Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Elugrom Alberthez a géptetőért, felhívom Norbit.

Pista a Csáknoriszhíd és az M0 az M3 és Csömör közt még nincs kész vagy hol a csába vagy má eddig fejvakaras.gif

a 2-3 órát már csak kibírják a csajok... <_<

Ez azt jelenti hogy menjek át előtte hozzátok borral és töltsem beléjük hogy bírják? :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

taxi lesz szerintem...

De egyenlőre azon megy az agyalás, hogy hánykor hova mikor mivel...mert mivel nem lesz igazán túl meleg az este és éjfél előtt nem nyerő a morgóba sem menni...így lehet csak 9 körül kéne fesztiválozni...és akkor az a 2-3 órát már csak kibírják a csajok... <_<

Nem jó későn sem odamenni, mivel egyrészt 10kor kapuzárás van, nem lehet bemenni, másrészt meg legalább fél órás sorbaállás

lesz a bejutás előtt. Tehát legkésőbb szerintem 9kor már ott kéne lenni, ha menni akartok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most Piiista megveszi a jegyeket?

Mert akkor nem kell sorbanállni...

Ha este 9-kor vagyunk ott akkor elvileg az úgy jó???

és akkor amíg bírják a csajok iszunk, aztán átmegyünk...

Csak akkor, ha elhozza a belépőkarszalagokat meg a többi cuccost mindjárt, mert van elővételi jegy is,

csak azzal este ugyanúgy sorba kéne állni a cuccokért. Ebben az esetben szerintem optimális lehet a 9óra. <_<

Link to comment
Megosztás:

Albert,

Ezt a taxis dolgot magyarázd el mégegyszer, mert tudum, hogy kétszer meghallgattam, de még mindig nem étem bűnti pontos helyét <_< :huh:

Pista,

(Jóreggelt :D )

Szal átjöttünk az Andrássyn (nemtom melyik úton asszem troli is jár rajta de nem emléxem pontosan), ahol szerintem ma autómentes nap van. ######pék meg micsinál, jóhogy megvárja amíg átmegyünk és nem előtte szól hogy ne menjünk át hanem utána megbüntet. Taxis hogy beszélt a rendőrökkel beszartam :D . Aszondja elismerem és nem érdekel ha megbüntet mert azzal meg maga azt ismeri el hogy nincs jobb dolga vasárnap reggel fél hétkor mint utast szállító taxist b@sztatni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.