Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De itt a hamutáltól kezdve minden világító test alakot fog váltani, nem csak a sebbeségmérő. Szétszedni az egész műszerfalat úgy hallottam, hogy nem egyperces mutatvány. Sokkal több...

Nem olyan vészes az :lol: Próbáld meg ugyanezt egy B Vectrában, vagy egy Zafirában :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, de tudod, hogy nem szeretném mások idejét elvenni a hülyeségeim miatt. Hogyan tudnám én ezt viszonozni?? Én nem tudok autót szerelni :D

Ki így, ki úgy tud viszonozni...az autószerelést hagyd meg a srácoknak... :D :D :P

Egyébként pont a héten láttam egy olyan filmet, ahol a párduc megöli a majmot és később vette észre a rajta csüngő kicsi bébi majmot. Miután megette anyát elkezdte pátyolgatni a kicsit :huh: :lol: Hihetetlen felvételek voltak azok!!

Várja, hogy nagyobb legyen, aztán majd ha már kifejlett, hamm bekapja azt is... :P

Link to comment
Megosztás:

Na ami a holnapot illeti...

Sokan felvetették, hogy elötte legyen valahol iszogatás...Na idén nálunk bizti nem lesz...elég volt a tavalyi... :huh:

Vosziék meg Mi fél 10-től ott leszünk a mókahelyen...jó lenne ha 10-re megérkezne mindenki, hogy belecsaphassunk, és éjfélre azért már legyen némi hangulat...

A cím, Nagymező u. 34, vagy Klikkkatt... Italt behozni sajnos nem lehet...

Link to comment
Megosztás:

Na ami a holnapot illeti...

Sokan felvetették, hogy elötte legyen valahol iszogatás...Na idén nálunk bizti nem lesz...elég volt a tavalyi... :lol:

Vosziék meg Mi fél 10-től ott leszünk a mókahelyen...jó lenne ha 10-re megérkezne mindenki, hogy belecsaphassunk, és éjfélre azért már legyen némi hangulat...

A cím, Nagymező u. 34, vagy Klikkkatt... Italt behozni sajnos nem lehet...

Én még megyek előtte pókerezni :huh:

De budán leszek nemmessze, reális esélyt látok az éjfél előtti megérkezésemre :D :D

Link to comment
Megosztás:

Most ugye ezt nem mondod komolyan???? :huh:

Azt hittem, hogy legalább 1 évben egyszer sikerül erőt venned magadon, és sikerül odaérned valahova időben...

...lehet én meg majd csak 4 körül megyek, de addig nem adom le a neveket sem, szal nem fogtok tudni bemenni, de azért jó szórakozást, majd valamikor érkezek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.