Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát mert kettőben csak 2 henger megy, háromban pedig 3 henger :huh:

10-20ról tán egy kicsit optimálisabban gyorsul mint háromból :)

ui: jogsid van amúgy ? :) :D

Van, de én lány vagyok, én nem ezeket tanultam.. De viszont profi vagyok a "hogyan krémezzük be a kezeinket vezetés közben" című fejezetből! Na? He? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van, de én lány vagyok, én nem ezeket tanultam.. De viszont profi vagyok a "hogyan krémezzük be a kezeinket vezetés közben" című fejezetből! Na? He? :huh:

Akkor indulhatsz a Sofőrök 2-ben... Az egyben volt egy csaj aki nagyon profin sminkelte magát vezetés közben... Te tuti nagyobb népszerűségre tennél szert ezzel a mutatvánnyal. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja, én még a kezemet sem krémeztem vezetés közben... A sminkelésről meg egyenesen lemondtam... Én ezeket mindíg előtte csinálom. :huh: :lol:

Döntsd el te is, sminkelsz vagy vezetsz. :) :)

Na szóval Pista haragját elkerülve szóóóval kanyarodni 2-ben.. Akkor az sem üzemanyagbarát, amikor minél gyorsabban lépkedek át a fokozatokon, csak hogy elérjem az 5.?

Link to comment
Megosztás:

A ritkábbik eset az 50 :D max ha dugó van :) Volt már egy pár bírságom emiatt :)

Szerintem ( bár én sem nagyon vágom az ilyen dolgokat. :huh: ) városban 3-4ben a legérdemesebb közlekedni... Nekem muszáj 3.ban mivel nálunk 40 a speedlimit... 40et 4.ben meg elég érdekes tartani... Az autó rángat néha meg fulladozik... 5.ben egyszer próbáltam az 50et, de nem nagyon szerette, majdnem alapjáraton pörgött szegény... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.