Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A női praktikák :D Te meg Pista legközelebb ne leplezz mán le ha lehet ijjjen kérésem hisz tesóóók vagyunk vagy mi :huh: :D

Nehezen kérsz ugye hugica ? :lol:

Illetve nem szívesen kérsz.

Megmondtam, hogy van olyan ember, aki segít beaplikálni ezt is a kocsidba.

Gabi és Zoli gondoltam.

De azt is megmondtam, hogy e-bayes cuccok kapcsán nyugodtan fordulj Zolihoz :D

Link to comment
Megosztás:

Nehezen kérsz ugye hugica ? :huh:

Illetve nem szívesen kérsz.

Megmondtam, hogy van olyan ember, aki segít beaplikálni ezt is a kocsidba.

Gabi és Zoli gondoltam.

De azt is megmondtam, hogy e-bayes cuccok kapcsán nyugodtan fordulj Zolihoz :lol:

Tudom, de tudod, hogy nem szeretném mások idejét elvenni a hülyeségeim miatt. Hogyan tudnám én ezt viszonozni?? Én nem tudok autót szerelni :D

Link to comment
Megosztás:

szoval hidd el ha nem érek rá nem fogok segiteni ...

de pár dolgot már elintéztem ..szal ne fog vissza magad

Persze, hogy -5 fokban ilyen dolgot csinálj! Áhh ezt Te sem gondoltad végig. Ha szép idő lesz fagypont felett és még nem lesz benne és még áll az ajánlat akkor elfogadom és a szándékod nagyon nemes volt, köszönöm mégegyszer :lol: :huh:

Franc akarja, hogy üszkös mancsokkal térj haza.. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy -5 fokban ilyen dolgot csinálj! Áhh ezt Te sem gondoltad végig. Ha szép idő lesz fagypont felett és még nem lesz benne és még áll az ajánlat akkor elfogadom és a szándékod nagyon nemes volt, köszönöm mégegyszer :lol: :huh:

Franc akarja, hogy üszkös mancsokkal térj haza.. :D

én ugy gondoltam hogy kivenném a kmorát és a jo meleg szobában egy forró tea mellet összeraknám ...

aztan csak vissza kell rakni ..

Link to comment
Megosztás:

én ugy gondoltam hogy kivenném a kmorát és a jo meleg szobában egy forró tea mellet összeraknám ...

aztan csak vissza kell rakni ..

De itt a hamutáltól kezdve minden világító test alakot fog váltani, nem csak a sebbeségmérő. Szétszedni az egész műszerfalat úgy hallottam, hogy nem egyperces mutatvány. Sokkal több...

Link to comment
Megosztás:

De itt a hamutáltól kezdve minden világító test alakot fog váltani, nem csak a sebbeségmérő. Szétszedni az egész műszerfalat úgy hallottam, hogy nem egyperces mutatvány. Sokkal több...

hat a kmora kiszedése cirka 5perc.. 

a többi meg a masik 1 ora és visszszerelni még 8 perc de csak azért több mert nehez visszadugni a kmora spirált

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.