Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pista nem vagy gyenge - szenteste leugrassz Kecsóra :huh:

Szonik de igenis van hó - fent voltunk Lepencén autózni 24-én este, éjjel kettőkor értem haza. Két bömi, egy impreza, meg három elsőkerekes verda. Elég jó volt. "Természetvédelmi okokból ezen az úton nem végzünk sószórást" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ööö szokott valaki korizni? Ha minden jól megy holnap kettő körül kimegyünk Naplás tóra hokizni. Csak finoman, mert védőfelszerelés nincs csak bot meg kori meg korong.

kedd este akartunk kimenni csak haver nem találta a korcsolyáját :huh: nekem van korim de nem korcsolyáztam 8 éve legalább...akkor is korházban kötöttem ki agyrázkódással meg zúzott karral :lol:

Link to comment
Megosztás:

kedd este akartunk kimenni csak haver nem találta a korcsolyáját :lol: nekem van korim de nem korcsolyáztam 8 éve legalább...akkor is korházban kötöttem ki agyrázkódással meg zúzott karral :D

Jól hangzik :huh:

Múltkor is műjégen egy csaj akkorát esett hogy nem kelt fel, nagyon gáz volt. De "csak" elájult, meg gondolom nyert egy lájtos agyrázkódást. Az ilyeneknek bukósisak, protektoros mocisruha! :D

Link to comment
Megosztás:

Múltkor is műjégen egy csaj akkorát esett hogy nem kelt fel, nagyon gáz volt. De "csak" elájult, meg gondolom nyert egy lájtos agyrázkódást. Az ilyeneknek bukósisak, protektoros mocisruha! :D

kemény :lol:

Ennyire nem tudnak esni az emberek? Ennyire rosszak a reflexeik? Én koriztam betonon szilaj ifjú éveimben 3-4 évet de még sohasem estem akkorát, hogy ottmaradtam volna....hiába aki ninja az ninja :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

kemény :lol:

Ennyire nem tudnak esni az emberek? Ennyire rosszak a reflexeik? Én koriztam betonon szilaj ifjú éveimben 3-4 évet de még sohasem estem akkorát, hogy ottmaradtam volna....hiába aki ninja az ninja :D :huh:

Gyere ki a jégre oszt ott legyen nagy a szád :D

Link to comment
Megosztás:

kemény :D

Ennyire nem tudnak esni az emberek? Ennyire rosszak a reflexeik? Én koriztam betonon szilaj ifjú éveimben 3-4 évet de még sohasem estem akkorát, hogy ottmaradtam volna....hiába aki ninja az ninja :D :lol:

Nem feltétlen.... én 13 éves koromban a műjégen elnyaltam, semmi gáz, tápászkodtam fel - erre egy 80 kilós gyerek elesett bennem és beledöngölt a jégbe. Nem tudott kikerülni.... nekem meg 8+2 öltéssel varrták a fejem össze, mert a kukkerom felvagdalta a fejem.... azóta nem szeretek tömegben korizni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

kemény :lol:

Ennyire nem tudnak esni az emberek? Ennyire rosszak a reflexeik? Én koriztam betonon szilaj ifjú éveimben 3-4 évet de még sohasem estem akkorát, hogy ottmaradtam volna....hiába aki ninja az ninja :D :huh:

én alapból akkor tanultam korizni és hátulról lerántottak..különben is nagy ember nagyot esik :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.