laci leírta, hogy hogy nézett a tulaj azután fél órával, hogy elkezdtünk inni. :lol: Az nagy lehetett, amikor járt az agya, hogy elég lesz-e a sör? Mint utóbb kiderült, nem volt elég. És még azt hiszem, hogy még a hélium is elfogyott! :)

Link to comment
Megosztás:

:D hát, azért ha már minden szar, legalább az esküvő hagy jó emlékeket ;)

Egyébként most voltunk hétvégén egy lagziba (vagy mibe) ugyanannál a csajnál, akinél mi csináltuk. Messziről integetet :D pedig épp mondta a Laci, hogy úgysem emlékszik ránk, mert nem mi vagyunk az egyetlenek, akik nála lagziztak... aztán csak igazam lett, hogy minket nem lehet elfelejteni :D de még a pincér csaj is kérdezte, hogy héliumot hoztunk e :) szóval mély és maradantó nyomot hagytunk a fogadósban.

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy ez a hétvégi lagzi olyan tré volt, hogy ihaj! :huh: ezért komolyan kár volt költségekbe verni magát az ifjú párnak... én nem is értem... most biztos gonosznak tűnök, pedig csak őszinte vagyok. Igaz, Laci mondta, hogy ne a mienkhez mérjük - dehát az etalon, az etalon :)

De azért mi itt is - mint mindig -jól éreztük magunkat. Volt egy vak zongorista (de szószerint vak!), na, attól úgy elvettük a mikrofonját, hogy öröm volt nézni ;) szegény kicsit megijedt, mert a csökkent látása miatt lassan reagálta le, hogy a mikrofonját akarom (nem a nyelest). De ezért ő volt a hibás, mert otthagyta őrizetlenül, amíg kajált és én esküszöm éreztem azt a belső kényszert, amit csak pszichopata kényszerbetegek éreznek... :lol: de egyébként tényleg nem volt jó lagzi... senkit nem ütöttünk el, nem volt akkora pusztítás... áh! nem tudják ezek, hogyan kell csinálni a tutit!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Nincs véletlenül vagy direkt valakinek eladó csomi zára? szerkezet , kulcs meg minden ami kell hozzá? nekem lejött a rögzítő bizéja és elhagytam közben meg a szerkezet is megadta magát :S szerencsére eddig egykulcsos volt a gép.

Üdv Dani

Link to comment
Megosztás:

én is elhagytam a bigyuszt, egy normál ajtó lemezbigyuszával rögzítettem, nem volt könnyű de a helyén maradt, nem a gyári vékony lapos tömítést kell alá rakni, hanem egy vastagabb, kb 1mm átmérőjű normál gumitömítést,

(korábban véletlen vettem egy szortimentet abban volt egy pont idevaló.

Link to comment
Megosztás:

Átjöttem ide a lagzi témával, ne ott offoljunk már. :D

Én meg a f*szagyerek zsebre dugott kezes Vukkra emlékszem! Láttam már sok hányást, de mind közzül ez a legtutibb! :lol:

majd bemutatom még :)

Miből lesz a kis Vuk? :)

MISA_352_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ui.: Most nézem csak jobban ezt a képet. Idén ne borotváljunk neked is egy ráját? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.