Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Már meséltem, hogy egyszer viszaéltek a helyzetemmel (körömszakadtáig részeg) és felirták a számom a B7-ben és újabb bulisms jött:

"Kedves Barátunk! Várunk szombat éjjel a legújabb Diszkópatkányok őrülettel a Roxbury's Night-on a 90-es évek legjobb zenéivel. Be loved B Seven"

Mentek? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már meséltem, hogy egyszer viszaéltek a helyzetemmel (körömszakadtáig részeg) és felirták a számom a B7-ben és újabb bulisms jött:

"Kedves Barátunk! Várunk szombat éjjel a legújabb Diszkópatkányok őrülettel a Roxbury's Night-on a 90-es évek legjobb zenéivel. Be loved B Seven"

Mentek? :huh: :lol:

Leráztam a havert az 5lettel mer csak a return to dancefloor party szokott jó lenni power de most hogy igy mondod MEGYÜNK!

Fel is hivlak

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozva a témához:

Hiiiiiiiiiiiiiiiiccc nálam van a Diszkópatkányok dvd :lol:

:)

Csak most olvasom, de gondoltam, hogy nálad van, mert a Gelko már hívott volna másnap... :)

Végre már nem csak Divx-ben lesz meg, meg VHS-en :huh:

Link to comment
Megosztás:

:)

Csak most olvasom, de gondoltam, hogy nálad van, mert a Gelko már hívott volna másnap... :)

Végre már nem csak Divx-ben lesz meg, meg VHS-en :huh:

Párárárápp pippáppüréj

párárárápp pippáppüréj.

Diszizdünájt denszing friidom morning lájt ..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ebből csak 1 kissé elfáradt Alberttel szembesültem, ellenben kaptam finom sütit :huh: :lol:

"kissé"

Meg teát (mint utólagos elmesélésből megtudtam)

Naggyon jó a süti, tök nagy szelet kell mindjárt kidobni mert holnapra megromlik.

B@kker srácok a szlovákok is kurv@ jól élnek (szerbia után..). Nem voltam sokat Pozsonyban, de akkora isszonyatjó autókat láttam hogy magamalá rosáltam. GT porse pl... A plázaparkolóban is olyan járműpark volt mint nálunk sehol.

Link to comment
Megosztás:

...."kissé"

Meg teát (mint utólagos elmesélésből megtudtam)....

Biztos olyan jók ezek az mint utólagos elmesélésből megtudtam bulik ? :huh: :lol:

Csak négyszer tetted fel ugyanazt a kérdést és négyszer válaszoltam ugyanazt :) :) :D

Norbi pedig legyen oly kedves kifáradni csütörtökön a hangszórókártpitáért, mert már nagyon beterheli a kocsit ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.