Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tegnap sikerült jó áron hozzájutnom 4 db ATS Cup felnihez. :blink:

Tavasszal már ezek lesznek alatta, már csak gumit kell szereznem.

Köszönet Gregnek, hogy eljött velem a hosszú útra (Sümegre), és navigált! Jót kocsikáztunk, röhögtünk és még a Balcsin is voltunk. :unsure:

Képek majd hétvégén lesznek, addig is a szobámban gyönyörködök az új szerzeményekben. ;)

Link to comment
Megosztás:

gyors motorgenerál volt, de a gatyám is ráment , szóvaé most bugyit hordok. :unsure: amit lehetett kicseréltünk, sehol nem ereszti az olajat, a vízet sem. A motor ereje nem lett nagyobb de stabilabb és megbízhatóbb. ha ezzel kihúzza 1-2évig akkor már boldog vagyok, utána majd lesz másik. A kasztni viszont siralmas, hullik széjjel, szóval jövőre vagy másik manta vagy másik kasztni. vagy ezt apró cafatokra szedni és az egész alvázat kicserélni. Mindenestül :blink: nade majd tavasszal gondolkodok a többin. A vezérműtengely egy mantából való, alig használt de a régi ami benne volt az már lukacsosra és hegyesre kopott.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sikerült jó áron hozzájutnom 4 db ATS Cup felnihez. :blink:

Tavasszal már ezek lesznek alatta, már csak gumit kell szereznem.

Köszönet Gregnek, hogy eljött velem a hosszú útra (Sümegre), és navigált! Jót kocsikáztunk, röhögtünk és még a Balcsin is voltunk. :unsure:

Képek majd hétvégén lesznek, addig is a szobámban gyönyörködök az új szerzeményekben. ;)

akkor nem is kell már a mattig ? ;)

milyen méretet vettél ? szépek lesznek :P

Link to comment
Megosztás:

Ibolyám, neked mi van az ótóddal?

Még pihen. Pár hónapja teljesen lerobbantam. Utánna vegetáltam, és a héten kezdem el újra normálisan járni (illetve csoszogni). Örülök, ha ülhetek, és nem kell a talpamon lennem. De hamarosan jobban leszek, és akkor már kedvem is lesz barkácsolni. Már több, mint egy hónapja nem jártam a műhelyben. Régebben meg minden nap fenn voltam.

Link to comment
Megosztás:

gyors motorgenerál volt, de a gatyám is ráment , szóvaé most bugyit hordok. :unsure: amit lehetett kicseréltünk, sehol nem ereszti az olajat, a vízet sem. A motor ereje nem lett nagyobb de stabilabb és megbízhatóbb. ha ezzel kihúzza 1-2évig akkor már boldog vagyok, utána majd lesz másik. A kasztni viszont siralmas, hullik széjjel, szóval jövőre vagy másik manta vagy másik kasztni. vagy ezt apró cafatokra szedni és az egész alvázat kicserélni. Mindenestül :blink: nade majd tavasszal gondolkodok a többin. A vezérműtengely egy mantából való, alig használt de a régi ami benne volt az már lukacsosra és hegyesre kopott.

sajnos a kasznik már elkelt... de a motortered szép lett ;)

Link to comment
Megosztás:

Na megvan végre a moci a mantához :unsure: de lesz munka az ótóval rendesen. Na de ez a szép benne csak ne nyelné annyira a money-t :blink: Ide írok még vmit mert itt biztos segít valaki ;) B manta első sárvédőket keresek mert az enyémek kaptak egy kicsit. ÉS: nem tud valaki 4kockalámpás orrot??? vagy egy gyári orrészt ami még szép? Hja szeretnék tavaszra kész lenni vele, de mivel 2 projektra kell költekezni így lehet elhúzódik és csak Blitzen tudom majd megmutatni a gépsast ;) Persze ha valaki kíváncsi lesz rá :P

Link to comment
Megosztás:

Sárvédőíveket és ikerkocka frontot tudok, ráadásul olyat, ami sose rohad el! Van egy barátom, aki másodállásban gyantázik, és van Mantához mindenféle sablonja. Ikerkockából kétfajta is. Az egyik az ismertebb egybeömős, lehúzott orrú, a másiknak viszont olyan a közepe, mint a széria Mantának. No, az olyan ritka, hogy még képen se láttam.

A money nyeléssel meg teljesen egyetértek. Node nem bánom! :blink:

Ja, és hogy a viharba ne lennék rá kiváncsi? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sárvédőíveket és ikerkocka frontot tudok, ráadásul olyat, ami sose rohad el! Van egy barátom, aki másodállásban gyantázik, és van Mantához mindenféle sablonja. Ikerkockából kétfajta is. Az egyik az ismertebb egybeömős, lehúzott orrú, a másiknak viszont olyan a közepe, mint a széria Mantának. No, az olyan ritka, hogy még képen se láttam.

A money nyeléssel meg teljesen egyetértek. Node nem bánom! :)

Ja, és hogy a viharba ne lennék rá kiváncsi? :lol:

naggggyyyyyon érdekel a dolog keresni is foglak majd ezen ügy kapcsán! De valszeg idén már nem, nem akarom a srácot így karácsony előtt dolgoztatni :) No meg én sem érek még rá a manticseket kipofozni van még más munka is, de január elején azonnal jelentkezem :)

Link to comment
Megosztás:

Bizti meghackelik.Van ott hozzá bőven alapanyag! :)

Igen alapanyag az van, minden van csak idő kérdése az egész :D ja meg cash :) No de ez my projekt Demo segédlettel :D Csak kezdhetnénk már el :lol: csak sajna első mindig a bérmunka :) No de majd ha beindulunk :)

Link to comment
Megosztás:

Arra nekem már ki van dolgozva a megoldás fejben. :D Már csak cuccok kellenek, meg egy 3.0-ás motor. Csekélységek. :)

Állítólag a Golf Syncro (remélem így írják :) ) hátsó tárcsafékeket kisebb átalakítással össze lehet hozni a hátsó híddal, de erre még nem láttam élöben tehnikai megoldást. :)

Azt csiripelik a verebek, hogy Hajóson a tél folyamán készül majd egy Manta, amiben C30SE lesz.

Demó projekt..................... :lol: :D

Nekünk nem is verebeink vannak a mühelyben, hanem egy jó nagy baglyunk... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.