Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

ja és a fordszámmérőt is érdemes hitelesíteni mielőtt berakod, van az oldalán egy kis poti pont erre a célra

szóval mielőtt berakod elmész egy zöldkártyáshoz, rákötitek a motorra a CO műszer fordszámmérő egységét és plusszba a beépítendő fordszámmérőt: beállítod,

enyémet még mindig nem állítottam be, ahhoz ki kéne venni a műszerfalból és nincs kedvem szétszedni, csal 250-300at fölfelé.

Link to comment
Megosztás:

Mé' kell azt cserélniii? Nem volt elég a 200, vagy 220 !!! :P :P B)

Hic! Te miylen subcsövet raktál abba a mantába, hogy a kilóméter órát is cserélni kell? :wub:

Nincs összefüggés a két dolog között.

Hic-től egy erősítőt kaptunk meg akciós kábeleket. Én szereltem be a cuccot a kocsiba.

A kilométerórát azért szedtük szét mert volt egy másik amin más karakterekkel voltak a számok és az jobban tetszik a Boogie-nak.

Meg a világítása is hiányos volt azt néztük meg.

Értedmár? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs összefüggés a két dolog között.

Hic-től egy erősítőt kaptunk meg akciós kábeleket. Én szereltem be a cuccot a kocsiba.

A kilométerórát azért szedtük szét mert volt egy másik amin más karakterekkel voltak a számok és az jobban tetszik a Boogie-nak.

Meg a világítása is hiányos volt azt néztük meg.

Értedmár? :P

Persze. Csak azt hittem akkorát tol a subcső,hogy már 300 nál is vissza kell venni a gázt! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Az nem, de szép nagy szőrös dobókockát sem találok seholsenem. B)

A végén felakasztok egy rókafarkat a tükörre. :P

Kaphatsz tőlem, mert asszem még megvan a mantámból, de az fekete, fehér pöttyökkel. Neked a fehér, fekete pöttyel jobban állna. Egyébként ACCH talikon mindíg lehet venni. Nekem is onnan van. pl. komáromi

Tominak véletlenül nem Vukk a beceneve??? :D

:wub: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

jó tudni, hogy lesz nálad töltő Boggie!! Én is mindig lemerülök...

mondtam már, hogy minden fogyasztó kiiktatása után 400ma-t szed fel a vas álló helyzetben? :P még jó, hogy addigra már kibeleztem minden gyanús elemet, amire gyanakodtunk. Most majd visszapakolom + 10es és tarcsi aksi a csomiba. sose lehet tudni... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Kaphatsz tőlem, mert asszem még megvan a mantámból, de az fekete, fehér pöttyökkel. Neked a fehér, fekete pöttyel jobban állna. Egyébként ACCH talikon mindíg lehet venni. Nekem is onnan van. pl. komáromi

:wub: B) :P

WHOAAAAWW! Ha fekete, fehér pöttyökkel, akkor még a Gelkónak tuti lehet a kabrijóba! Én úgyis viszek neki old school cd-t, hozd le Blitz-re a kockát, aztán pimp-mobilt faragunk a gépből!!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Azért az én optikai tuningom se lesz piskóta a Blitzre! Beszereztem egy hűtőmágnest, ami egy sörbontó (szabvány méretű fejjel, tehát bontani is lehet vele). Ennek nyele egy habzó söröskorsó, amire az van írva: Sándor. No, ezt fogom rádelejezni az autóra, hogy egyértelmű legyen a tulajdonos! :P Amikor ezt megláttam, rögtön kerestem olyat is, amire az lett volna írva, hogy Tamás, de nem volt. :wub:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.