Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Leírtam, hogy hova kell menni :)

Kiváncsi leszek, hogy ennyi idő után mi lesz azzal a klímával <_<

Háát.. szoszo... én is :lol: :) Bár talán múlt évben volt rátöltve, és akkor hűtött egy darabig.. igaz, nem voltam elájúlva tőle..

Nah megyek is.. mert nem érek oda.. thx

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ismeri valaki a 14.kerületben az erzsébet királyné utján lévő Opel-Ford alkatrészes boltot? Nevet nem szeretnék irni. Elég olcson vannak ott alkatrészek az olajat ott szereztm be a legolcsobban. franko kis bolt.

Payacar, jó haverom.

Link to comment
Megosztás:

Na mi van ?

Belfagytál a kocsiba ? :) :( :P

Jááá.. kb. Bár élesben még nem tudtuk kipróbálni,mert kb 23-25fok volt.

De akkor ott a műhelyben, a középső fúvókában mérve, egyes venti fokozaton 4,6 fokig ment le a levegő...

Sajna valahol azért elmegy a gáz, hisz most is az volt a baj..nem volt benne gáz.

Meg lett festve..majd melássuk hol szökik a mocsok!

Ma meg megpróbáltam letkarítani a kompresszorról azt a 2 kiló olajat, koszt, amit amikor még folyt az olajteknő, meg nem volt alul takaró műanyag vert fel rá.. elég brutál mennyiség van rajta + pár helyen nem is férek hozzá.. ráadásul volt rá 3/4 órám.. majd még szombat délelött nekiugrok mégegyszer...

Csak hogy ott is látszodjon ha esetleg van valami gubanc...

De már azért így is lényegesen szebb.. már látszik a kompresszor tipusjelzése :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Voltunk errearra a városban (XVII, váci, szentendrei, iveco) de úgy tűnik ciánoztak. Egyedül Dinyt láttam a Kerepesin az előbb.

Ha többet járnál ay M0-n látnál engem is :) Meg szentendrein is fellelhető vagyok.. de embeti időpontban..

Amúgy Albi... nem tünt fel, hogy drága a benzin?

:( :P

Link to comment
Megosztás:

sajnos a fékbetét amit vettem nem jo a kocsihoz, ugyhogy viszem visszam vagy hétfőn, vagy kedden a Payához. remélem kicseréli. ha nem akkor lesz egy vadiuj fékbetét pár (jobbos-balos) dobozban papirjával eggyütt. LPR. Tárcsát felraktuk, meg az olajat lecseréltük. még várni kell a csodára biztos, mert nem érzem, hogy jobb lenne :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy corsa c-ből a dbilas szívósorát vagy sport vezéműtengelyét átrakjuk astra g-m be (ugyan az a z14xe motor), mindenképp el kell vinni dbilas-hoz hozzáállítanichipet vagy az ráér pár hónap múlva? Szóval így is lehet érezni azt a plusz 20 Le-t vagy csak ha chippelni is elviszem? Előre is köszi a válaszokat! Első kommentem itt fórumon jeeh :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy corsa c-ből a dbilas szívósorát vagy sport vezéműtengelyét átrakjuk astra g-m be (ugyan az a z14xe motor), mindenképp el kell vinni dbilas-hoz hozzáállítanichipet vagy az ráér pár hónap múlva? Szóval így is lehet érezni azt a plusz 20 Le-t vagy csak ha chippelni is elviszem? Előre is köszi a válaszokat! Első kommentem itt fórumon jeeh :)

CS-en is leírtam neked... ha beleteszed a bilast...programozás nélkül még az is lehet, hogy rosszabb lesz... minden esetre más karakterisztikája lesz a mocinak az biztos... a progizás után lesz meg majd kb a 20 LE-t amit a kütyü ad...bár ez talán a max...

Link to comment
Megosztás:

Ok bocsi cs-n azóta nem jártam, most látom, hogy ott is írtál. Hát úgy viszont tényleg nemnagyon éri meg a dolog. :) Chippen gondolkodtam még, mert ha vki a kipuffrendszerhez tudna írni egy jót nekem az is teljesen megfelelne. ATC-nél néztem 17. kerben de 65k-t mondtak amit kicsit sokallok érte azért is érdeklődtem ennek utána. Csak attól félek ha sokkal olcsóbb akkor meg nem az igazi. Tud valaki ajánlani valami korrekt helyet? :(

Link to comment
Megosztás:

Ok bocsi cs-n azóta nem jártam, most látom, hogy ott is írtál. Hát úgy viszont tényleg nemnagyon éri meg a dolog. :) Chippen gondolkodtam még, mert ha vki a kipuffrendszerhez tudna írni egy jót nekem az is teljesen megfelelne. ATC-nél néztem 17. kerben de 65k-t mondtak amit kicsit sokallok érte azért is érdeklődtem ennek utána. Csak attól félek ha sokkal olcsóbb akkor meg nem az igazi. Tud valaki ajánlani valami korrekt helyet? :(

A 65-ben mi van benne? Mert ha előtte felteszik padra és addig csinálgatják, tsztelgetik amíg tényleg jó lesz, sokszor mérik stb akkor nemannyira sok az szerintem.

Ha hozzádb@sznak egy egyenchipet annyiért tényleg sok lenne.

Link to comment
Megosztás:

Hát elvileg 2 napig lenne ott a kocsi és akkor kipróbálnák este beindul e, meg reggel, meg hogy akkor hogy viselkedik a kocsi. Meg a srác akivel beszéltem mondta hogy megpróbálnak kipuff rendszerből kihozni mindent és akkor úgy próbálgatják, hogy ne legyen gond. Elvileg. Most hogy nekem ezt mondta és ebből mi lenne azt nem tudom :)

Link to comment
Megosztás:

Azért az elég meleg lenne (bár kis hazánkban minden lehetséges) hogy valakit nyilatkozata alapján itélnek el, függetlenül attól hogy ki ő....

Most kijelentem, hogy megöltem a szüleimet, holnap visszavonom, akkor mi van... szal nem olyan eccerű a jard dolga.. ugyanis kell legalább 2 külsős szemtanú aki felismerte Dér Henit... ellenben mivel akkor nem tettek feljelentést közúti veszélyeztetés miatt (nem mintha amik én tettem telefonon foglalkoztak volna vele) nehéz lesz bizonyítani, hogy nem valami irigye tesz vallomást ellene (hacsak nincs egy pályakamera felvétel, de kötve hinném, mert akkor a jard indított volna már rég eljárást ellene....

De azért jó kis pletyka.... :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.