Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ehhh, ez hogy sikerült? :lol:

Én meg nem mentem megint, ágynak borultam kicsit. Asszem sikerült megnyernem egy enyhe influenzát. :huh:

Hát az nem jó, akkor pihenj :D

Azt írta hogy >>>>

"a népligetbe csuszkáltunk a lezárt részen és bejöttek mások is(pedig csak mi szoktunk ott lenni) és van ott egy gecinagy kereszteződés és pont ott állt meg forogni a gyerek a sierrával amikor én érkeztem elég nagy tempóval full keresztbe kb 60-70-el és útba volt a sierra cossie...

Mert ő nem is gondolta,h egy kereszteződés közepén nem kéne megállni...Szal mind a 2-en hibásak voltunk,mert nekem nem kellett volna 70-el keresztbe érkeznem,amikor idegenek is voltak ott,de a om se gondolta volna,h ilyen idióták,h ott állnak meg...

Azért a segge van lecsukva,mert amikor már láttam,h ott vannak és nem tudnak félremenni akkor legalább ne a teli oldala bánja hanem elvettem mindent,fék és hagytam megfordulni,h inkább a hátulja kapja el..."

Link to comment
Megosztás:

akkor csak kinézetre ijjesztő :lol:

ez relatív :D

én nem ijedtem meg tőle, örülnék neki ha csak ennyi baja lenne az enyémnek :D :D

legdrágább móka itt a kasznis munkadíja lesz, aki átrakja a hátulját. :P

Az alkatrészek fillérekért vannak.

Fényezve meg úgyse volt :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.