Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mééééééé volt tegnap este kikapolcsolva a telefonod ?

Hic küldött neked valamit, ami nálam van :)

A tegnap estével kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ dejó hurráhurráhurráhurráhurrá. Most nem tudok elmenni érte mert a cégnél van a kocsim bezárva a kertbe.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
....Tudnál nekem abban segíteni, hogy beirnád légyszi a topicba, hogy:

"Szeretnék kijutni a találkozóra.

Ezért kérdezném, hogy lenne-e valakinél még hely.

Költségekbe beszállok.

13.kerben lakom, de szinte bárhova oda megyek, ahova metró, villamos elvisz.

Kérem Írjon PÜ-t aki tud segíteni"

Üdv, Colin

http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=1274....

Valaki el tudná fuvarozni Colin-t a talira ?

Én még nem tudom, hogy pontosan mikor megyek oda.

Link to comment
Megosztás:

Elcserélnéd velem a fehér Astra G ajtóidat feketére? Vettem egy fekete metál 2006. októberi 5 ajtós Astrát (elektromos tükrös), és elcserélném fehérre az ajtóit, esetleg a motorháztetőt is.

Így mindkettőnk autója egyedivé válna. :D Képek az autóról; egy apró karc van csak a motorháztetőn, képek mutatják; és a teljeskörű felméréskor készített adatlap arról, hogy melyik karosszéria elemen hány mikrométer vastagságú a festék (ebből lehet tudni, hogy sérülésmentes): http://picasaweb.google.hu/jratkaihi/Astra

Link to comment
Megosztás:

Az egész gyors.

Táblától tábláig 1:50 körül. Pedig annyira nem is toltam neki, mintha jobban toltam volna (ja, és nem is autópályáztam) :D Ennyit számít, ha nincs olyan nagy forgalom

Bagoly monnya verébnek :D :D :D

Nem. Moderátor monnya egy mezei felhasználónak (na jó, egy klubtagnak)! :D :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát, ja. Jó dolog ez az ótópálya, de Pécs felé még mindig csak gyenge 60km van belőle, és Érdnél ugyanúgy megszívod vele a körforgalmakat, szóval ezért nem veszek matricát. Esetleg az M7-re érné meg Siófok-Dombóvár felé, de a korai reggeli órákban nem érdemes, mert a 6-oson is lehet haladni, igaz elég sok a korlátozás, meg elég szar az út Dunaújvárosig.

Link to comment
Megosztás:

Völgyhíd :D

Igen amikor átadták végig lehetett rajta sétálni. Nagyon szép a kilátás róla, Tihany egy szigetnek látszik. De sajna elhaladva semmit nem lehet látni a korláttól, és megállni is tilos az elején ahol van hely, ráadásul be van kamerázva, és feljelentik aki megáll. Hazafelé jövet is gyönyrű szép a látvány mielőtt rámész a hídra, azon a lejtőn. Nagyon nagy kár hogy nem lehetett azt megoldani ha már nemtomhánytízmilliárdot ráköltöttek hogy legalább egy keskeny járdát (vagy neadjisten bringautat) tegyenek a balatoni oldalra, hogy lásson a p@raszt.

De tény hogy örülünk neki hogy van, valóban Kaposvárra másfél óra leérni ha megyünk Kojakhoz talira :D

lesz nemsokára annak is folytatása :D

Ki tudnád fejteni picivel bővebben? Meddig fog tartani és mikor készül el? Buda felé is közelebb hozzák a pálya elejét? Mert tudtommal még a Di-Fernél kezdődik. Próbáltam neten nézni de nem találtam róla semmit.

Link to comment
Megosztás:

De sajna elhaladva semmit nem lehet látni a korláttól

Ki tudnád fejteni picivel bővebben? Meddig fog tartani és mikor készül el? Buda felé is közelebb hozzák a pálya elejét? Mert tudtommal még a Di-Fernél kezdődik. Próbáltam neten nézni de nem találtam róla semmit.

De le lehet látni menet közben is. :D Sokszor élvezem a tájképet 110km/h-nál is ott :D

http://www.epulettar.hu/cikk/23542.aspx

A szekszárdig tartó szakaszt tudtommal már építik, és 2010-ig az ígéretek szerint meglesz a pécsi szakasz is, igaz az autóút lesz.

Az érdi szakaszt pedig az M0ig hozzák, azt is régóta építik már.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.