Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

én meg láttalak a szarvason a lámpánál állni :lol: a piac felől fordultam jobbra a kadettal...fel akartalak hívni aztán rájöttem h nincs meg a számod :lol: -jah és az XVIII.ker

Loretta autóját láthattad, ott dolgozik...és ha volt mellette egy piros Astra Van akkor az Hic-é volt :lol:

Valószínű, mert arra voltam... annyira egybefolyik a XVIII.- és XIX.- ker, hogy sose tudom, melyiknek hol a vége-eleje... :D

Hic autója nem volt ott... azt még régebben láttam arra...de lehet hogy pont ott...annyira nem emléxem..

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Egy hozzáértő meg tudná nekem nézni ezt az autót: Omega Gyanúsan olcsó, és ez első lökös alja vmiért nincs színrefújva. Kérdés, hogy mekkorát kapott az eleje, esetleg motorolaj a gyertyapipák helyénél. Ha vki megnézné, lehet, hogy megspórolna egy felesleges pesti utat. Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Egy hozzáértő meg tudná nekem nézni ezt az autót: Omega Gyanúsan olcsó, és ez első lökös alja vmiért nincs színrefújva. Kérdés, hogy mekkorát kapott az eleje, esetleg motorolaj a gyertyapipák helyénél. Ha vki megnézné, lehet, hogy megspórolna egy felesleges pesti utat. Előre is köszi.

Nem értek hozzá és munkaidőben van nyitva. De ha az ottlakók (akik ráadásul egyáltalán nem vagy csak alig vagy csak néha dolgoznak :lol: ) nem vállalják megtekintem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem!

Van esetleg valakinek ismije útlevél ügyben? <_<

S.O.S -ben kellene intéznem az útlevelem, mert lejárt, és jöv7végén szeretnék kimenni a szerbiai opeltalira, de itt annyi idő alatt már nem tudják elintézni az érvényesítést!

Választ pü-ben lehet küldeni! :huh:

THX előre is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.