Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudja véletlenül valaki, hogy Pesten, a soroksári út környékén, merre van 1 nagy baba bolt, áruház? :)

1 ismerősöm volt annó (kb 5-6 éve ott) de nem emléxik hogy pontoson mi is volt a neve, meg hogy merre van...

Egyáltalán megvan-e még ez az üzlet? Állítólag, olyan mega tescó területű áruház volt...

THX előre is az inót... :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudja véletlenül valaki, hogy Pesten, a soroksári út környékén, merre van 1 nagy baba bolt, áruház? :)

1 ismerősöm volt annó (kb 5-6 éve ott) de nem emléxik hogy pontoson mi is volt a neve, meg hogy merre van...

Egyáltalán megvan-e még ez az üzlet? Állítólag, olyan mega tescó területű áruház volt...

THX előre is az inót... <_<

Akad azért.. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de úgy látom félreérthető voltam... sorry... <_<

A Soroksári út környékén van, és 1 NAGY áruház, csak baba cuccokkal... a googleban én is megtaláltam, nekem inkább konkrét cím kellene, ha valaki személyesen is tudná hogy hol van :icon13:

Hát ezt asszem én nem fogom tudni megmondani :)

Amúgy....őőőő.....szerintem akkor sem dől össze a világ, ha eljön és megkeresi :D

Vagy csak ezért jönne ?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy....őőőő.....szerintem akkor sem dől össze a világ, ha eljön és megkeresi :D

Vagy csak ezért jönne ?

őőőő...hááát :) konkrétan engem érdekelne, ezért is érdeklődtem,de akkor majd felmegyünk, és szétnézünk a környéken <_<

ismim csak említette, hogy érdemes oda felnézni, mert itt Kecskeméten nix semmi ilyen szintű üzlet...

Link to comment
Megosztás:

őőőő...hááát :) konkrétan engem érdekelne, ezért is érdeklődtem,de akkor majd felmegyünk, és szétnézünk a környéken :D

ismim csak említette, hogy érdemes oda felnézni, mert itt Kecskeméten nix semmi ilyen szintű üzlet...

Szia!!!!

Nem tudom,hogy amit keresel hol van,de ide pl érdemes elmenni

Nagykőrösi úton van

Itt rengeteg cucc van.nagy Lajos király út

Itt is elég sok cucc van,ez pedig a 13.ker Visegrádi útcában van.

A minimanó nagyon jó,szinte minden van,és raktárról azonnal,a Visegrádi utcában lévő sem rossz,de az kisebb.

Ami a Nagykőrösi úton van,azt nem ismerem....Viszont több ismerősöm is elég sok cuccot vett ott.....

Remélem tudtam segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Szia!!!!

Nem tudom,hogy amit keresel hol van,de ide pl érdemes elmenni

Nagykőrösi úton van

Itt rengeteg cucc van.nagy Lajos király út

Itt is elég sok cucc van,ez pedig a 13.ker Visegrádi útcában van.

A minimanó nagyon jó,szinte minden van,és raktárról azonnal,a Visegrádi utcában lévő sem rossz,de az kisebb.

Ami a Nagykőrösi úton van,azt nem ismerem....Viszont több ismerősöm is elég sok cuccot vett ott.....

Remélem tudtam segíteni.

Szia Coupe!

Köszönöm szépen, igen, tudtál segíteni... :)

Valszeg, hamarosan meglátogatjuk ezeket az üzleteket :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de úgy látom félreérthető voltam... sorry... :D

A Soroksári út környékén van, és 1 NAGY áruház, csak baba cuccokkal... a googleban én is megtaláltam, nekem inkább konkrét cím kellene, ha valaki személyesen is tudná hogy hol van :)

Kacsero!

Szerintem a te a Brendon-ra gondolsz ami az M5 mellett Auchannál, a Buy-Way bevásárlóparkban van. :)

Bővebb infó itt: http://www.brendon.hu/Stores

Igaza van. :o A Soroksári úton is van egy. Ez az.

Bocsi, de csak most néztem be ide. Remélem aktuális még. :(

Link to comment
Megosztás:

Innen csókoltatnám azt a buszvezetőt, aki bécsi elzengette a technikát és a megálló előtt akkorát fékezett, hogy vagy min 1 métert arrébb kellett lépnem, bár kapaszkodtam. Jó próbálkozás volt, lehet máskor be is jön, de most nem....kötsög :( :) :)

Azért ha jól tudom volt már olyan amikor a buszsofőr győzött... :o :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.