Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Bááz.. középsuli iskolarádió feeling.. hogy nyomattuk a jóó öreg aiwa deckekrőőő... de még a "kalózrádiózás" korszakba is át átnyúlt némelyik száám.. ejj.. esk. kicsit hiányzik az a korszak :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bááz.. középsuli iskolarádió feeling.. hogy nyomattuk a jóó öreg aiwa deckekrőőő... de még a "kalózrádiózás" korszakba is át átnyúlt némelyik száám.. ejj.. esk. kicsit hiányzik az a korszak :lol: :huh:

Nekem mondod? :D

Miután elült a kalózrádiós botrány, amit ugye én csináltam, a sors fintoraként én lettem a stúdiós az új iskolarádióban :D

Persze akkoriban Dj-ként is futottam, sulibulikat nyomattam bérelt cuccal, jól ment a bíznisz :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mondod? :lol:

Miután elült a kalózrádiós botrány, amit ugye én csináltam, a sors fintoraként én lettem a stúdiós az új iskolarádióban :huh:

Persze akkoriban Dj-ként is futottam, sulibulikat nyomattam bérelt cuccal, jól ment a bíznisz :D

Kicsi a világ?! Te is kalózkodtál? Én is, bár csak kicsiben(kis teljesitmény 2-3 watt, parasztdipol :D, és rendszertelen időközökben) talán ezért nem is lettem lefülelve..

De sok embert akkor ismertem meg.. A Laci4 is onnan ered.. még olyan '96 magasságából..

Páran még a mai napig nyomják.. bár már nem nagyon tartom velük a kapcsolatot..

Amúgy mire gondolsz a "kalózrádiós botrány" alatt pontosan..

Link to comment
Megosztás:

Sport2ön vmi fáljntébül megy pont.

Korda Gyuri : Klárikáááám, engedj be engem is a képbe :huh: :lol:

Lídernek nyolcasa és hetese van.

Csóka, aki az utcsó helyen áll kap két királyt, egyből allin, nyolcas hetes beszáll és a végén nyer.

Kiesettcsóka elkezd sírni : "90 leosztások keresztül nem kaptam semmi normális lapot, amikor jön végre egy király pár, akkor azt egy 8as 7essel meg kell adni ????? Ez az ember nem érti a póker lényegét !!!!"

:D :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hívott Peti, ma hívtam vissza érdeklődött a holnap kapcsán :huh:

Most pedig hívott a kKrisztián, hogy mi merre mettől meddig mert téged nem tudod elérni :lol:

Lehetséges, hogy ők is csatlakoznak, az elvileg 10 fő :D

Tudom, én még pénteken beszéltem velük...Csak még akkor sem tudták, hogy mi lesz...aztán mivel ma moziban voltam nem ért el, de aztán hívtam...ugyan nem tom miért hívott...hiszen még most sem tudják, hogy jönnek e...

Link to comment
Megosztás:

Lídernek nyolcasa és hetese van.

Csóka, aki az utcsó helyen áll kap két királyt, egyből allin, nyolcas hetes beszáll és a végén nyer.

Kiesettcsóka elkezd sírni : "90 leosztások keresztül nem kaptam semmi normális lapot, amikor jön végre egy király pár, akkor azt egy 8as 7essel meg kell adni ????? Ez az ember nem érti a póker lényegét !!!!"

:huh: :lol: :D :D

Ezt már tegnapelött leadták, sött tegnap délelött is... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, én még pénteken beszéltem velük...Csak még akkor sem tudták, hogy mi lesz...aztán mivel ma moziban voltam nem ért el, de aztán hívtam...ugyan nem tom miért hívott...hiszen még most sem tudják, hogy jönnek e...

Anti azért fogod élvezni a szilvesztert ?

nem őt

Sylvester-Stallone---Rocky-III-Photograph-C12150466.jpeg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.