Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszönöm az aktivitást...már azoknak akik fizettek...akik meg nem voltak hajlandóak odatolni a képüket azoknak kevésbé...

Akik kifizették eddig: Piiista 1 fő, Loretta 2 fő, Vosziék 4 fő...

Na akkor most holnap hány emberke kajáját fizessem ki zsebből????

Viktorék 3 fő, Coupe-ék 2 fő, Lantiék 2 fő, Gelko 1 fő, Futó G. 1 fő, Balázska 2 fő, Krisztiánék 2 fő (2 + kérdéses)

Szal velünk együtt 9 fő pénze nálam...hiányzik potom 13-15 X4.000 HUF... :huh:

Mellesleg kéne még 5-10 fő, hogy teljes legyen a létszám...

megkérdezhetem miröl is van szooo ?

Link to comment
Megosztás:

nekünk bejött igy elsőre(csak sajna én már elég fáradtan mentem ki),még ha csak a saját kocsinknál szerepeltünk is.Nyáron biztos fergetegesebb bulik vannak,de azért láttunk egy-két szép autot :huh: és persze a legfontosabb hogy veletek legalább találkoztunk(még ha rövid időre is)igy nekünk már megérte kimenni :lol: :D

Bulik a nagyobb találkozókon vannak és együtt megyünk valahova az estébe :D

Ilyet szerezz majd >>>>

wurth_150.jpg

Link to comment
Megosztás:

Piiista 1 fő, Loretta 2 fő, Vosziék 4 fő...Detti+Anti ----> Fizetve, 9 emberke...

Viktorék 3 fő,Ákosék 2fő, Coupe-ék 2 fő, Lantiék 2 fő, Gelko 1 fő, Futó G. 1 fő, Balázska 2 fő, Krisztiánék 2 fő, Sonique 1 fő ---> 16 emberke...

A létszám amit leadtam, az 25 fő minimum...ennél már csak többen lehetünk...

Link to comment
Megosztás:

Piiista 1 fő, Loretta 2 fő, Vosziék 4 fő...Detti+Anti ----> Fizetve, 9 emberke...

Viktorék 3 fő,Ákosék 2fő, Coupe-ék 2 fő, Lantiék 2 fő, Gelko 1 fő, Futó G. 1 fő, Balázska 2 fő, Krisztiánék 2 fő, Sonique 1 fő ---> 16 emberke...

A létszám amit leadtam, az 25 fő minimum...ennél már csak többen lehetünk...

miért ha 24 en mentek nem engednek be :huh:

Link to comment
Megosztás:

Geccijó volt a jég. Nem minden a műjég rendezői múlt. :huh: Hülyegyerek tudja a V-féket meg a sarokkal akkorát kanyarodunk hogy csak úgy veri a jeget, de jobbra fékezni nem tud :lol: Úgyhogy jól megszivattam 10-ből 9-szer :D

Na holnap pedig Szilveszter rally, mai képek alapján elég jó lesz. Mi megyünk, kint megtalál aki akar (ha másnem a pálinka szag után menve :D )

Link to comment
Megosztás:

Piiista 1 fő, Loretta 2 fő, Vosziék 4 fő...Detti+Anti ----> Fizetve, 9 emberke...

Viktorék 3 fő,Ákosék 2fő, Coupe-ék 2 fő, Lantiék 2 fő, Gelko 1 fő, Futó G. 1 fő, Balázska 2 fő, Krisztiánék 2 fő, Sonique 1 fő ---> 16 emberke...

A létszám amit leadtam, az 25 fő minimum...ennél már csak többen lehetünk...

nem sok...:huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.