Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Helló Mélykék 76!

Azt már tudom hogy felkellene látogatnom a lurdy parkolóba,azon kívül mi a teendőm?

Kelleneeeeeeeee ? :D

Dehogy KELL csak ha kiváncsi vagy lányokra és a srácokra :D

Klubhoz történő csatlakozás kapcsán pedig itt lelhetsz infókat : http://opelclub.hu/klubtagsagrol/index.php

Kérdezz nyugodtan, ha valami felmerülne benned a fenti oldalon leírtak kapcsán.

Link to comment
Megosztás:

Kelleneeeeeeeee ? :D

Dehogy KELL csak ha kiváncsi vagy lányokra és a srácokra :P

Klubhoz történő csatlakozás kapcsán pedig itt lelhetsz infókat : http://opelclub.hu/klubtagsagrol/index.php

Kérdezz nyugodtan, ha valami felmerülne benned a fenti oldalon leírtak kapcsán.

Azt hogy "kellene" úgy értettem hogy igen, kiváncsi vok a többi tagra és szeretnék feljutni pestre!Egyébként naon tetszik idáig amit megtudtam,a klubb tagság is meg lessz remélem rövidesen! :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hogy "kellene" úgy értettem hogy igen, kiváncsi vok a többi tagra és szeretnék feljutni pestre!Egyébként naon tetszik idáig amit megtudtam,a klubb tagság is meg lessz remélem rövidesen! :D

Feltétlenül gyere el egy Lurdy talira, vagy máés, nagyobb talira ha van rá lehetőséged :D

Itt pedig lelhetsz egy pár tagok a szűkebb környezetedből : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...0&start=900 :P

Link to comment
Megosztás:

:D

Kép, hogy milyen kocsit keressünk következő héten ?

Bár GTC asszem nem lesz sok, Balázskét meg már ismerjük :D

Szerettem volna feltölteni de nem sikerült,sajnos!Egy folytában azt írta ki hogy az adminisztrátorral beszéljek!!

Majd egyszer össze jön!

Link to comment
Megosztás:

Szerettem volna feltölteni de nem sikerült,sajnos!Egy folytában azt írta ki hogy az adminisztrátorral beszéljek!!

Majd egyszer össze jön!

A fórum képtára csak klubtagoknak érhető el......Tedd fel egy képtáras oldalra mondjuk ide www.kepfeltoltes.hu és onnan linkeld ide :D

Link to comment
Megosztás:

jövő héten, de szerintem kocsi nélkül ;)

első futóművezés lesz, csak az nincs meg 2-3 óra alatt

itt helyben meg majomarcok vannak, kiábrándultam belőlük

voltunk ma Dedeoéknál, kicserélték a lengéscsillapítót

telefonban nettó 15 küröli összegről volt szó, aztán meg fizetett asszony 8-at ;)

mondom, ügyes voltál

de mit nem csináltak akkor meg? :rolleyes:

akartam volna menni ma talira, csak egyébb dolgok közbejöttek

pár hétig biztos nem megyek, sűrű a nyár az építkezés miatt

Link to comment
Megosztás:

rosszul láttam vagy tényleg csinálnak műszaki vizsgát?

mert itt a leírásban nem látok ilyet, de mintha ott láttam volna kiírva

Ők biztos, hogy nem vizsgáztatnak, de szempontodból a végcélt tekintve teljesen mindegy, hogy lokálisan hol vizsgázik a kocsi.

Írj nek mail, vagy hívd fel telefonon, biztos tud olyan megoldást mondani, hogy nen kelljen sokat várnod.

Link to comment
Megosztás:

azért ilyen híreket ne terjesszünk sztem :rolleyes:

helyben valóban nem vizsgáztat, de kedd,szerda,pénteki napokon van vizsganap ahova viszik az autókat...elötte egy nappal kell vinni stb...

amúgy átvitt értelemben írtam. ;)

Tudod te azt. Na! ;)

Mellesleg jobb ilyen irányban "csalódni" szerintem a fizetéskor.

Link to comment
Megosztás:

nem tud valaki ajánlani egy emberséges szerelőt a 9. ker(józsef attila ltp.)közelében?olyanra gondolok aki nem lehuzni akar.

ma megint sokkot kaptam 2 emberkétől is ezen a téren.

ahol gályázok van melletünk egy szerelő,átballagok és kérdem hegeszteni lehet-e.mondja az okos tulaj:ök csak komplett rendszert tesznek fel,darabonként nem cserélnek semmit pláne nem heggesztenek.az árra irányuló kérdésre 85 lett a válasz.már csak poénból kérdeztem,hogy munkadíjal?,nem jött a válasz az még egy 20-as.

na ilyet nem szeretnék mégegyszer kifogni.nem az bánt,ha fizetni kell,hanem a gusztustalanság.

de nem rongálok senkit ezzel többé.

muszáj megoldanom a problémát,mert olyan hangja lett mintha egy tankban ülnék.

elöre is kössz!

Link to comment
Megosztás:

nem tud valaki ajánlani egy emberséges szerelőt a 9. ker(józsef attila ltp.)közelében?olyanra gondolok aki nem lehuzni akar.

ma megint sokkot kaptam 2 emberkétől is ezen a téren.

ahol gályázok van melletünk egy szerelő,átballagok és kérdem hegeszteni lehet-e.mondja az okos tulaj:ök csak komplett

mit akarsz heggeszteni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.