Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Tudom, én még pénteken beszéltem velük...Csak még akkor sem tudták, hogy mi lesz...aztán mivel ma moziban voltam nem ért el, de aztán hívtam...ugyan nem tom miért hívott...hiszen még most sem tudják, hogy jönnek e...

Kitti azt írta, 8ra mennek faházba és majd akkor döntik el mi lesz, de sanszos az érkezésük.

Mint megtudtam, sikerült szombaton abszolválniuk egy félresikerült e-klub bulit én a helyükben már félnék lassan nélkülük bulizni :huh: :lol:

Szerintem a szilveszteri alkalom erősen szeelktálja azon bulik helyét, ahova kevesebbért tudnának elmenni.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kitti azt írta, 8ra mennek faházba és majd akkor döntik el mi lesz, de sanszos az érkezésük.

Mint megtudtam, sikerült szombaton abszolválniuk egy félresikerült e-klub bulit én a helyükben már félnék lassan nélkülük bulizni :huh: :lol:

Szerintem a szilveszteri alkalom erősen szeelktálja azon bulik helyét, ahova kevesebbért tudnának elmenni.

Max nem férnek be...mert össz vissz 10 fő fér el már csak, és 6-8 fő várható még...szal...addig gondolkoznak, míg mehetnek a híd alá... :D De az is lehet, hogy Te nem fox már beférni, ha későn jössz... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Max nem férnek be...mert össz vissz 10 fő fér el már csak, és 6-8 fő várható még...szal...addig gondolkoznak, míg mehetnek a híd alá... :huh: De az is lehet, hogy Te nem fox már beférni, ha későn jössz... :lol: :D

Jeleztem már, hogy vicceltem, de te felhúztad az orrod és nem látod mit írok :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kicsi a világ?! Te is kalózkodtál? Én is, bár csak kicsiben(kis teljesitmény 2-3 watt, parasztdipol :D, és rendszertelen időközökben) talán ezért nem is lettem lefülelve..

Amúgy mire gondolsz a "kalózrádiós botrány" alatt pontosan..

Gimiben létrehoztam egy illegál "kettes stúdiót" egy alagsori szekrényben, és az iskolarádió helyett üzemeltettem, amit

nem engedélyezett akkoriban a diri. Nagy sikere volt, aztán amikor elég magas szintű botrány kerekedett belőle (rendőrség,

megyei közgyűlés, stb), akkor jobbnak láttam befejezni, mielőtt lebukok és villamosszékbe ültetnek :D

Egyébként senki nem találta meg, pedig keresték a gondnokokon kívül a rendőrség és az ügyészség nyomozói is. :huh:

Sőt, közben melléépítettek egy tűzoltócsapot, akkor sem vették észre :P

Persze ezután a diri disztingvált, és engedélyezte a normál iskolarádiót heti egy napon. És hát ki más kapta volna a

stúdiót, mint én :P Ballagáskor még jutalomkönyvet is kaptam a kiváló stúdiósmunkáért, nem kis röhögés volt

a csarnokban akkor... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Gimiben létrehoztam egy illegál "kettes stúdiót" egy alagsori szekrényben, és az iskolarádió helyett üzemeltettem, amit

nem engedélyezett akkoriban a diri. Nagy sikere volt, aztán amikor elég magas szintű botrány kerekedett belőle (rendőrség,

megyei közgyűlés, stb), akkor jobbnak láttam befejezni, mielőtt lebukok és villamosszékbe ültetnek :D

Egyébként senki nem találta meg, pedig keresték a gondnokokon kívül a rendőrség és az ügyészség nyomozói is. :huh:

Sőt, közben melléépítettek egy tűzoltócsapot, akkor sem vették észre :D

Persze ezután a diri disztingvált, és engedélyezte a normál iskolarádiót heti egy napon. És hát ki más kapta volna a

stúdiót, mint én :P Ballagáskor még jutalomkönyvet is kaptam a kiváló stúdiósmunkáért, nem kis röhögés volt

a csarnokban akkor... :lol: :D

Hagy találjam ki.

Azért lettél te a rádiós, mert csak te fértél el a szekrénybe :P :P

Link to comment
Megosztás:

Hagy találjam ki.

Azért lettél te a rádiós, mert csak te fértél el a szekrénybe :lol: :D

Mivel programozható volt a rádió indulása és leállása, ezért nem kellett senkinek ott lennie

adott időben. Előre beprogramoztam az időket, betetettem a kazit, és minden ment magától :D

Hightech volt ám, ecsém! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Figyelj kedves exsztárdj

Rittyenthetnél egy szídít estére pár klasszikus számmal :huh:

Az a baj, hogy az összes Dj korszakos gyűjteményem kazettákon van. :lol:

Mondjuk azért nagy része mp3-ban is megvan már, de eléggé szétszórva

cd-ken, amit most nincs kedvem összeválogatni, mert bármily hihetetlen,

de közben melózom is itt a gépnél, nem csak netezek :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy az összes Dj korszakos gyűjteményem kazettákon van. :huh:

Mondjuk azért nagy része mp3-ban is megvan már, de eléggé szétszórva

cd-ken, amit most nincs kedvem összeválogatni, mert bármily hihetetlen,

de közben melózom is itt a gépnél, nem csak netezek :lol:

Akkor talán ennyit a közösségi cselekedeteidről :D :D

Link to comment
Megosztás:

Talán neked nincs cd/dvd íród? :huh:

Ne csak a szád járjon! :D

(amúgy meg bekészítek pár cd-t, amin mp3-ak vannak az említett korszakból,

ennyire vagyok most képes :lol: )

Lehet, hogy meglepő, de nem szoktam zenéket letölteni, nem használok semmilyen fájlcserélőt :D

Te vagy a sikeres exdj nem ? :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy meglepő, de nem szoktam zenéket letölteni, nem használok semmilyen fájlcserélőt :huh:

Te vagy a sikeres exdj nem ? :D

Éppen ahogy én sem használok ilyeneket, nincs rá időm :D

Nem hiszem hogy lesz kazettás deck a helyszínen, így sajnos a Dj-s cuccom

nem sokat segíthet a problémádon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.