Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Komoly kérdésem lenne fikázás nélkül:opel astra gsi 2.0 16v és vectra( A )2.0 16v(szintén 150 le) miért van akkora árkülömbség köztük hisz ugy tudom ugyanaz a motor van benne csak az astra kicsit könnyebb kasztnira?

a fő különbség, hogy az egyik egy szedán a másik egy túlmisztifikált, kissé kopott fényű wannabe kultautó :( ;)

viccet félretéve, a gsi-nél azért kérnek sokkal többet mert meg kell fizetned a spoilert, a 3 ajtós kasztnit meg hasonlókat :)

kicsit értelmetlen de ezvan :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

a fő különbség, hogy az egyik egy szedán a másik egy túlmisztifikált, kissé kopott fényű wannabe kultautó ;) :)

viccet félretéve, a gsi-nél azért kérnek sokkal többet mert meg kell fizetned a spoilert, a 3 ajtós kasztnit meg hasonlókat :(

kicsit értelmetlen de ezvan ;)

ok de hát a vectrán is van spoiler és ráadásul a 4ajto kényelmesebb(ki és be szállás) :( müszakilag is hasonlo a 2 auto?

Link to comment
Megosztás:

az idő az összes vasfogával ezen dolgozik :(

Ez így igaz!! Szó szerint.. az elmúlt kb. 3hónap alatt, szemmel láthatóan növekszik a rozsda dudor a tankbetöltőnél.. néha még mintha a csámcsogását is hallanám...

Ma meg 2napi állás után az egyik hidrotőkém nem akart elhalgatni a szokásos 3-4 sec után se.. kellett neki vagy 1perc mire elkussolt.. ilyen még nem volt mióta meg van a vas... ;) hiába.. ez se lesz fiatalabb..

Link to comment
Megosztás:

ok de hát a vectrán is van spoiler és ráadásul a 4ajto kényelmesebb(ki és be szállás) ;) müszakilag is hasonlo a 2 auto?

No meg meg kell fizetni, hogy GSI...és a GSI az a kirááááááááááááálysáááááááág.... :) hátha még turbós is... :(

Műszakilag úgy lehetne összehasonlítani, mint egy elegáns drága francia szappant, egy darab téglával... :( ;) (A félreértések elkerülése végett az elöbbi a GSI... :D )

Szóljatok, ha nagyon elfogult vagyok... :D

Link to comment
Megosztás:

No meg meg kell fizetni, hogy GSI...és a GSI az a kirááááááááááááálysáááááááág.... ;) hátha még turbós is... :(

Műszakilag úgy lehetne összehasonlítani, mint egy elegáns drága francia szappant, egy darab téglával... :) :( (A félreértések elkerülése végett az elöbbi a GSI... :D )

Szóljatok, ha nagyon elfogult vagyok... ;)

Elfogult vagy :D

Veki egy másik kategória, kicsit több turbós van tán belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azért lett franczoááá, mert pl szappanból az a drága és jó minőséget képviseli... ;)

hogy több turbós van Vekiből??? Ez így van...de trabiból is több van mint turbós GSI-ből, mégsem jobb... ;) :) :D

mondjuk még szerencse, hogy csak a szappannal hoztad összefüggésbe, és nem a járműipari termékeikkel. :(

Amúgy suzukiból is több van, mint turbós GSi-ből(vagy akár szívóból), mégsem jobb :( (max. szervíz költségek terén)

Link to comment
Megosztás:

no az peh akkor. no kép. és te folyamatosan ugrálsz a témakörök között és felügyelsz :( ;)

Dehogy ugrálok... :) Itt ülök a székecskémen... ;)

Vagyunk páran modik, és valaki szinte mindig jelen van...Felügyelni meg szintén nem felügyelek..max majd ha adnak érte pííízt...addig meg csak segítek normális keretek között tartani a fórumot...már ha épp nem offolom szét... :(

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem lenne:ha jol tudom van itt valami olyan oldal ahol a forumozok kocsiait találom egy kettőnél még leirás is van az auto történetéről.NEM tudom hol van segitsetek szeretném megnézni: én multkor ugy néztem meg hogy az egyik oldalon irta valaki hogy ÉN MIÉRT NEM VAGYOK ITTEN (aláhuzva )és ott néztem meg de most nem találom. :(

Link to comment
Megosztás:

szürün elöfordul hogy bemelegednek a srácok azt megindul a szocsata? figyeltem hogy sok olyan témakör van amibe már 2 éve nem irtak. és amugy karácsonyi örömérzet? ugye én várom a felhöseggüt. nállam van.

Hát elharapózni azért nem szokott a dolog, akkor azért közbelépünk... :( . De ilyen nagyon ritkán fordul elő...offolás az megy, képpel idézés meg ilyesmi...ezeket kijavítjuk pl, vagy ha valaki rossz témába írt, akkor áthelyezésre kelül...és értesítjük a usert, hogy mit bakterolt el...

Igen, vannak olyan topicok, ahova valóban régebben, vagy ritkábban került beírás, hozzászólás...törölni nem akarjuk, a lehetőség meg adott, hogy ha valaki azzal a témával kapcsolatosan szeretne valamit kérdezni, közölni, akkor nosza... ;)

Link to comment
Megosztás:

Több kis társaság is van...

Ilyen pl a milyen a GSI Club Hungary: www.gsiklub.hu itt meg tudsz nézni pár ótót...

és ilyenek a G astra klub, a Budapest, a Kecskeméti szekció, a Debreceni...lehet kihagytam valamit...(nem direkt...)

Klikk ide...itt megvan az összes...

ez nem az az oldal mert ott függölegesen volt talán 10-12 auto és mellete BÖVEBBEN felirat valaki irt az autojárol valaki nem. ;) DE AZÉRT KÖCCI A SEGITSÉGET :( majd megnézegetem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.