Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mikor ?

Tényleg :lol:

Ha kell, kapsz tőlem még 2-3 táblát, csak vigyed :D :)

Fokozódik a nemzetközi helyzet :blush:

Egyébként szeretném mondani mindenkinek akit érdekel meg annak is akit nem. Ringmozitali. Lehet a tavalyihoz hasonlóan beindul a gépezet az utolsó hetekben és lesz vmi. Főleg ha kapok (priviben) segítségre felajánlásokat - de vigyázat mert számonkérem :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Tud-e valaki olyanban segíteni, hogy szakdolgozatot kell írnom egy kereskedelmi vállalat marketingstratégiájáról. Az Opel áll a szívemhez legközelebb, legszívesebben erről írnék, de ehhez kellene segítség egy kereskedéstől, ahol kb. heti 1 alkalommal segítenének kb. április 15-ig. Ha valakinek van valami tippje ahol segítőkész emberek vannak és Szolnokról jól megközelíthető akkor írjon légyszi, ha lehet e-mailt gigi24 @ citromail.hu Lehetőleg még ezen a héten, mert ha nem jön össze akkor még időben témát kell módosítanom.

Zsuzsa

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok. Pesti tanács kellene. Május 13.-án este 20-21 óra között landol a gépünk és még lehet aznap este el kellene jutnunk Komáromba. Hogy tudnánk ezt a leggyorsabban megoldani(vonat, busz) Ferihegy 1-ről? VAn -e rá esély,hogy eljussunk. Ha nem akkor ott kell valahol aludnunk az utcán ;) .Köszi a tippeket előre is.

Link to comment
Megosztás:

Elmegyek értetek mondjuk :P

Komáromig??? ;) (Bár térkép szerint nincs messze, de gyalog nem indulnék neki.)Ha elviszel....

Mondjuk az marha jól esne ;) , de kérni sem mertük volna, pláne olyan nagyon éjjel!!! Tényleg? hö. király.... egyenlőre nem is tudom ezt jobban lereagálni, mert annyira jól esik ,hogy eljutunk valahogy Komáromba. És a megkönnyebbülés sokkja alatt vagyok ;) . Nagyon köszi. -_- !!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Komáromig??? ;) (Bár térkép szerint nincs messze, de gyalog nem indulnék neki.)Ha elviszel....

Mondjuk az marha jól esne ;) , de kérni sem mertük volna, pláne olyan nagyon éjjel!!! Tényleg? hö. király.... egyenlőre nem is tudom ezt jobban lereagálni, mert annyira jól esik ,hogy eljutunk valahogy Komáromba. És a megkönnyebbülés sokkja alatt vagyok :P . Nagyon köszi. :D !!!!!!!

Kilégzés-belégzés :D :P :P

Pláne olyan nagyon éjjel ? -_- Éjjel messzebb lenne ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Kilégzés-belégzés -_- :D :D

Pláne olyan nagyon éjjel ? :P Éjjel messzebb lenne ? ;)

Na a szúúúszááá megvolt ;) . Hát az éjjellel meg arra céloztam,hogy olyan későn már sok ember alszik, csak a baglyok nem. És hát km-ileg nincs messzebb, nade akkor is a bagoly , éjjeli állat és gyorsabban repül, mint az ember. De a te kocsid , mint a villám.... :P ha bevállalod... ;) ?

Link to comment
Megosztás:

Komáromig??? ;) (Bár térkép szerint nincs messze, de gyalog nem indulnék neki.)Ha elviszel....

Mondjuk az marha jól esne ;) , de kérni sem mertük volna, pláne olyan nagyon éjjel!!! Tényleg? hö. király.... egyenlőre nem is tudom ezt jobban lereagálni, mert annyira jól esik ,hogy eljutunk valahogy Komáromba. És a megkönnyebbülés sokkja alatt vagyok ;) . Nagyon köszi. :D !!!!!!!

Pista fordítva van bekötve,ő éjjel él,olyan mint batman. :P

Egy valami vigyázzatok!Az icetea-s üvegeket pakoljátok el az ülésekről majd! -_-

Link to comment
Megosztás:

Pista fordítva van bekötve,ő éjjel él,olyan mint batman. ;)

Egy valami vigyázzatok!Az icetea-s üvegeket pakoljátok el az ülésekről majd! ;)

A fordított bekötésnek sok hátránya lehet, de úgy látszik Mélykéknél ez pozitív tulajdonság ;) . LEgalábbis nem hallottam még panaszkodni.

Egyébként a hazaútig még jó 4 hét van hátra, nade jobb az ilyet időben megbeszélni. pláne , hogy kb 1 hetet leszünk odahaza, és mindent el kell intézi annyi idő alatt.

És mégegyszer köszi. :P

Link to comment
Megosztás:

Én is ráérek szal ha tégla esne a fejedre pl ott leszek backupnak vagy akár mehetek is szórakoztatni hogy ne unatkozz hazafelé.

Nagyon rendesek vagytok, de azért remélem nem esik tégla mélykék fejére. ;)

"Okéééé.

Lényeg, hogy a mantagazdiknak ne kelljen menetrendet lesniük ;) "

Na ja!!! Amennyire szőke vagyok és mantás is, (Ez Hajni, nem általánosítás!!! Eszem ágában sincs azt állítani, hogy minden szőke, mantás nő ilyen :P )még a végén belegabalyodnék a kiírásokba és még el is tévednék Ferihegy és az M0 között. Bár mondjuk ez mantavásárlás előtt is így volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.