Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Vozsi utolsó három képéhez némi kommentár.

1: Akcióban az Opelklub RSG válogatottja :lol:

2: Egy kis cintányéretűd előadására készülök, amit még Gabi nem konstatált :D

3: Gabi a Rendőrakadémia lelkes rajongója, pont a Kékosztriga bárban történtekről mesél azoknak, akik nem látták a filmet :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nyah meggyógyult a duracell az omiban, ma nem kis hűhó során elhoztam a versenygépsasból a banner akkut,

és beraktam az elhalálozott perion (élt 4 évet) helyére az omiba. Pöccröff király volt a banner, pedig több mint

4 hónapot állt, és már 5 éves :lol:

Szal ma este ha nem jön közbe semmi, ma este én menni csapatni inda campona :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nyah meggyógyult a duracell az omiban, ma nem kis hűhó során elhoztam a versenygépsasból a banner akkut,

és beraktam az elhalálozott perion (élt 4 évet) helyére az omiba. Pöccröff király volt a banner, pedig több mint

4 hónapot állt, és már 5 éves :D

Szal ma este ha nem jön közbe semmi, ma este én menni csapatni inda campona :lol:

Ollé. Dinytől mindig lehet jó akksikat szerezni olcsón. (Ezt csak mert hazavittél szilveszterkor :huh: )

Tuti van még hó? Olvadt ma szépen egész nap.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.