Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát annyira nem lett finom...kb mint a tablettás bor...tömegfelhasználásra készült... :D

Pinokkiónak vajon áll már a fa?? :D :)

pinokkio sajnos a multé. ;) bevitték a fafeldolgozoba és bedarálták ;) rászokott a fémre :( rájött hogy keményebb :( csak segény lebukott.(a biroság elitélte illegális fémfelhasználásért.)

Link to comment
Megosztás:

pinokkio sajnos a multé. ;) bevitték a fafeldolgozoba és bedarálták :( rászokott a fémre :( rájött hogy keményebb :) csak segény lebukott.(a biroság elitélte illegális fémfelhasználásért.)

Meg hallottam valami olyasmit is, hogy viszonya volt a bádogemberrel...ezért is kezdett utána kutakodni a rendőrség... ;)

Link to comment
Megosztás:

Pinokkió nem a Madárijesztővel kavart?

Mert én úgy hallottam, hogy gyertyafényes vacsi közben meggyulladt a szalmaember, és így halált okozó, gondatlanságból elkövetett emberölés miatt darálták be... :)

igen :( és a szalmamuki mivel kicsiit örült, gyulladása során magához szoritotta fábol faragott mukit. ;) igy kettös haláleset miatt nyomoz a budapesti rendörség. a kérdés az ki gyujtotta a gyergyát :( ha a gyertya gyujtogato megvan megtaláljuk a bünöst ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.