Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

JujjJujjjjjjj na neeeeeeee máááááá találtál egy mégkisebbet náladnál, akit Te oszthatsz :huh: :D Kihívlak, aztán meglátjuk ki az érzékenyebb.. Lehetne a tét a palacsinta, amit ígértem :P :lol: :D

A palacsintám nem adom, és különben is magasabb vagy nálam ha jól néztem :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

A studioért én is kaptam dicséretett.. mondjuk nem kis meló volt a sacc 40-45 terem hangszóró huzalait kibogozni..az egész studiót átköltöztetni.. berendezni.. akkor persze még nem volt "vókitoki" stb.. Még "süketszobát" is csináltunk.. csak úgy fogyott a tojástartó :huh:

Nálatok a sulirádió szó szerint rádió volt? vagy csak amit te alkottál?

nálunk vezetékes.. a jó kis "100Voltos" rendszer

Nálunk megvolt a kiépített 100V-os rendszer, egy kiépített stúdióval, szal nem volt munkám vele, csak nem lehetett

használni, mert nem engedélyezték. Aztán csináltam egy erősítőt, egy programozható időzítőt, rátettünk egy walkmant,

és már kész is volt a kettes stúdió az alagsori szekrényben :D A legnehezebb a rákötés volt a 220-ra (mert nem lehetett

áramtalanítani), és a 100V-os rendszerre (elég messze volt a bekötési pont, odáig szabályosan kellett elvinni a kábelt,

hogy ne tűnjön fel). :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Hát szó mi szó nehezen indult be a buli, de a vége azért a szokásos jót hozta...fél 7-ig nyomtuk a paaaarit... :D

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek aki eljött és jól érezte magát, külön köszi Andrisnak, hogy átvette a zenebonakészítést, és hajanlra azért csak sikerült a jó hangulatot megteremteni... :D

Ja a fogyasztásunkról röviden annyit, hogy 2.5-szer annyit ittunk meg mint a fenti részen ülő 90 fő... :D....

Köszönjüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük szépen a szervezést :huh:

Kétséfélszer annyit ? :lol:

Akkor igazán nyerhettünk volna valamit a tombolán :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.