Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hallod de még most se mondhatom azt, hogy ez volt az utolsó sz&@{#r poénod az évben mert még több mint 4 óra visszavan :lol:

Gondoltam, hogy te emlékezni fogsz :D

Szerintem jó poén volt, csak maga nem teccik éééteni :D

Hogyne emlékeznék, én hoztalak össze titeket annó :huh: :P :D

Link to comment
Megosztás:

... nehogy elsírja magát Loretta kartársnő, hátha érzékeny a lelke :D...

JujjJujjjjjjj na neeeeeeee máááááá találtál egy mégkisebbet náladnál, akit Te oszthatsz :lol: :D Kihívlak, aztán meglátjuk ki az érzékenyebb.. Lehetne a tét a palacsinta, amit ígértem :P :D :P

Jó mulatság volt a mai, köszönöm, hogy Veletek tölthettük az újévi ünnepséget! Legyen a múlt évnél mégszebb új évetek :huh:

Link to comment
Megosztás:

Gimiben létrehoztam egy illegál "kettes stúdiót" egy alagsori szekrényben, és az iskolarádió helyett üzemeltettem, amit

nem engedélyezett akkoriban a diri. Nagy sikere volt, aztán amikor elég magas szintű botrány kerekedett belőle (rendőrség,

megyei közgyűlés, stb), akkor jobbnak láttam befejezni, mielőtt lebukok és villamosszékbe ültetnek

Egyébként senki nem találta meg, pedig keresték a gondnokokon kívül a rendőrség és az ügyészség nyomozói is. :huh:

Sőt, közben melléépítettek egy tűzoltócsapot, akkor sem vették észre

Persze ezután a diri disztingvált, és engedélyezte a normál iskolarádiót heti egy napon. És hát ki más kapta volna a

stúdiót, mint én Ballagáskor még jutalomkönyvet is kaptam a kiváló stúdiósmunkáért, nem kis röhögés volt

a csarnokban akkor...

A studioért én is kaptam dicséretett.. mondjuk nem kis meló volt a sacc 40-45 terem hangszóró huzalait kibogozni..az egész studiót átköltöztetni.. berendezni.. akkor persze még nem volt "vókitoki" stb.. Még "süketszobát" is csináltunk.. csak úgy fogyott a tojástartó :lol:

Nálatok a sulirádió szó szerint rádió volt? vagy csak amit te alkottál?

nálunk vezetékes.. a jó kis "100Voltos" rendszer

Nálunk is nehezen engedélyezték.. nálunk az volt a kitétel, hogy heti 2nap, a nagyszünetben valami normális műsornak kellett lennie..(ergo nem csak mjúzik..) No meg a hangerő miatt volt mindig balhé... de sebaj.. a tanári környékét mindig lelőtük..

Mert csináltunk egy "kapcsoló dobozt", amiből az összes termet, folyosót lehetett egyenként kapcsolgatni...

Jó móka volt.. pláne ha azt vesszük, hogy az iskola 8 !! lányából pont a legjobbik volt velünk "studiózni" műsort készíteni délutánonként.. :P

Insomniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Az is keeeeeeeeeeeeeeeeel :D :P :P

ÓÓóóó de szerettem az a mjuzikot.. meg valaki irta Dune-t is..az pl most fenn is van a tellámon is.. :P

Aztán meg jöttek a Deep,Chart,Studio33 míxek gyüjtöttem is őket.. sajna pár ez első egynéhány cd-men volt.. amiből pár már olvashatatlan.. :D

Nah de sok a rizsa... BUÉK BUÉK :P egy óra és húzok melóba :D

Link to comment
Megosztás:

JujjJujjjjjjj na neeeeeeee máááááá találtál egy mégkisebbet náladnál, akit Te oszthatsz :lol: :D Kihívlak, aztán meglátjuk ki az érzékenyebb.. Lehetne a tét a palacsinta, amit ígértem :P :D :P

Jó mulatság volt a mai, köszönöm, hogy Veletek tölthettük az újévi ünnepséget! Legyen a múlt évnél mégszebb új évetek :huh:

Gabi, asszem lehet jobban jársz, aha elbukod azt a palacsintát :P

Újévi ünnepséget ?

Máskor mondd nyugodtan : szilveszteeeeeeeeeeeeert :P

ui: ilyenkor kell hazaérni, nem negyed ötkor :P

vagy öreg vagy már ehhez ? :D

Link to comment
Megosztás:

Gabi, asszem lehet jobban jársz, aha elbukod azt a palacsintát :D

Újévi ünnepséget ?

Máskor mondd nyugodtan : szilveszteeeeeeeeeeeeert :D

ui: ilyenkor kell hazaérni, nem negyed ötkor :P

vagy öreg vagy már ehhez ? :huh:

Nem én vagyok öreg, csak tudod ott volt a papa, akit haza kellett már vinni. Csoda, hogy az öreg addig bírta! :lol: :D Én folytattam Paullal (Dyk) a partyt otthon :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.