Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Naívságod több, mint izgalmas. Azt áruld el, hogy az a 18-as karika hol látszik rajtad! :) Ez különösen izgalmas.

Ja, nem árulom el senkinek a titkos énedet...rögtön.

Hogy mitévő légy, rád bízom.

Talán a homlokom közepére van nyomva, legközelebb jobban nézd meg :( De mi ez az éjjel baglyoskodás karácsony este?

Ja nem is mondtam, hogy szüleimtől megint egy üveg vodkát kaptam.. Hmm ez már elgondolkodtató ;)

Link to comment
Megosztás:

Talán a homlokom közepére van nyomva, legközelebb jobban nézd meg :( De mi ez az éjjel baglyoskodás karácsony este?

Ja nem is mondtam, hogy szüleimtől megint egy üveg vodkát kaptam.. Hmm ez már elgondolkodtató ;)

no én nem erre tippeltem volna de háát ...   ;) :(

vodkat nagyon jo hova is kell menni ... mert a tescoban vasárnap már elfogyott a Smirnoff Ice igy már csak Bacardit kaptam .. :)

Link to comment
Megosztás:

no én nem erre tippeltem volna de háát ...   ;) :)

vodkat nagyon jo hova is kell menni ... mert a tescoban vasárnap már elfogyott a Smirnoff Ice igy már csak Bacardit kaptam .. ;)

Hát ide már ne, már nincs csak vót :( Várnod kell egészen csütörtökig vele, hacsak nincs valami éjjel-nappali..

BACARDI a legjobb ital! Mi bajod van vele, az is jó, főleg ha bús a karácsony :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ide már ne, már nincs csak vót :) Várnod kell egészen csütörtökig vele, hacsak nincs valami éjjel-nappali..

BACARDI a legjobb ital! Mi bajod van vele, az is jó, főleg ha bús a karácsony :(

Smirnoff Ice jobban be jön ... vagy a Vodka Gorbatschow lemon de ez  nagyon ritka itthon

pont egy benzinkut van az utca végén ott minden van de hideg van nagyon ;)  :(

nem bus a karácsony csak uncsi ... 

Link to comment
Megosztás:

Smirnoff Ice jobban be jön ... vagy a Vodka Gorbatschow lemon de ez  nagyon ritka itthon

pont egy benzinkut van az utca végén ott minden van de hideg van nagyon :(  ;)

nem bus a karácsony csak uncsi ... 

Hát igen, áldozatokat néha meg kell hozni. Nemes cél vezérel Téged ;) Kb. 15 perc alatt megjárnád, nem? :) Ezt a lustaságot :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.