Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

OFF (de SOS):

Budapestről le kellene hoznom egy csomagot. kb: 90x70x30 cm-es táska. Azt szeretném kérdezni, át tudja venni valaki és le tudja hozni Kecskemétre vagy Szegedre amikor jön Veterán talira?

Péntek délig kellene átvenni!

Nekem nagyon fontos!

20/383-16-84

Ezer köszi!

Bocs az OFF-ért!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Helyzetjelentés:

Le van paravánozva a környék, kívülről nem lehet látni majd semmit.

A jegy 2200Ft, de kilóméteres a sor.

Asszem ha ki is megyek, max azt nézem majd, ahogy az Andrássyn jönnek az autók... :lol:

hát b+ én láttam a műsort.....de a nem hivatalos verziót

elfejeltettem, hogy most van ez a banzáj és negyed6kor elindultam hazafelé.....akkor esett le, hogy mivan amikor a 3. gyujtásproblémás matricás autó ment el mellettem (olyan fur volt az alapjárat mindben :D :) :D ) miközben én 10m-t megtettem 12 perc alatt :unsure: :) :D

ki lehet az az észlény aki PÉNTEK délután ötre tervez ilyesmit a város egyik legofrgalamsabb pontjára ami a NYÁR miatt tele van turistabuszokkal????

szegény japók nem értették mi ez a sok Micu, azt hitték ilyen komoly a driftkultura nálunk :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Nem ma tortént, de hátha...

Szemtanút, szemtanúkat keresek!

Tehát, 2006.07.07.-én, kb 14:30 körül, az Üllői úton, a 132-es szám előtt, koccantam a Blazerrel (foto1, foto2, foto3). Az Euro Park felől haladtam befelé a város felé. Az eset a Ferihegyi gyorsforgalmi kezdete, és az Ecseri út között történt, kb a táv közepén, talán kicsit közelebb a gyorforgalmi elejéhez.

Szóval haladtam a Blazerrel, és belémkoccant hátulról egy világos színű Fiat Punto. Ha valaki látta az esetet, kérem jelentkezzen (PÜ, vagy dugo kukac opelklub pont hu, vagy 30/555-4089)

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

mértél kbit/sec-et? az jól jönne, mert valamit tenni akarok, hogy a havi 40ezer Ft-os vonalam, ami garantáltan legalább (MINIMUM) 512 kbit/sec-es kéne legyen ilyen tetű mostmár napok óta. még az lehet, hogy sokan lógtak a vonalamon, de ezt logból megnézem, és egyébként nem hiszem, mert most nincsenek olyan ügyfeleim fent, akik nagyon foglalnák a sávot.

megnéztem a szerződésem, és 256 kbit/sec a minimum :lol: :lol:, most éppen 400 kbit/sec-cel jön, és elég gyors, de ennél még mindig gyorsabban szokott jönni!

Nos:)

Letöltés a www.timeslip.hu -ról

Letöltés a Voszi serverről.

Anyi még, hogy nálad még várnom kellett vagy 2 percet még elkezdte. Kb 1,4-el kezdte és MAX 9,5 -ig mrnt fel.

Remélem valamelyest addddd távvvvpontotttt:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nehéz így sok év után újra köszönni, de öröm, hogy ismerősöket látok!!;))

Talán még van aki emlékszik rám... - előre is elnézést kérek, hogy nem igazán tudtam, hova is írjak..így újra.. kemény fejtörést okozott a megfelelő topic megtalálása :D

De ha van aki még emlékszik rám ..talán-talán.. most sok név eszembe jut / mélykék, Jóska, uhuhu, Senátor, opel16v- megláttalak, ezért itt kezdtem:), manta, hemi, atommanó. és elnézést azoktól, akit nem soroltam.. memória:(...

Másik, ami "jól esett", hogy simán megtaláltam magam a fórumon ;) hát ez tényleg tök jó volt. S még az avatarom is megvan:) Azt hittem, már az opel fórumot is keresgélnem kell :lol:, de !!!!!!! hurrá!!! ÉL és LÉTEZIK! sőt, ahogy látom, sok-sok Opelessel bővült:)

Nos, nem ragozom tovább, itt vagyok.. :D és próbálok maradni;)

Ezúton is elnézést kérek mélykéktől hogy "az autóim" cikk leadása előtt eltűntem az éterből... de megvan mindkettő még :D /meg másik 2, de az más fajba tartozik:)

Sajna, már klubtag nem vagyok, de szeretnék.. újra..ha nem-e lehetne-e :lol:

Szóval jár a szám ,mert most vigyori vagyok, mert örülök Nektek :P

macska

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Van egy viszonylag egyszerűnek tűnő problémám, de azért gondoltam megkérdezem. Valami gond van a távirányítóval /a záré ;) / Nem reagál semmire, így marad a "mechanikai" zárás :blink: Ez inkább csak azért furcsa, mert új az autó és ilyenkor még nem vár problémákat az ember. Lehet, hogy csak egy síma elemcsere de az is lehet, hogy nem :unsure: Valakinek volt már ilyen gondja?

Ákos

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy viszonylag egyszerűnek tűnő problémám, de azért gondoltam megkérdezem. Valami gond van a távirányítóval /a záré ;) / Nem reagál semmire, így marad a "mechanikai" zárás :blink: Ez inkább csak azért furcsa, mert új az autó és ilyenkor még nem vár problémákat az ember. Lehet, hogy csak egy síma elemcsere de az is lehet, hogy nem :unsure: Valakinek volt már ilyen gondja?

Ákos

Ha új a kocsi vidd vissza gariba oda ahol vetted...

Mi az bömi avatar?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.