Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Azért az elég meleg lenne (bár kis hazánkban minden lehetséges) hogy valakit nyilatkozata alapján itélnek el, függetlenül attól hogy ki ő....

Most kijelentem, hogy megöltem a szüleimet, holnap visszavonom, akkor mi van... szal nem olyan eccerű a jard dolga.. ugyanis kell legalább 2 külsős szemtanú aki felismerte Dér Henit... ellenben mivel akkor nem tettek feljelentést közúti veszélyeztetés miatt (nem mintha amik én tettem telefonon foglalkoztak volna vele) nehéz lesz bizonyítani, hogy nem valami irigye tesz vallomást ellene (hacsak nincs egy pályakamera felvétel, de kötve hinném, mert akkor a jard indított volna már rég eljárást ellene....

De azért jó kis pletyka.... :) :(

júútúúbos csávokat is elmarták

azért ez nem a leszakadt a rucija pántja a díjátadon kategória :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

júútúúbos csávokat is elmarták

azért ez nem a leszakadt a rucija pántja a díjátadon kategória :)

és amikor XY azt mondja hogy 200az ment a Szentendrein? A fél CS társaságot le lehetne csukni akkor... szal nem így megy.. vszínű meg se történt, csak "arc" akart lenni...

Link to comment
Megosztás:

és amikor XY azt mondja hogy 200az ment a Szentendrein? A fél CS társaságot le lehetne csukni akkor... szal nem így megy.. vszínű meg se történt, csak "arc" akart lenni...

Mondjuk azért, ha van róla videós "bizonyíték", akkor azért már másképp fest a dolog, pláne, ha össze tudják kapcsolni.

Persze az már más kérdés, hogy manapság mennyire fogadják el a digitális anyagokat bizonyítéknak.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azért, ha van róla videós "bizonyíték", akkor azért már másképp fest a dolog, pláne, ha össze tudják kapcsolni.

Persze az már más kérdés, hogy manapság mennyire fogadják el a digitális anyagokat bizonyítéknak.

Mint először is írtam, ha lenne pályás felvételük, akkor már rég hivatalból indítottak volna eljárást... ez egy gyönyörű kacsa hír sztem.... a cikk megjelenésével meg már a külső tanús dolgot is ki lehet zárni, hacsak vki nem 100%ig tudja bizonyítani, hogy ő ott volt az adott pillanatban (felmeül a kérdés továbbra is, hogy akkor miért nem jelezték a rendőrségnek azonnal...)

Szvsz ez egy kacsa...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azért, ha van róla videós "bizonyíték", akkor azért már másképp fest a dolog, pláne, ha össze tudják kapcsolni.

Persze az már más kérdés, hogy manapság mennyire fogadják el a digitális anyagokat bizonyítéknak.

Milyen bizonyíték? :) Egy kameraállás a km óráról, meg egy felemelt kamera amin látszik a környezet? Bizonyítsák be, hogy nem egy vágott felvétel, nem forgalomtól elzárt terület, stbstb.

Link to comment
Megosztás:

Milyen bizonyíték? :) Egy kameraállás a km óráról, meg egy felemelt kamera amin látszik a környezet? Bizonyítsák be, hogy nem egy vágott felvétel, nem forgalomtól elzárt terület, stbstb.

Norbi ne légy már ilyen amatőr.

Látszanak mondjuk a villanyoszlopok pikk-pakk megvan mennyivel tolják :( :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Gelko-t kéne kérdezni, bár nemtom mennyire van képben a leendő szakmájában... :)

A videófelvételes esetnél szerintem lehet olyan eset, hogy a bíróság elfogadja... viszont ha valaki

bemondásra vall valamit, azt még utána bármikor visszavonhatja, főleg ha nem hatósági jegyzőkönyvbe mondta :(

Link to comment
Megosztás:

Akár :hiya: :lol:

Na mi van mááár ? Jössz BW-re ?

az még 1 hét, ... ki tudja... a jóisten talán, de nem állok napi kapcsolatba vele... (csak hétvégente egyszer, akkor is inkább vkit küldök neki orális élvezetre :( :P )

Eddig úgy tűnik igen... minden a munkaadómtól függ :D ha megyek lehet pénteken már levándorolok.. De miért is izgat ez Tégedetet ennyire?... :)

Link to comment
Megosztás:

Gelko-t kéne kérdezni, bár nemtom mennyire van képben a leendő szakmájában... :lol:

A videófelvételes esetnél szerintem lehet olyan eset, hogy a bíróság elfogadja... viszont ha valaki

bemondásra vall valamit, azt még utána bármikor visszavonhatja, főleg ha nem hatósági jegyzőkönyvbe mondta ^_^

ha kitartt az álláspontja mellett akkor beismerő vallomás de ki az a hülye ki a bíróság elött is tartja :huh: kamera stb működhet de látszani kell h ki vezeti a kocsit. a környezet sztem simán beazonosítható. de 100% h semmi baja nem lesz celebecskének

Link to comment
Megosztás:

az még 1 hét, ... ki tudja... a jóisten talán, de nem állok napi kapcsolatba vele... (csak hétvégente egyszer, akkor is inkább vkit küldök neki orális élvezetre :lol: ^_^ )

Eddig úgy tűnik igen... minden a munkaadómtól függ :P ha megyek lehet pénteken már levándorolok.. De miért is izgat ez Tégedetet ennyire?... :huh:

Izgat ?

Ááááááá

Csak kérdeztem B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.