Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jó a pálya (mondjuk előzni lehetetlen), jók a gokartok, jól néz ki a pultoscsaj, csak a pályamunkás gokarthekkelők flegmák és nem tudják megkülönböztetni a szolgáltatást a technikai sporttól még akkor se ha a delikvens ennyi pénzt fizet be.

Mindegy, én már rájöttem, hogy többet gerjedtem ezen a témán mint amennyibe került :D

Még otthon is agyaltam, hogy felhivjam az üzletvezetőt? irjak fórumba? Azután rájöttem, hogy lesz@rom.

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a gond?

De leginkább az eredmények érdekelnek. :D

Redi gépének leugrott a gyertyapipája, és nem vették észre, monnyuk nem is figyeltek, hogy szinte állt végig a 3. futamban. Aztán mikor ez szóvá lett téve, akkor aszonták, hogy ez egy technikai sport, és kb így jártál. Ha én üzemeltetném tuti kapott volna 1 ingyen futamot, mert bele kéne, hogy férjen...

Átvariálták a pályát, meg pattogtak a gépek nagyon, én multkor 33 alját mentem, most meg alig tudtam 33,5 köré menni.

Link to comment
Megosztás:

kicsit most ott tart a G1 mint anno a silverkart...kéne kicsit áldozni a gumikra pl....anno qrva jól lehetett menni velük, most meg csak drift...

Ja, és hogy fair legyek...Albert jobbat ment mint mi...mondjuk nekem tegnap valami qrvára nem smakkolt...nem éreztem...

A pályát átalakították, ezért a régi idők már nem élnek...lassabb lett egy kanyarkombináció miatt...

1-2 tized volt csak közöttünk...34.3-34.5 között szortunk...kivéve Viktor haverja tolta a 34.0-34.2 körüli időket...

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy nem csak ennyi volt mert amikor beszéltem velük pont szedte ki a gyertyát a fickó, és valami laposfogóval buzgerálta ;)

Ami tényleg rossz, hogy emiatt ti is szivtatok, mert a legrosszabb kanyarban álltam le :P

Pedig mi integettünk a csávóknak, de szartak ránk...aztán mikor Albi nyomott egy féket...én meg majdnem taliberaktam hátulról... :D na akkor már odafigyeltek... :D

Link to comment
Megosztás:

Én múltkor a mogyoródi hungarokartban voltam, ott 50 felett van a pályaidő, szal jó hosszú a pálya, kellően gyors is, technikás

is... és lehet éjszakai módot is menni (csak UV lámpák világítják a termet, és csak nyilak, felfestések látszanak :D ;) ).

Árban ugyanennyi :D

(ja, és még mielőtt valaki magas labdának vélné, nem csak az én időm az 50 feletti, hanem a pályacsúcs is :P )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.